Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Co do pkt 1 pomyliles forum
    c0d3r.eu Zapraszam

    Komentarz


      Od wczoraj przy uruchomieniu pojawia się u mnie błąd: Błąd połączenia z internetem. GG zostanie zamknięte. Pomoże ktoś?

      Komentarz


        Jak możecie to dajcie sobie jeszcze nawet miesiąc czasu ale przy tej nowej wersji ogarnijcie chaos z kontaktami no i w sumie możecie dodać te tworzenie konferencji z poziomu aplikacji.
        Pozdrawiam

        Komentarz


          Wtf no chyba nie... To od aplikacji zalezy czy jest ustawiona pod zmiane oientacji czy tez nie...

          Komentarz


            Moglibyście dodać też w okienku wpisywania polskie znaki typu ą,ę itp. bo ich nie ma.

            Komentarz


              Założ nowy temat w odpowiednim działem, Aplikacja Java to będzie dobre miejsce
              Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Bestia: "Nie cytujemy odpowiedzi do posta powyżej ;)" i ja się zgadzam z nim :)

              Komentarz


                Dostałem powiadomienie które pokazywało mi ponad 260 wiadomości od pewnej osoby. Po wczytaniu tychże wiadomości, otworzyłem owy kontakt i w nim pokazało mi z 30 ostatnich wiadomości tego kontaktu. Reszta tj. ponad 200 wiadomości, znikła. Hmmm ????

                Komentarz


                  Z tego co się orientuje ostatnie wiadomości pobierane są online, więc skłaniałbym się bardziej do jakiegoś błędu sieciowego niż błędu aplikacji

                  Komentarz


                    A może aplikacja ma limit wiadomości w oknie rozmowy i gdy dojdzie do pewnej wartości, usuwa ostatnią by zwolnić miejsce dla nowej ? - zwolnienie pamięci. To nie jest pierwszy raz.
                    Ostatnio edytowany przez Marcin19; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      Dokładnie tak jest jak napisał Marcin19, oszczędzamy pamięć przez usuwanie najstarszych wypowiedzi w rozmowie. Aplikacja trzyma minimum wypowiedzi niezbędnych do utrzymania kontekstu rozmowy.

                      W wersji java, w odróżnieniu od smatphone, do okna rozmowy nie są pobierane wypowiedzi z archiwum online, również ze względu na ogranieczenia pamięci.

                      Komentarz


                        A dlatego, ze może i nie ma ograniczeń, ale więcej funkcji to większy pobór pamięci, i nie każdy telefon to pociągnie, co z tego ze zrobi się większą wersję jak na starszych soniakach sypnie 'out of memory'.

                        Najpierw trzeba dopracować wersję beta a dopiero potem myśleć co dalej. To moje zdanie.

                        Komentarz


                          W wersji na jave też dacie ciemną skórkę?

                          Komentarz


                            Bestia już jest ciemna skórka
                            Ale jeśli pytasz czy druga będzie do wyboru to nie widzę sensu i poraz kolejny tłuke Pamięć, pamięć, pamięć To nie andro czy symbian

                            Komentarz


                              Akurat na pamięci nikt nie ucierpi przy ciemnej skórce bo czy jasna czy ciemna to i tak jest zaciągana z internetu. Więc może kiedyś się pojawi..

                              Komentarz


                                Bedzie dzis nowa wersja ? Bo przydalaby sie
                                c0d3r.eu Zapraszam

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X