Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dostęp do usługi zablokowany

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dostęp do usługi zablokowany

    Od jakiegoś czasu próbuję utworzyć nowe konto GG, ale za każdym razem po wpisaniu numeru telefonu wyświetla się komunikat "Dostęp do usługi zablokowany". Czy nie można zakładać dwóch kont na ten sam numer? I jest jakiś sposób na założenie tego konta, bardzo mi na tym zależy, bo pierwsze z niewiadomych przyczyn zostało zawieszone, a bok@gg.pl nie zechciał odpowiedzieć na moj e-mail w tej sprawie.

    #2

    Meh123 Przesłaliśmy do Ciebie wiadomość prywatną.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Meh123 Zobacz posta
      Od jakiegoś czasu próbuję utworzyć nowe konto GG, ale za każdym razem po wpisaniu numeru telefonu wyświetla się komunikat "Dostęp do usługi zablokowany". Czy nie można zakładać dwóch kont na ten sam numer? I jest jakiś sposób na założenie tego konta, bardzo mi na tym zależy, bo pierwsze z niewiadomych przyczyn zostało zawieszone, a bok@gg.pl nie zechciał odpowiedzieć na moj e-mail w tej sprawie.
      Ja mam to samo. Gdy próbowałem założyć konto na swój własny numer telefonu, który mam od siedmiu lat, to mi wyskakuje "Przekroczona liczba rejestracji na dany numer telefonu". To ciekawe, jak mam założyć konto na GG... Przecież nie będę kupować nowego startera za każdym razem, żeby mieć nowy numer telefonu do rejestracji na GG. Chętnie powróciłbym na GG, ale nie wiem jak, skoro mi wybija, że mam przekroczoną liczbę rejestracji na dany numer telefonu".

      Komentarz


        #4
        Cześć Dariusz, w przypadku takiego komunikatu napisz do nas zgłoszenie na adres bok@gg.pl. W zgłoszeniu podaj numer telefonu, przy którym pojawia się opisany przez Ciebie komunikat oraz opisz krótko problem. Na zgłoszenia odpowiadamy w ciągu kilku dni, prosimy zatem o cierpliwość

        Komentarz


          #5
          OK, napisałem, zobaczymy, co powiedzą, mam nadzieję, że uda mi się w niedalekiej przyszłości powrócić na GG.
          Ostatnio edytowany przez Dariusz; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz

          Pracuję...
          X