Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    ath, http://forum.gg.pl/showthread.php?86...-edycji-danych

    z tegp, co widze, problem jest dosc popularny...
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    Komentarz


      @coopra, tak, jest już nawet poprawiony, będzie w następnym wydaniu.

      Komentarz


        Dzięki, dobrze wiedzieć
        Tak poza tym, nie mam żadnych obiekcji co do GG na mojej "pięćsetce", działa fajnie, szybko, czcionka jest wygodna.
        Tak więc czekam(y) na poprawkę
        I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

        Komentarz


          czym różnią się wersja na nokie i na inne?? obydwie na c2-01 chodzą dobrze fajnie by było jakbyście dodali wysyłanie plików mała sugestia

          Komentarz


            Dołączam się do pytania.

            Komentarz


              Wersja nokia ma lekko inny sposób wykonywania połączeń, przez co jest nieco lżejsza w użyciu.

              Komentarz


                zrobcie w archiwum mozliwos usuwania wszystkich rozmow naraz z dana osoba jak w 4.7.3

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Wikix Zobacz posta
                  rekin22a, pobierasz aplikację ze złego linku. Poprawny jest tutaj: http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/mgg.jad

                  A jeśli chodzi o czcionkę, na Samsungu Wave 533 jest tak samo.

                  Z tego linku też nie działa. No mnie chyba popier.... ja chce na moich 2 telefonach darmowe GG , a póki co to zostaje mi korzystać z JaduGadu. BEZSENS !!! Cały czas ten sam błąd.

                  Komentarz


                    A najlepsze jest to że wersja 4.7.3 działa bez problemu.

                    Komentarz


                      te gadu nie pujdzie na wave i na chat350 dlatego ze bada to dno a) za malo ram telefon ma b) przerobienie bady kodami by zdjac maxymalny rozmiar jar i by aplikacja mogla korzystac z wiecej ramu dopiero gg 5 pujdzie na badzie

                      ---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 20:02 ----------

                      4.7.3 wazy mniej i ma mniejsze wymagania mam ta wersje co wiecej wazy nie ta na nokie i jak minimalizuje ja i mam odpalona opere to na c2-01 mam czarny ekran przez chwile a tego nie ma na 4.7.3 a komurka ma 64mb ram napiszecie pewnie skad minimalizacja w noki a to proste mala edycja pliku softa i mala edycja gg dopisuje sie odpowiednia linijke i ma sie minimalizacje

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez rekin22a Zobacz posta
                        Z tego linku też nie działa. No mnie chyba popier.... ja chce na moich 2 telefonach darmowe GG , a póki co to zostaje mi korzystać z JaduGadu. BEZSENS !!! Cały czas ten sam błąd.
                        Ten link nie działa, bo już jest nowy, jak to pisałam, to owszem, był aktualny.
                        Tutaj masz aktualne linki.

                        Zamieszczone przez adrian72411 Zobacz posta
                        te gadu nie pujdzie na wave
                        Adrianie, to gadu pójdzie na Wave, ponieważ aktualnie korzystam z tego gg, na tym telefonie

                        Przy okazji, mam małą prośbę/sugestię, czy byłaby możliwość, aby pojawiła się wersja działająca również w poziomie?
                        Ostatnio edytowany przez Wikix; [ARG:4 UNDEFINED].

                        Komentarz


                          mi na chat350 bez przerobek nie idzie co do wave to nwm ale poprzednik sie skarzyl ze nie dziala

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez Wikix Zobacz posta
                            Ten link nie działa, bo już jest nowy, jak to pisałam, to owszem, był aktualny.
                            Tutaj masz aktualne linki.

                            No i tą wersje pobierałem. Żadna a ni jedna mi nie działa.

                            Komentarz


                              rekin nie instaluje sie czy zatrzymuje na 0%?

                              Komentarz


                                Witam Mam prożbe czy można było by dla samsungów z system bada 2.0 usunąć klawiaturę wirtualną? gdyż nie da się po przez telefon po przez dodanie tych linijek posiadacze bada będą się cieszyć
                                LGE-MIDlet-Width: 800
                                LGE-MIDlet-Height: 480
                                MIDlet-Touch-Support: True
                                MIDlet-ScreenMode: ROTATE

                                Z góry dziękuje i myśle że posłuchacie naszych próźb

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X