Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podziękowanie :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Podziękowanie :)

    Witam chciałbym się podzielić z użytkownikami forum jak również użytkownikami GG wiadomością ze nie rozumiem ostatniego hejtu na administracje a bo blokada za nic a bo to tamto otóż w moim przypadku po zgłoszeniu na forum o pomoc otrzymałem pomoc i tu i pisałem zgłoszenie na mail i sprawa wyjaśniona po krótkim czasie co więcej właściciele pomogli odzyskać konto o którym sam zapomniałem szybko sprawnie oby tak dalej dziękuje właścicielom i administracji GG za pomoc w rozwiązaniu sprawy. Pozdrawiam

    #2
    Trend słuszny, środki może ponad to. W efekcie niewinni mogą być blokowani.
    A ilu z takich da sobie spokój, się nie odwoła? Blokowanie zakładania nowych kont jest słuszne. Byłbym jednak ostrożniejszy z automatu brać się za konta co mają już jakiś staż..

    Bo jak ktoś ma konto kilka dni to wiadomo, nie zdążył się związać ani nie zdążył znajomości zbytnio nawiązać..

    Komentarz


      #3
      Ja nie mam nowego konta i to nie do Ciebie temat to nie udzielaj się tu

      Komentarz


        #4
        Piszesz na forum więc temat jest publiczny, skierowany do społeczności GG.

        BTW lizanie czterech liter powinno być zakazane, Damianie27.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez clasick Zobacz posta
          Piszesz na forum więc temat jest publiczny, skierowany do społeczności GG.

          BTW lizanie czterech liter powinno być zakazane, Damianie27.
          Zakazane powinno byc wpier... w temat ktory Cie nie dotyczy wiec wyjdź może dla Ciebie lizanie dupy bo nie znasz słowa dziękuje wiec pal gume Nie pozdrawiam

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Damian27 Zobacz posta
            Zakazane powinno byc wpier... w temat ktory Cie nie dotyczy wiec wyjdź może dla Ciebie lizanie dupy bo nie znasz słowa dziękuje wiec pal gume Nie pozdrawiam
            Jesteś jednym z tych dupolizów z GG? Dziecko, ten ściekowy komunikator szybko upadnie a Ty się tam nie zesraj. Przez ich upośledzoną politykę

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Damian27 Zobacz posta
              Zakazane powinno byc wpier... w temat ktory Cie nie dotyczy wiec wyjdź może dla Ciebie lizanie dupy bo nie znasz słowa dziękuje wiec pal gume Nie pozdrawiam
              A czy szanowny Pan słyszał o czymś takim, jak kultura, empatia? Może powinieneś sobie darować to "Nie pozdrawiam", i próby rozkazywania? Nie jesteśmy panami, nie powinniśmy decydować za kogoś, co może robić, a co nie. Jeżeli chce się odezwać w wątku na forum (to jest publiczne forum) - ma do tego prawo, a Ty nie powinieneś się na niego rzucać, jak na padlinę, nie powinieneś mówić, że nie może się tu udzielać. Rzucanie się na niego z powodu, że napisał w tym wątku jest dziecinne, i stawia o Tobie opinię. Przepraszam, ale szlag jasny mnie trafia, jak widzę tą Twoją wypowiedź. Aż szkoda, że nie mogę zgłosić wypowiedzi.

              Nie chciałem, ale musiałem zainterweniować. Przepraszam.

              Komentarz

              Pracuję...
              X