Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez karokam Zobacz posta
    Co do szybkości działania aplikacji - na pewno jeszcze będziemy nad tym pracować. Jeśli chodzi o brak możliwości usunięcia kontaktów, to mógłbyś nam jeszcze raz opisać sprawę na adres mobilne@gadu-gadu.pl wraz z podaniem Twojego numeru GG i tych pozostałych numerów. Sprawdź jeszcze proszę czy uda Ci się je usunąć z beta.gg.pl i czy wrócą z powrotem na listę po uruchomieniu aplikacji mobilnej.
    Ni stąd ni zowąd wszystko naprawiło się samo. Numery już się nie pokazują. Najlepiej byłoby skrócić wyświetlanie tych całych 'Ostatnich rozmów' do czasu tygodnia, miesiąca. Obecnie pokazuje mi kontakt prawie sprzed roku. Widnieje tam tylko numer-nazwa a archiwum rozmowy nie ma. Rozwiązałoby to problem z powracającymi kontaktami których nie mamy już na liście PC a po uruchomieniu mobilnego gg dodają się one na listę gdyż widnieją w 'Ostatnich rozmowach'.
    Chyba że znajdziecie inne rozwiązanie bo we wcześniejszych wersjach ten problem nie występował bo jeżeli przy każdej nowej becie będę musiał kasować te wracające kontakty to lipa.

    Komentarz


      To zrobisz tą możliwość kasowania troszkę mnie irytują te rozmowy z okołu roku
      c0d3r.eu Zapraszam

      Komentarz


        Będzie w tym tygodniu nowa beta? Czy już wydajecie oficjalną wersję?

        Komentarz


          ja zauwazylem nastepujace bledy :
          w samsung wave y po automatycznej blokadzie wyswietlacza po odblokowaniu aplikacja sie zawiesza ( trzeba zminimalizowac i zmaksymalizowac by wrocilo do normy )
          2 problem nie wiem czy jest to zwiazane z telefonem czy w czym tkwi klopot ale jesli zainstaluje aplikacje na karcie pamieci to nie laczy sie z internetem trzeba przeniesc na pamiec telefonu by zaczela dzialac
          Pozdrawiam

          Komentarz


            Rzeczywiście, tak jak napisał klopen, aplikacja działa tylko i wyłącznie, gdy zostanie zainstalowana w pamięci telefonu. Dobrze by było, gdyby to zostało naprawione, bo jest nieco kłopotliwe... Poza tym, aplikacja bardzo długo się ładuje. Dodatkowo po wygaszeniu się ekranu nie przychodzą powiadomienia o nowej wiadomości. Po odblokowaniu ekranu okazuje się, że konto zostało wylogowane, po czym znowu następuje próba połączenia, która trwa bardzo długo.
            Dodam, że wiadomości przychodzące jak i wychodzące dochodzą z ogromnym opóźnieniem. Minimalizacja aplikacji w ogóle nie działa. Po prostu po próbie minimalizacji dochodzi do wylogowania.

            Moja szczególna prośba i sugestia dotyczy możliwości prawidłowego działania aplikacji po wygaszeniu ekranu (dźwięk powiadomienia przychodzącej wiadomości
            i niewylogowywanie).

            Samsung Wave 533

            Komentarz


              Nie chcę was martwić, ale obawiam się, że jedynym możliwym rozwiązaniem problemu jest zmiana telefonu. Z tego co mówicie, telefon po prostu pauzuje aplikację i aplikacja nie ma nad tym kontroli.

              Komentarz


                Czy mógłbym otrzymać jakiś link do wersji GG v5.0.0.19197, bo ta chodziła u mnie najstabilniej? Zauważyłem że u mnie w wersji GG v5.0.0.19801 logowanie na numer działa dopiero wtedy kiedy na ten sam numer w tej samej chwili jest już zalogowane Gadu Gadu na komputerze, a w przypadku logowania wyłącznie na komórce zawsze wywala błąd java.io.ioexception:write failed. Telefon Nokia 5130, sieć Orange.
                Ostatnio edytowany przez cinek40; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  Ja mam to gg na samsungu monte na karcie pamięci przez połączenie wifi i mi działa bezproblemowo ale nadal irytuje mnie brak możliwości kasowania tych rozmów Wasky dodaj tą czarną skórkę i dla mnie już zmian ne trzeba no chyba że poprawki i coś dodasz jeszcze pozdro.

                  Kolejny bład
                  Bład przy ładowaniu GGMail (-1)
                  Przy sprswdzaniu maila

                  W nowej wersji nie wczytuje mi listy kontaktów oraz nadal mi nie dziala email?
                  Ostatnio edytowany przez c0d3r; [ARG:4 UNDEFINED].
                  c0d3r.eu Zapraszam

                  Komentarz


                    Niby poprawa połączeń w nowej wersji?
                    U mnie w poprzedniej było dobrze, a w tej znowu pojawia się błąd: "błąd połączenia z internetem. GG zostanie zamknięte. (java.io.IOException:8000001b)"...

                    Komentarz


                      Widze, ze kolejna beta wyszła Może changelog? I informacja dla pana ktory pytal czy bd kolejna beta, odp: bd i to nie jedna BŁAD SAMSUNG AVILA: Przy powiadomieniu ze uzytkowik danego numeruZakceptowal zaproszenie i kliknieciu w nie nie znika, a wyskakuje blad polaczenia aby powiadomienie znikło trzeba reset gg robic
                      Ostatnio edytowany przez CipiS; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                        pozwole sobie jeszcze troche pomarudzic a wiec :
                        1. po zminimalizowaniu aplikacji (samsung wave y i zapewne reszta badowcow ) brak jakiegokolwiek powiadomienia o wiadomosciach (aplikacja wciaz dziala i przyjmuje wiadomosci )
                        2. nie blad lecz drobna sugestia. po wpisaniu wiadomosci i wcisnieciu ok trzeba jeszcze raz nacisnac wyslij by wyslac wiadomosc
                        Pozdrawiam i powodzenia w dalszych pracach nad javowka

                        Komentarz


                          Klops co do pkt 2 zgadzam sie z toba troszke mi to przeszkadza od poczatku mam nadzieje ze przy wprowadzeniu kolejnej wersji pomysla o tym

                          // Przydatna rzeczą było by rownież powiadomienie o dostępności ze statusu niedostepny
                          Ostatnio edytowany przez c0d3r; [ARG:4 UNDEFINED].
                          c0d3r.eu Zapraszam

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez Ziggs Zobacz posta
                            Niby poprawa połączeń w nowej wersji?
                            U mnie w poprzedniej było dobrze, a w tej znowu pojawia się błąd: "błąd połączenia z internetem. GG zostanie zamknięte. (java.io.IOException:8000001b)"...
                            O ile nie zrobiłeś literówki, przepisując ten błąd, w najbliższej wersji będzie znowu działać. Jaki masz telefon?

                            EDIT: Inni, którzy w poprzedniej mieli dobrze, a w obecnej mają tego typu komunikaty proszeni są o wpisanie ich tutaj, byśmy mogli dodać wyjątki do aplikacji.
                            Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

                            Komentarz


                              Posiadam telefon Sony Ericsson Elm.

                              Komentarz


                                Mam taki problem jak wcześniej pisał Marcin19
                                Otóż powracają jakieś do mnie kontakty których nawet nie miałem na liście jest ich ok. 10 i robi mi spore zamieszanie. Gdy nawet usunę te kontakty i włączę na nowo aplikacje to wracają ponownie nie mam na to już siły , myślę ze poprawienie tego nie będzie problemem lub dajcie rade jak to usunąć na stałe

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X