Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    W weekendy nie odpisują bo nie pracują.

    Komentarz


      #62
      Pobrałem nową wersję, nadal mam problem z czasem, na nokii 2730, mam ustawioną strefę gmt+1, plus czas letni, widać teraz 14:49, a jest godzina wcześniej. Może dajcie do ustawień coś takiego co jest w starej wersji?

      Komentarz


        #63
        Tym co mają problem z "JavaLongStateException Exceptet string but a was ..." polecam odinstalowanie poprzedniej bety i zainstalowanie na czysto.

        Zamieszczone przez Piotrekkk Zobacz posta
        ...Może dajcie do ustawień coś takiego co jest w starej wersji?
        Jak nie uda nam się tego wyprostować do wydania, to zrobimy opcję, choć powinno się dać. Czy cały czas masz źle ustawiony czas w aplikacji, czy może za jakiś czas po zalogowaniu przestawia się na poprawny?

        Komentarz


          #64
          Mi po jakimś czasie czasem przestawia się na poprawny.

          Komentarz


            #65
            Zamieszczone przez ath Zobacz posta
            Tym co mają problem z "JavaLongStateException Exceptet string but a was ..." polecam odinstalowanie poprzedniej bety i zainstalowanie na czysto.



            Jak nie uda nam się tego wyprostować do wydania, to zrobimy opcję, choć powinno się dać. Czy cały czas masz źle ustawiony czas w aplikacji, czy może za jakiś czas po zalogowaniu przestawia się na poprawny?
            Teraz jest 17:28, i mam godzinę do przodu czyli 18:28. Siedziałem max pół h naraz, to się nic nie zmieniło.

            Komentarz


              #66
              Nie wiem czy to kolejny błąd, ale czasem jak mi się gg włącza to wczytują mi się kontakty z mojej karty SIM. I kompletnie nic nie można z nimi zrobić, ani usunąć ani coś napisać.

              Komentarz


                #67
                Zamieszczone przez ath Zobacz posta
                Tym co mają problem z "JavaLongStateException Exceptet string but a was ..." polecam odinstalowanie poprzedniej bety i zainstalowanie na czysto.
                Mimo, że odinstalowałem mobilne GG oraz GGPlus dalej mam ten błąd. Wyskakuje kilka sekund włączeniu aplikacji oczywiście ładowanie jest na 0% i po wyskoczeniu błędu ta kropka dalej się nie rusza.

                Komentarz


                  #68
                  Też miałem ten błąd i pobranie z telefonu i zainstalowanie od nowa pomogło.

                  Nie wiem czy było ale zauważyłem że gdy mamy otwartą z kimś rozmowę to gdy ta osoba zmienia status to na górnym pasku status pozostaje zawsze taki sam, dopiero jak damy wróć (do okna rozmów aktywnych i ubiegłych) i wejdziemy z powrotem w rozmowę to status jest prawidłowy. To samo jest z opisem.

                  Komentarz


                    #69
                    Witam, ja mam Samsunga Avile, pobrałem wersję mgg 5.0.0.18137. i gdy włączam aplikację mam pasek łączenia, 0% i po chwili wyskakuje pusty komunikat, a gdy kliknę zamknij to pisze "błąd skórki". Czy jest może dostępna nowsza wersja? czy ten problem został naprawiony ?

                    Komentarz


                      #70
                      Zamieszczone przez Frekelux Zobacz posta
                      ...gdy włączam aplikację mam pasek łączenia, 0% i po chwili wyskakuje pusty komunikat, a gdy kliknę zamknij to pisze "błąd skórki"...
                      Co jeszcze jest napisane w poza "błąd skórki", powinien być kod błedu i opis?

                      Komentarz


                        #71
                        Jeśli mogę się przypomnieć, u mnie nadal brak postępu tylko "łączenie 0%" poprzedzone komunikatem dotyczącym wyboru profilu połączenia z internetem (Automatycznie, Internet, WAP) i nic więcej. Żaden z wymienionych profili, nawet po kilkunastu próbach nie daje połączenia. Problem dotyczy Samsunga Wave 533.

                        Komentarz


                          #72
                          Zamieszczone przez ath Zobacz posta
                          Co jeszcze jest napisane w poza "błąd skórki", powinien być kod błedu i opis?
                          najpierw jest ten pasek, potem wyskakuje pusty komunikat, i gdy kliknę zamknij to pisze "Błąd" , a poniżej "Błąd skórki: 0"

                          Komentarz


                            #73
                            @Wikix, nie musisz się przypominać, pracujemy nad tym, choć w naszym labie problem nie występuje, przez co dochodzenie sie przeciąga. Jak byś mógł napisz na testujmgg@, spróbujemy zdebugować to u Ciebie.

                            Komentarz


                              #74
                              Mogłabym i tak też uczynię. Myślę, że swoim "przypominaniem" nikogo nie uraziłam, wynika ono jedynie z faktu, że z nową wersją wiążę duże nadzieje.

                              Edit: Już wysłałam i cierpliwie czekam
                              Ostatnio edytowany przez Wikix; [ARG:4 UNDEFINED].

                              Komentarz


                                #75
                                Ee Czemu rezygnujecie z linijkowych opisów ? Zostaję przy gg w orange xD
                                I czy podział na grupy już nie wróci ? Bo jak nie to nie chcę mieć botów na tapecie Aa i o co chodzi z aktywacją profilu ? niby przy zamkniętych testach katalog uzupełniałem ale chyba to nie o to chodzi. Noo i zabraliście też możliwość odznaczenia blokowania klawiatury przez aplikację
                                Ostatnio edytowany przez ReBeLs513; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Adios

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X