Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    tu pisać żale o braku bety -> http://forum.gg.pl/showthread.php?50...ku-z-opiniami)
    a w tutejszym wątku tylko opinie, błędy, sugestie na temat programu, nie twórców.
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      Zamieszczone przez euphonic Zobacz posta
      Popieram jak wyżej, "aplikacja wygasła. Pobierz nową wersję"
      U mnie to samo. A jak próbuje pobrać bezpośrednio na 6500s to wywala błąd certyfikatu

      Komentarz


        Dla osób z niepoprawnym czasem, prośba o zainstalowanie builda z http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/z/mgg.jad, upewnić się że czas jest nieporpawny, przejść do Menu->GG->O Programie, i przepisać dosłownie końcówkę okienka (od time do końca) lub zrobić z niego czytelne zdjęcie, wysłać na testujmgg@gadu-gadu.pl wraz z poprawną datą jaka powinna była być w chwili uruchomienia.
        Ostatnio edytowany przez ath; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: poprawiony url :\

        Komentarz


          Not Found
          Adios

          Komentarz


            Błąd połączenia (java.io.IOException: Alert (2,20))

            Komentarz


              Wstawcie instalkę .jar bo tego się nie da zainstalować "brak obowiązujących atrybutów" nokia 6650d s60v3.

              Komentarz


                U mnie nadal występuje błąd połączenia (java.io.IOException: Alert (2,20)). Samsung Wave 533.

                Czy tylko ja mam takie wrażenie, czy wspomniany wyżej błąd dotyczy większości modeli samsungów?

                Komentarz


                  Na samsungu monte również występuje błąd (java.io.IOException: Alert (2,20))

                  Komentarz


                    nie cytujemy poprzedniego posta w całości

                    U mnie tak samo jak u kolegi.
                    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      Istnieje możliwość dodania w ustawieniach opcji do wybrania aby zegar był na środku dolnego paska tak jak w starszych wersjach(obecnie muszę minimalizować aplikacje by sprawdzić godzinę w telefonie bo ikona globusa zasłania minuty)? W finalnej będzie możliwość korzystania z dwóch numerów jak w starszych wersach?

                      Komentarz


                        No panowie brawo dla was, wszystko mi w tej becie działa, o dziwo nawet czas jest dobry. Brakuje mi tylko wskaźnika pisania.

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez Wikix Zobacz posta
                          U mnie nadal występuje błąd połączenia (java.io.IOException: Alert (2,20)). Samsung Wave 533.

                          Czy tylko ja mam takie wrażenie, czy wspomniany wyżej błąd dotyczy większości modeli samsungów?
                          tak chyba tak . ja mam właśnie Samsunga Monte i tak mam ; /

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez daneq Zobacz posta
                            Wstawcie instalkę .jar bo tego się nie da zainstalować "brak obowiązujących atrybutów" nokia 6650d s60v3.
                            Możesz zmienić końcówkę linku z jad na jar aczkolwiek taki sposób instalacji nie jest chyba wspierany

                            Komentarz


                              Znalazłem taki błąd że po wysłaniu wiadomości nie zawsze działa spacja tam gdzie ją użyłem. Np. "hejKuba co tam?" a powinno być "hej Kuba co tam?" i sprawdziłem to nie moja wina tylko aplikacji.

                              Komentarz


                                Żeby tylko nie okazało się, że znowu będziemy czekać na kolejną wersję, bo ta zostanie zablokowana.
                                Widzę, że naprawdę GG teraz idzie naprzód.
                                Oby tak dalej.
                                U mnie też czas już jest dobry, tylko szkoda, że nie jest on u dołu po środku ja w starej wersji.
                                Wydaje mi się, że był nieco lepiej widoczny.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X