Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • coopra
    odpowiedział(a)
    Ale zazwyczaj jest to kilka na kilka px, w lewym górnym rogu. Można to przewidzieć; choć to z kolei w modelach telefonów bez tej ikony wyglądałoby nieprofesjonalnie...

    Zostaw komentarz:


  • ReBeLs513
    odpowiedział(a)
    Co do tego zegarka, fakt. Jedynym wyjściem jest przesunięcie zawartości górnego paska w lewo. Ale z drugiej strony, ikonka internetu jest zależna od telefonu, oprogramowania a nie od aplikacji

    Zostaw komentarz:


  • awer92
    odpowiedział(a)
    W dzisiejszej wersji nadal widać tylko pierwszą część godziny bo resztę zasłania ikona połączenia internetowego. Żeby przejrzeć archiwum nadal muszę długo czekać zanim się wczyta ~20s a mam w nim tylko jedną rozmowę. SE ELM R7CA065

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Dobra, kończę już. Dodajcie ten wskaźnik pisania.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Bestia, skończ zaśmiecać temat i daj pracować. W planach mamy poprawki i wydanie.

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Heh, i wy niby ujednolicacie wersje.
    To może Wasky napisz co macie w planach dodać o ile w ogóle macie coś w planach.

    Zostaw komentarz:


  • ReBeLs513
    odpowiedział(a)
    Takie jest moje zdanie ;>
    Ale skoro sam napisałeś o Jabber - dla Cb w sam raz alternatywa

    EDIT
    A ja mam pytanie odnośnie archiwum online w mgg. Jaki jest zakres dat wyświetlania go w wersji mobilnej ?
    Ostatnio edytowany przez ReBeLs513; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Qrix już tłumaczył wyżej, że są różne telefony z Javą z różnymi parametrami, a my robimy jedną aplikację na wszystkie te telefony. Nie będzie Avatarów w JavaME. Temat avatarów uznaję za zamknięty.

    ---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:58 ----------

    Bestia, jak odpisujesz na post, który jest bezpośrednio wyżej, to nie cytuj go.

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    to nie jest przesada bo obsługa avatarów w javie jest możliwa chociażby te avatary były w uproszczonej wersji, ale jednak by były. Dobra nie spamujmy już tu . To ja przypomnę jeszcze raz o wskaźniku pisania.

    ---------- Post added at 15:45 ---------- Previous post was at 15:36 ----------

    Zobacz sobie na przykład komunikator Jabber Mix Client, on też jest napisany w javie i obsługuje avatary jak i wiele innych przydatnych funkcji, tak że nie pisz mi że avatary w GG na Javie to przesada.
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • ReBeLs513
    odpowiedział(a)
    w javie obsługa avatarów to raczej przesada Może jeszcze dysk mają Ci tam zmieścić ?
    Aplikacje są robione pod odpowiednie systemy. Jeśli java to dla Cb mało, zakup sb nowy tel z dajmy na to, Symbianem

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Brawo dla was, czas jest u mnie poprawny.
    Dodajcie jeszcze wskaźnik pisania i obsługę avatarów tak jak w symbianie to będzie świetnie.
    Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Frekelux
    odpowiedział(a)
    wielkie dzięki, na samsungu avili nadal nie działa, nadal jest błąd skórki: 0

    Zostaw komentarz:


  • Wikix
    odpowiedział(a)
    W nowej wersji v5.0.0.18317 wyskakuje komunikat: "Błąd połączenia (java.io.IOException: Alert (2,20))"
    Ostatnio edytowany przez Wikix; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • ath
    odpowiedział(a)
    Jest nowa beta dla wszystkich. Prośba szczególnie zwrócić uwagę na kwestie połączeń i czasu w aplikacji czy jest poprawny.

    Zostaw komentarz:


  • Wikix
    odpowiedział(a)
    Komunikat który się wyświetla po zainstalowaniu powyższej wersji to: "Podany numer GG nie jest zapisany na beta testy"

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X