Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[WIN 10] Sugeestie/Problemy/Pytania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Niewidzialny
    odpowiedział(a)
    Długo bedziemy czekac na aktualizację? 0 kontaktu, co sie dzieje etc.. to raczej nie wygalda na beta-testy

    Zostaw komentarz:


  • Niewidzialny
    odpowiedział(a)
    Kolejny blad, to fakt, iż dubluje rozmowy. W moim przypadku jest to konferencja

    Zostaw komentarz:


  • Niewidzialny
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta
    Tylko po co korzystają jak nic nie piszą a i tak pełno kont dla jaj z tego korzysta np prostytutki i te debile pokazujące swoje penisy
    Racja, ale takie osły już korzystają i z tego i z katalogu publicznego, gdzie filtrują wiek, płeć itd..
    Ostatnio taki pisał do mojej dziewzczyny. To już pisac chyba nie bedzie w stanie (( :

    Mysle, ze jest to kwestia dyskusyjna, gdzie sprawą sie powinna zając "góra" ; i wtedy musza wylaczyc te opcje na web, desktop i mobilkach.

    Zostaw komentarz:


  • Mateuszol
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Niewidzialny Zobacz posta
    Zdziwiłbyś się ile osób z tego korzysta
    Tylko po co korzystają jak nic nie piszą a i tak pełno kont dla jaj z tego korzysta np prostytutki i te debile pokazujące swoje penisy

    Zostaw komentarz:


  • Niewidzialny
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez KarolKazmierczak Zobacz posta
    Dzięki za zgłoszenia.

    btw. Pamiętajcie proszę, że to jest beta, wersja gdzie własnie normalne jest znajdowanie błędów, bo o to w beta testach chodzi. Co do funkcjonalności to napisaliśmy, że to co teraz jest to podstawa i reszta funkcji (wyszukiwarka w kontaktach, archiwum, losuj rozmówcę itp) będą stopniowo dodawane. Najcenniejsze są dla nas znajdowane przez Was błędy, bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie i funkcjonalności będziemy wprowadzać jak najszybciej.

    Tak jest, wiem, że to jest beta; oraz jestem świadom co to beta testy ^^ Sam kiedyś musiałem zorganizować , na razie nie odpalam aplikacji, poniewaz non stop za kazdym zalogowaniem dalej wysyla mi te zdjecia.. Po 25 zdjec do jednej i tej samej osoby co logowanie.. Domyślam się, co ta osoba o mnie sądzi xD

    Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta
    losuj rozmówce jest zbędne i niepotrzebne
    Zdziwiłbyś się ile osób z tego korzysta


    edit // Oprócz tego polecam dodać menadżer profili, bo też nie zauważyłem
    Ostatnio edytowany przez Niewidzialny; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Mateuszol
    odpowiedział(a)
    losuj rozmówce jest zbędne i niepotrzebne

    Zostaw komentarz:


  • KarolKazmierczak
    odpowiedział(a)
    Dzięki za zgłoszenia.

    btw. Pamiętajcie proszę, że to jest beta, wersja gdzie własnie normalne jest znajdowanie błędów, bo o to w beta testach chodzi. Co do funkcjonalności to napisaliśmy, że to co teraz jest to podstawa i reszta funkcji (wyszukiwarka w kontaktach, archiwum, losuj rozmówcę itp) będą stopniowo dodawane. Najcenniejsze są dla nas znajdowane przez Was błędy, bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie i funkcjonalności będziemy wprowadzać jak najszybciej.

    Zostaw komentarz:


  • Niewidzialny
    odpowiedział(a)
    1. Jeszcze jeden problem: Po wyslaniu wszystkich plików (ok 25) gdy wyszedlem z GG i wszedlem ponownie, pliki te zostaly wysłane drugi raz.. Tzn widzialem, jak GG samo wysylalo do tej osoby znowu te linki. Moze to narażać na niepotrzebny transfer danych..

    2 edit. Problem kolejny, to to iz, za każdym razem jak wchodze na GG te obrazy wczesniej co pisalem.. Wysylaja sie za każdym razem. Juz chyba 5 razy to samo sie wysyla do tego samego kontaktu. Nie raz po wlaczeniu tego kontaktu GG craschowalo.
    Edit 1.02: Dalej ten blad wystepuje ..

