Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ChatBox

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  ChatBox

  vBulletin jest moim ulubionym skryptem forum od zawsze i najbardziej lubię fora oparte właśnie na nim. Wiele z nich posiada swój ChatBox z tym, że jest troszkę inaczej ustawiony niż tutaj. Domyślnie suwak (ten po prawej) jest przesunięty na górę i na górze są najnowsze wiadomości - na forum.gg jest odwrotnie. Nie byłoby problemu gdyby nie automatyczne odświeżanie. Kiedy nie zaglądam tutaj kilka dni i chcę przeczytać co się działo w ChatBoxie to zawsze przy odświeżaniu suwak mi ucieka na sam dół i muszę szukać fragmentu na którym skończyłem czytać - jest to dość irytujące. Czy nie można tego zmienić?
  Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

  #2
  ze względu na specyfikę dyskusji jaka tu panuje, a głównie ze względu na to, że często jedna osoba pisze kilka postów pod sobą lub długie kilkulinijkowe posty, zdecydowaliśmy już daaaaaawno temu w czasach gdy miałem tu tylko możliwości moderatora, że ChatBox będzie wyświetlał wiadomości w naturalnej kolejności. Z poziomu menu możesz wybrać jednak opcję "pełna wersja", aby wyświetlić większą wersję ChatBoxa lub skorzystać archiwum. Jeszcze prościej jest wtedy, kiedy skorzystasz z opcji Wyloguj (po lewo od opcji zmiany koloru) - wtedy suwak nie będzie "skakał" i łatwiej będzie czytać starsze wiadomości.

  Jedyne co mogę zrobić, to dodać przycisk powiększający okno ChatBoxa do takiej wielkości, że suwak będzie zbędny
  Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ort

  Komentarz


   #3
   Stali użytkownicy forum przyzwyczaili się do ChatBoxa z poprzedniego forum, a tam właśnie był tak ustawiony. Jeśli chcesz czytać wiadomości sprzed kilku dni to najlepiej zajrzeć do archiwum.
   Co do samego problemu: Z tego co wiem to Google Chrome ma problem z suwakiem - wystarczy zaktualizować do wersji beta (albo developerskiej?) i powinno być po problemie

   Ps. IP.Board lepszy (a na pewno ładniejszy)
   http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

   Komentarz


    #4
    Ok. Dzięki Opcja wylogowania jest ok na czas uaktualnienia sobie co naspamowaliście
    Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

    Komentarz

    Pracuję...
    X