Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konto założenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Konto założenie

    Witam. Próbuje zakładać konto na gg. Ciągle wyskakuje mi błąd, że niemożliwe jest założenie konta, lub jak już je założe to po prostu konto nie uruchamia się, wywala mnie z niego to głównej strony gg i potem gdy próbuje zalogować się to pisze, że konto zablokowane.. MA ktoś jakiś pomysł? próbowalem tak 3 konto i nie udaje sie.

    #2
    Zakładasz konto przez www czy w kliencie? "mnie z niego to głównej strony gg" - niby sugeruje to www, ale różnie ludzie opisują

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez kaboom51 Zobacz posta
      Witam. Próbuje zakładać konto na gg. Ciągle wyskakuje mi błąd, że niemożliwe jest założenie konta, lub jak już je założe to po prostu konto nie uruchamia się, wywala mnie z niego to głównej strony gg i potem gdy próbuje zalogować się to pisze, że konto zablokowane.. MA ktoś jakiś pomysł? próbowalem tak 3 konto i nie udaje sie.
      Napisz do nas zgłoszenie w tej sprawie bezpośrednio z adresu email powiązanego z kontem GG, które udało Ci się założyć. Będziemy weryfikować co jest przyczyną. W zgłoszeniu opisz problem i podaj numer GG.

      Komentarz

      Pracuję...
      X