Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kiedy nowa beta z poprawionym ucinaniem rozmów?

    Komentarz


      Ponieważ nie da się w pełni korzystać z tej aplikacji..

      Przykładowo kolega piszę mi wiadomość na GG

      "Siema, co tam u Ciebie
      masz te moje prace na jutro?
      Pozdrwawiam Kacper"

      A ja dostaję coś w stylu..:

      "Siema, co
      masz te
      Pozdrawiam Kacper"

      Także jest tak lipnie, że mam się domyślać co kolega ma mi do przekazania..

      W wersji 5.1.0 2.0.0.0. był rówież bug, żę nawet jak ja coś napisałem, to ucinało. Teraz chyba tego nie ma ( nie zaobserwowałem tego ) .

      Komentarz


        Pobrałam, zainstalowałam...uruchomiło się i tu zaczynają się schody. Nie mogę uzupełnić danych profilu gdyż się zawiesza /wczytuje bez końca/, a bez uzupełnienia danych nie jestem widoczna i nie moge wysyłac wiadomości.

        Komentarz


          u mnie wszystko śmiga elegancko (SE W810i) poza potwierdzaniem bezpieczeństwa połączenia wszędzie, ale tylko raz po uruchomieniu, da się żyć. Gdyby jeszcze nie spłaszczał opisów do jednej linijki to byłoby super

          Komentarz


            Problem, że wcina mi wiadomościbez tytułu.JPGScreenShot000.jpg

            Komentarz


              Czy problem wcinania wiadomości dotyczy również najnowszej wersji? Prośba o sprawdzenie czy w aplikacji dostępnej na m.gg.pl również występuje. Ew. wskazówki jak możemy powtórzyć problem mile widziane.

              Komentarz


                Nie mogę pobrać wersji na jave - błąd operacji za każdej próbie pobrania na k800i...

                Komentarz


                  @MrAFK, skąd pobierasz? sprawdziliśmy zasób m.gg.pl i działa poprawnie.

                  Komentarz


                    Nie działa... Wcina dalej. Jak napisałem do Karoliny GG przyszła wiadomość:
                    Hej!
                    zajęta
                    Papa ;*
                    Ostatnio edytowany przez 6rzesiek; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      Pobrałem z tąd http://forum.gg.pl/showthread.php?37...GG-wersja-BETA z poziomu telefonu jak i komputera i przy próbie instalacji piszę że nie zgodne atrybuty jar i jad. można prosić o bezpośredni instalator

                      Komentarz


                        1. Jak się wyśle zdjęcie to wskaźnik dostarczenia wiadomości nie znika.
                        2. Mamy 2012r. a nie 2011 tak jak to jest w okienku "o aplikacji".
                        Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: 3 punkt przeniosłem do oddzielnego wątku bo wg. mnie wymaga przedyskutowania forma realizacji

                        Komentarz


                          Nie wiem jak was ale mnie strasznie denerwuje to, że muszę w moim telefonie naciskać na klawisz zmniejszania wielkości liter który jest ustawiony automatycznie na duże (w każdym polu do wpisywania), po wpisaniu pierwszej litery nadal są one duże i nie zmieniają się automatycznie na małe tak jak w przypadku telefonów Nokia. Gdyby była taka możliwość to prosiłbym o zmienienie tego żeby było tak jak wpisaniu we wiadomościach SMS.

                          Telefon: Sony Ericsson W810i
                          Soft: R4EA031

                          Komentarz


                            Nowa wersja gg

                            Kiedy bedzie nowa wersja Aplikacji ?
                            Ostatnio edytowany przez cosik666; [ARG:4 UNDEFINED].

                            Komentarz


                              Certyfikat wygasł... ;x
                              Z tego co pamiętam to na samym początku daliście krótki certyfikat, po dwóch tygodniach naprawiliście i daliście go do października. Jest październik i licencja wygasła

                              Komentarz


                                Naprawcie to... ;|

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X