Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dodanie możliwości oznaczenia wszystkich wiadomości jako "przeczytane"

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Dodanie możliwości oznaczenia wszystkich wiadomości jako "przeczytane"

  Tak jak w temacie. Fajnie gdyby w GG pojawiła się możliwość oznaczenia wszystkich dotychczasowych wiadomości jako przeczytane. Zdarza się, że dostaję dziennie po 70 wiadomości i ignorowanie ich wszystkich po kolei to straszne utrapienie. Oprócz tego dodanie możliwości przyjmowania wiadomości od nieznajomych, lecz zablokowanie zaproszeń do kontaktów też by się bardzo przydało. 20+ zaproszeń do kontaktu potrafi czasami totalnie zawiesić aplikację.

  #2
  W aplikacji na komputerze (wersja webGG oraz zainstalowana) istnieje możliwość odznaczenia wszystkich dotychczasowych wiadomości jako przeczytane.
  Opcja ta nie jest dostępna w aplikacji na telefonach z systemem iOS oraz Android.

  Aby z niej skorzystać wystarczy wybrać zakładkę Ostatnie -> Powiadomienia -> Wyczyść -> z rozwijanego menu należy wybrać "Wszystkie powiadomienia".
  Przed usunięciem powiadomień warto się jeszcze zastanowić bowiem w powiadomieniach mogą znajdować się również "Zaproszenia do kontaktu", których później nie będzie można już odzyskać.

  Opcja "Przyjmuj wiadomości od nieznajomych" jest dostępna z poziomu "Ustawień". Należy wybrać Menu -> Ustawienia -> Prywatność -> Wiadomości od nieznajomych (opcja musi być zaznaczona jeżeli chcemy przyjmować wiadomości od nieznajomych). Włączenie tej opcji nie oznacza, że musimy kogoś przyjmować do kontaktów.

  Gdy mamy odznaczoną opcję "Przyjmuj wiadomości od nieznajomych" to oznacza, że osoba której nie mamy na liście kontaktów nie może do nas wysłać wiadomości.
  Dlatego otrzyma ona komunikat "Wiadomość niedostarczona. Użytkownik nie dostanie tej wiadomości. By móc rozmawiać, zaproś do kontakty."
  Po przyjęciu zaproszenia komunikacja między Użytkownikami będzie możliwa.
  Zaproszenia pojawiają się w zakładce "Powiadomienia". Można je usunąć w wyżej opisany przez nas sposób.

  Prosimy pamiętać, że w GG istnieje również możliwość zignorowania wybranego Użytkownika z naszej listy kontaktów.
  Można to zrobić na komputerze i telefonie:

  - na komputerze należy kliknąć na wybraną osobę prawym przyciskiem myszki i wybrać "Profil", a następnie z menu "Znajomy – opcje" wybrać "Ignoruj".
  - na telefonie należy wybrać dany kontakt (przytrzymać go) -> Profil->3 kropki po prawej stronie -> Ignoruj.

  Ignorowana osoba nie będzie mogła się z nami komunikować przez GG. Nie będzie mogła wysłać zaproszenia i nie będzie o tym wiedziała (nawet jeśli w ustawieniach prywatności pozwalamy na rozmowy z nieznajomymi). Komunikacja ze strony takiej osoby jest całkowicie zablokowana.

  Komentarz

  Pracuję...
  X