Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sygnały dźwiękowe w przeglądarce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Sygnały dźwiękowe w przeglądarce

    Mam take pytanie: Czemu dźwięki GG w przeglądarce nie działają jeśli przełączę na inną kartę? Używam Edge.
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 73977622

    #2
    Czy weryfikowałeś ustawienia dotyczące dźwięku? Wejdź w Menu->Ustawienia->Wygląd i powiadomienia, zweryfikuj czy tam masz wszystko zaznaczone poprawnie. Nie odnotowaliśmy problemów z dźwiękiem w aplikacji na webGG. Dźwięk działa również gdy masz zminimalizowane okno przeglądarki i zmienisz kartę.

    Komentarz


      #3
      u mne to inadzej se nazywa; wygląd i dzwieki... sprawdzalem i mam sygnaly tylko kedy karta gg jest aktywna bo kedy pzeloce karte to dzwekuw ne mam... uzywam edge na komputeze
      Załączone pliki
      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
      mam numer GG 73977622

      Komentarz


        #4
        Czy na innej przeglądarce masz ten sam problem? Jaka to wersja przeglądarki?

        Komentarz


          #5
          ne uzywam innyh pzeglodarek... wersje wysylam obrazem
          Załączone pliki
          casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
          mam numer GG 73977622

          Komentarz


            #6
            Od dawna masz ten problem? Czy weryfikowałeś ustawienia przeglądarki? Być może coś masz zmienione w ustawieniach powiadomień przeglądarki? Sugerujemy zweryfikowanie czy na innych przeglądarkach jest podobny problem. My ze swojej strony nie zarejestrowaliśmy aby były problemy z dźwiękiem powiadomienia na webGG.

            Komentarz


              #7
              newem jak od kedy dokladne bo z reguly kozystam z aplikacji gg na komputer a na nej dzala wzystko dobze... hodzi o to ze hcalbym mec sygnaly o okreslonyh porah bez zmany statusu lub ustawen dlatego pomyslalem o webgg... z tego co pametam to od kilku lat jest ten klopot ale nigdy mi on ne pzeskadzal apozatym ne wedzalem ze forum to sybka forma pomocy bo na email to dlugo tzeba cekac na reakcje wec ne oplacalo se pisac... teraz jak zalozylem konto na forum pomocy i jest wekza potzeba sygnaluw dzwekowyh to zglosilem problem... rozumem ze u was moze wzystko dzalac poprawne ale ja moge nagrac filmik i zobacyce wtedy na cym polega klopot i moze wtedy cos doradzice...
              casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
              mam numer GG 73977622

              Komentarz


                #8
                dobra pokombinowam trohe i dowedzalem se ze sygnaly dzalajo jesli mam wlocone ogulne powedomena systemu... dziwne bo facebook wydaje sygnaly bez wlocena powadomen systemowyh... dodam ze mam win 10
                Ostatnio edytowany przez FacetNaWuzku; [ARG:4 UNDEFINED].
                casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                mam numer GG 73977622

                Komentarz


                  #9
                  Forum to miejsce gdzie można znaleźć wskazówki, które mogą pomóc w rozwiązaniu jakiegoś problemu z aplikacją. Na Forum odpowiadamy na ogólne zapytania. Sprawy dotyczące konkretnych numerów GG tj. problemy z odzyskaniem hasła do konta, blokada konta są załatwiane drogą mailową.

                  Obecnie mamy bardzo dużo zgłoszeń mailowych dlatego czas odpowiedzi na takie zgłoszenie może być wydłużony. Staramy się jednak odpowiadać na każde zgłoszenie, czy to na Forum czy to na mailach, tak szybko jak to możliwe.

                  Wracając do Twojego problemu: czasem warto pogrzebać w ustawieniach przeglądarki.

                  Komentarz


                    #10
                    patzylem w ustawena pzeglodarki zanim napisalem na forum... moje wnoski so take ze sygnaly gg na pzeglodarce dzalajo gdy mam zezwolene systemowe na powadomena a ne w pzeglodarce... co jest dziwne bo na serwerah skype i facebook ne ma takej zaleznosci
                    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                    mam numer GG 73977622

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X