Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Konto

    Moje 1 konto zostało zbanowane nawet nie wiem za co(2019rok), potem miałem inne które było do dziś, ale zostało zbanowane..W okresie zimowym 2020 ktoś mi wielokrotnie zgłaszał konto gdzie, lapalem blokady na 5min bądź kilka godzin i nagle odblokowywali i przepraszali... Po czym znowu dostałem i to już permamenie... 3-4 miesiące czekałem na odzew ze strony GG i niby mi odblokowali (Ale blokady na robienie kont, już nie), jakieś tydzień temu z nudów trollowalem erotomanów i znowu wyrwałem bana. No ludzie... Znalazłem potem konto sprzed roku na krótym próbowałem się dobić do znajomej by jej podać kontakt zewnętrzny, też dostalem bana po kilku godzinach...pewnie z powodu perma bana...

    Daje sobie siana z tym wszystkim... Nie da się korzystać z usług( w tym czytanie cennych wiadomości z archiwum) Do dwóch razy sztuka.. Proszę was, tym razem już o całkowity unban. Tamto to przeszłość i postaram się być wzorowym użytkownikem.

    #2
    Już nie wiem co robić..

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Arness Zobacz posta
      Proszę was, tym razem już o całkowity unban. Tamto to przeszłość i postaram się być wzorowym użytkownikem.
      Napisz do nas zgłoszenie na bok@gg.pl z maila, który jest powiązany z zablokowanym kontem GG. W wiadomości prywatnej wyślij do nas numer zgłoszenia. Zobaczymy czy jest możliwość odblokowania Twojego konta GG.

      Komentarz


        #4
        Pisalem wielokrotnie ale nic z tego.. Ciągle ta sama odpowiedź
        Ostatnio edytowany przez Arness; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Arness Zobacz posta
          Pisalem wielokrotnie ale nic z tego.. Ciągle ta sama odpowiedź
          Prosimy o cierpliwość, odpowiedź na zgłoszenie zostanie udzielona. Prosimy pamiętać aby nie wysyłać nowych zgłoszeń. Obecnie czas odpowiedzi na zgłoszenia mailowe może być wydłużony. Przepraszamy za utrudnienia.

          Komentarz

          Pracuję...
          X