Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    To ja też się przypomnę bo może przeoczyliście moją sugestię. Czy dodacie możliwość zapisu aplikacji na karcie SD? I czy zmienicie wygląd tego interfejsu tak aby był przyjemniejszy dla oka?

    Komentarz


      #77
      hehe Byłoby można się cofnąć też do logo sprzed 4 lat xD Ale to jak i wygląd interfejsu nie zostanie zmienione, bo mgg = okrojona wersja gg pc
      Ostatnio edytowany przez ReBeLs513; [ARG:4 UNDEFINED].
      Adios

      Komentarz


        #78
        Na innych systemach MGG interfejs ramek jest zaokrąglony, a tylko w MGG na jave są te prostokąty nieprzyjazne dla oka.

        Komentarz


          #79
          Zamieszczone przez Bestia. Zobacz posta
          Czy dodacie możliwość zapisu aplikacji na karcie SD?
          To telefony obsługują zapis na karcie SD. Nokia daje możliwość wyboru. A reszta telefonów nie wiem jak działa.

          Komentarz


            #80
            No ja mam nokię i jakoś nie mogę przenieść aplikacji na kartę pamięci.

            Komentarz


              #81
              No to stare Nokie miały taką możliwość. Nie mamy kontroli nad tym, gdzie instaluje się aplikacja, więc nie dodamy takiej możliwości.

              Komentarz


                #82
                A interfejs poprawicie?

                ---------- Post added at 11:26 ---------- Previous post was at 11:21 ----------

                Jak nie chcesz mi tu publicznie odpowiedzieć to napisz mi na pw

                Komentarz


                  #83
                  ale dajcie mozliwosc wylaczenia blokowania klawy oO
                  Ostatnio edytowany przez ReBeLs513; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Adios

                  Komentarz


                    #84
                    Nie wina telefonu, niektóre aplikacje mi się przenoszą na kartę SD, a GG i Opera jak próbuje przenieść to pisze "operacja nie powiodła się"

                    Komentarz


                      #85
                      kolega na gorze napisal juz, wiec wyedytowalem
                      Ostatnio edytowany przez ReBeLs513; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Adios

                      Komentarz


                        #86
                        Czy dodacie wskaźnik pisania? Bardzo by się to przydało.

                        Komentarz


                          #87
                          Zamieszczone przez Bestia. Zobacz posta
                          A interfejs poprawicie?
                          Nie wiem o co ci chodzi z tym interfacem. I nic mi nie wiadomo o planach jakiejś zmiany.

                          Zamieszczone przez ReBeLs513 Zobacz posta
                          ale dajcie mozliwosc wylaczenia blokowania klawy oO
                          Jest przecież w ustawieniach - wyłącz sobie wygaszacz ekranu, blokada też nie będzie włączana.

                          Zamieszczone przez Bestia. Zobacz posta
                          Nie wina telefonu, niektóre aplikacje mi się przenoszą na kartę SD, a GG i Opera jak próbuje przenieść to pisze "operacja nie powiodła się"
                          Więc czego to wina, skoro w telefonie a nie w aplikacji klikasz w przeniesienie na kartę?

                          Zamieszczone przez Bestia. Zobacz posta
                          Czy dodacie wskaźnik pisania? Bardzo by się to przydało.
                          Nie wiem.

                          Bestia, może pozbieraj sobie uwagi przez trzy dni i napisz je hurtem, bo strasznie temat zaśmiecasz.

                          Komentarz


                            #88
                            Chodzi mi o to że w innych wersja MGG interfejs ma zaokrąglone rogi, ramki mają pogrubione kształy. Nie wiem jak to opisać, wiem że to nieodpowiedni przykład lecz chodzi mi żeby wyglądał tak jak np.w operze mini 6.5 Java. Tam wszystko jest przyjemne dla oka i przejrzyste.
                            A w ogóle rozważycie możliwość dodania wskaźnika pisania?
                            Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

                            Komentarz


                              #89
                              Pokazuje mi się, że mój numer nie został aktywowany, a kliknięcie na "Jak to zrobić" działa tak samo jak "OK".
                              Ponadto, komunikat o blokowaniu klawiatury został zaczerpnięty z poprzednich wersji, mamy brak wielkich liter i literówki: "klawisze zablokowane naciśnij * potem OK aby odblokwać". No, bardzo gramatyczne.

                              Komentarz


                                #90
                                Dla osób z problemami z połączeniem: Pod adresem http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/wasky/mgg.jad jest nowa wersja z dodatkowym komunikatem błędu podczas nieudanego połączenia. Prośba o instalację i przepisanie tego błędu.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X