Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Mi podczas ładowania samego gg na 75 % wyświetla się następujący błąd :
    java.lang.IllegalArgumentException:

    można tylko wyjść z gg i nic więcej
    Mój telefon to samsung gt c3300k champ Operator: Play

    Komentarz


      Można wiedzieć, kiedy mniej więcej wyjdzie następna wersja?

      Komentarz


        Posiadam telefon myPhone 9015TV VERSEpro, gdy chce zainstalować GG 5.0 to wyskakuje: Nie można zainstalować, pliki AP niezweryfikowane.

        Posiadam aktualnie zainstalowane mGG 4.7 i mi działa poprawnie. Dacie rady to naprawić?

        Komentarz


          Witam.
          Nie wiem czy tylko ja mam taki problem, czy coś się zepsuło.
          W momencie logowania wszystkie kontakty mają status "PoGGadaj ze mną", natomiast po połączeniu zmieniają na "Nie przeszkadzać".

          Skórka zmieniła się na jakąś dziwną, jakby brakowało poszczególnych jej elementów i niektóre z nich są zupełnie nieczytelne.

          Komentarz


            jaki numer wersji, który telefon? czy to nie jest beta?

            edit: problem rozwiązany
            Ostatnio edytowany przez ath; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              U mnie ani na 6500 slide a ni na Motorli L6 oraz V3 nie działa. Wszędzie pobieram , instaluje z JAD-a i wyskakuje mi że mam niepodpisaną aplikacje. Co to kur** symbian jest?

              http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/z/mgg.jar

              Ściągłem z tego linku to mam tera błąd aplikacji .........
              żal.........
              Ostatnio edytowany przez rekin22a; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                na samsungu avili czcionka jest tak ogromna że ledwo 5 kontaktów na całym wyświetlaczu się mieści...

                Komentarz


                  Na Samsungu F480 tak samo...

                  Komentarz


                    rekin22a, pobierasz aplikację ze złego linku. Poprawny jest tutaj: http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/mgg.jad

                    A jeśli chodzi o czcionkę, na Samsungu Wave 533 jest tak samo.

                    Komentarz


                      Co na to obsługa gg?
                      wróćcie do poprzedniej czcionki bo z tak olbrzymią jest naprawdę ciężko, a tłumaczenie że to ułatwienie dla telefonów dotykowych jest bezsensu.... jeśli ktoś ma problem z obsługą na normalnej czcionce to powinien sobie kupić rysik, zróbcie chociaż wybór czcionki w ustawieniach.

                      Komentarz


                        a w wersji 5.1 20000 nie ma wogole nawigacji po aplikacji ;/
                        c0d3r.eu Zapraszam

                        Komentarz


                          W przypadku telefonów dotykowych wielkość czcionki została zbliżona do systemowej. Jeśli w którymś przypadku tak nie jest, to proszę o screena (lub zdjęcia). W kwestii "braku nawigacji po aplikacji" - prośba o bliższe szczegóły. Czy chodzi o wyłączenie systemowych przycisków ekranowych?

                          Komentarz


                            Chodzi o to, że np. w Ustawieniach nie można zmienić Statusu początkowego, wszystkiego co jest ze strzałką itp.

                            Komentarz


                              Potwierdzam.... czcionka jest znacznie lepsza, ale nadal według mnie dość duża

                              A w ustawieniach rzeczywiście, nie idzie dokonywać żadnych zmian

                              Komentarz


                                W wersji 5.1 20000 nie można zmienić ustawień na Nokii 5130.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X