Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    Komunikat który się wyświetla po zainstalowaniu powyższej wersji to: "Podany numer GG nie jest zapisany na beta testy"

    Komentarz


      #92
      Jest nowa beta dla wszystkich. Prośba szczególnie zwrócić uwagę na kwestie połączeń i czasu w aplikacji czy jest poprawny.

      Komentarz


        #93
        W nowej wersji v5.0.0.18317 wyskakuje komunikat: "Błąd połączenia (java.io.IOException: Alert (2,20))"
        Ostatnio edytowany przez Wikix; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #94
          wielkie dzięki, na samsungu avili nadal nie działa, nadal jest błąd skórki: 0

          Komentarz


            #95
            Brawo dla was, czas jest u mnie poprawny.
            Dodajcie jeszcze wskaźnik pisania i obsługę avatarów tak jak w symbianie to będzie świetnie.
            Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              #96
              w javie obsługa avatarów to raczej przesada Może jeszcze dysk mają Ci tam zmieścić ?
              Aplikacje są robione pod odpowiednie systemy. Jeśli java to dla Cb mało, zakup sb nowy tel z dajmy na to, Symbianem
              Adios

              Komentarz


                #97
                to nie jest przesada bo obsługa avatarów w javie jest możliwa chociażby te avatary były w uproszczonej wersji, ale jednak by były. Dobra nie spamujmy już tu . To ja przypomnę jeszcze raz o wskaźniku pisania.

                ---------- Post added at 15:45 ---------- Previous post was at 15:36 ----------

                Zobacz sobie na przykład komunikator Jabber Mix Client, on też jest napisany w javie i obsługuje avatary jak i wiele innych przydatnych funkcji, tak że nie pisz mi że avatary w GG na Javie to przesada.
                Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  #98
                  Qrix już tłumaczył wyżej, że są różne telefony z Javą z różnymi parametrami, a my robimy jedną aplikację na wszystkie te telefony. Nie będzie Avatarów w JavaME. Temat avatarów uznaję za zamknięty.

                  ---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:58 ----------

                  Bestia, jak odpisujesz na post, który jest bezpośrednio wyżej, to nie cytuj go.

                  Komentarz


                    #99
                    Takie jest moje zdanie ;>
                    Ale skoro sam napisałeś o Jabber - dla Cb w sam raz alternatywa

                    EDIT
                    A ja mam pytanie odnośnie archiwum online w mgg. Jaki jest zakres dat wyświetlania go w wersji mobilnej ?
                    Ostatnio edytowany przez ReBeLs513; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Adios

                    Komentarz


                      Heh, i wy niby ujednolicacie wersje.
                      To może Wasky napisz co macie w planach dodać o ile w ogóle macie coś w planach.

                      Komentarz


                        Bestia, skończ zaśmiecać temat i daj pracować. W planach mamy poprawki i wydanie.

                        Komentarz


                          Dobra, kończę już. Dodajcie ten wskaźnik pisania.

                          Komentarz


                            W dzisiejszej wersji nadal widać tylko pierwszą część godziny bo resztę zasłania ikona połączenia internetowego. Żeby przejrzeć archiwum nadal muszę długo czekać zanim się wczyta ~20s a mam w nim tylko jedną rozmowę. SE ELM R7CA065

                            Komentarz


                              Co do tego zegarka, fakt. Jedynym wyjściem jest przesunięcie zawartości górnego paska w lewo. Ale z drugiej strony, ikonka internetu jest zależna od telefonu, oprogramowania a nie od aplikacji
                              Adios

                              Komentarz


                                Ale zazwyczaj jest to kilka na kilka px, w lewym górnym rogu. Można to przewidzieć; choć to z kolei w modelach telefonów bez tej ikony wyglądałoby nieprofesjonalnie...
                                I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X