    3. Edit.Pamietacie jak wczesniej pisalem, ze emotikony nie dzialaja ? Dzieje sie to u mnie po "zminimalizowaniu" aplikacji, oraz ponownym wróceniu za pomoca "menadżera zadan" Pracować, pracować

    4. Edit Po kliknięciu przycisku "wstecz" podczas rozmowy, wczytywanie "rozmow" trwa zbyt dlugo.

    5. Edit / Często samo przenosi na sama gore rozmowy i wczytuje poprzednie wiadomości spowalniajac aplikację..

    6 edit. / emotikonka " : D " jest mniejsza rozmiarowo niz " : P " itp. co wyglada nie estetycznie

    7. Optymalizacja, optymalizacja i jeszcze raz optymalizacja!
    Ostatnio edytowany przez Niewidzialny; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Niewidzialny
    rozpoczął temat [WIN 10] Sugeestie/Problemy/Pytania

    [WIN 10] Sugeestie/Problemy/Pytania

    Witam, w końcu udało mi się zainstalować betę GG.

    Po godzinie bawienia stwierdzam, że gdybym miał "na razie" wybierać miedzy tą aplikacją co jest akutalnie a betą to wybrałbym nie betę, ale tą aktualną. Dlaczego?

    A no zaraz tam wszystko opisze, co i jak, co mi sie nie podoba, co bym chcial jakby bylo itd..

    Może zacznijmy od problemów..


    I. ProblemyII. Pytania i sugestie

    0. Brak przeźroczystego kafelka ;=;

    1. Kto do cholery wpadł na pomysł by usunac tabele kontakty?! Przywrócić ją migiem, bez sensu same okno "rozmowy"
    1.1 Możliwość edycji czczionki oraz jej wielkości. Kolor itp... Odzielne motywy, wszystko do konfiguracji. Jak ja piszę programy, to staram się, by użytkownik miał do wyboru jak najwięcej opcji.

    2. Jak mam zignorowac kontakt? zarzadzac kontaktem itd..? dodac do ulubionych?

    3. Sortowanie kontaktow? Ja np. mialem cos 300-400 kontaktów i nie mile jest mi przewijanie 40 minut by znależć kontakt.

    4. Może jestem ślepy, ale Archiwum rozmów? Podstawowa rzecz..

    5. Czy logujac sie, lista rozmow jest wczytywana za kazdym razem ? Nie ma opcji przechowania rozmow offine?

    6. Menu ustawienia... TAM MAMY NIC. Doslownie nic do wyboru...

    7. Dodajcie opcje odpowiadania z belki.. Niżej jest link oraz tam jest koncepcja jak to ma wyglądać @ WAŻNE

    8. W oknie rozmowy przydałaby się jeszcze jakaś otoczka dla wiadomości, by tekst nie był bezpośrednio na tle, tylko na tej otoczce, a ta otoczka na tle

    9. Gry.. co z nimi?

    10. Dostosujcie bardziej iterfejs do stylu Windows 10 Mobile.. juz odejść od "kwadratów" a wejść w te "kółeczka" i te zaokroglenia ( w linku niżej jest przedstawione mniej wiecje o co chodzi. )

    11. Mozliwosc konfigurowania powiadomien, czy pokazac "Wiadomosc od XXX", czy "XXX: Cześć" (przykład) itp.

    12. W rozmowie nie mam mozliwosci sprawdzenia o ktorej została wysłana wiadomośc.. ( tzn jest, ale lepiej powrocic do pokazywania przy kazdej wiadomosci godziny) (edit, a jendak jest, choc malo intuicyjna opcja klikania na rozmowce i wtedy moznosc pokazania godziny )

    13. Brak opcji skopiowania tekstu / rozmowy.. (edit, a jednak cos jest, choc jesli jest zaznaczanie, to ciezko sie to robi, bo rozmowa jezdzi / tak samo z zaznaczaniem jest taki problem, ze mozna zaznaczyc tylko jedna "mysl" badz "wiersz". Nie mozna juz calej rozmowy skopiowac etc..)

    Dobra, panowie, mysle ze to na teraz to wszystko; pisze to od 2 godzin, z czego drugi raz od nowa, bo zamknalem karte i.. pare rzeczy mi umknnelo..

    natomiast daje tutaj linka do zbioru grafik (załączniki nie działają na forum, wczytuje mi tylko 2 / 7 obrazkow ) .

    Znajdują się tam koncepcje również, wg mnie jak powinno coś wyglądać, oraz przykład tego odpisywania z belki.. to jedna wg mnie z najwazniejszych opcji jakie oczekuje w wersji dla Win10M
    Obrazy Beta GG + Koncepcje


    Wiem, że jest to Beta GG i na pewno częśc z tych rzeczy, które napsiałem zostaną wprowadzone, jednak jako tester oraz użytkownik mówię co mnie boli.

    Przepraszam za błędy, 23:40. Może jak rano wstane to poprawie co nieco.5.
    Ostatnio edytowany przez Niewidzialny; [ARG:4 UNDEFINED].
Pracuję...
X