Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mobilna wersja forum i jej bezużyteczna.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • KrynieK94
    odpowiedział(a)
    Lubimy lubimy, ale jako wielbiciel telefonów trochę starszej daty (niekoniecznie gorszej!), zauważyłem błąd przystosowania rozdzielczość: 240x320, z tego względu nawet nie chce sprawdzać mniejszych. To i tak zbędne. Mobilna wersja, to kawał dobrej roboty i wiem, że systemowcy nie mają z nią problemów. Trudno się mówi. ;d Jest dobrze jak jest. Jedno kliknięcie dzieli mnie od pełnej wersji strony.

    Klik i robisz co chcesz.

    Zostaw komentarz:


  • krzos
    odpowiedział(a)
    To jak jej nie lubicie, to zainstalujcie Tapatalk i po problemie

    Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalka

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    No ja osobiście nie korzystam z mobilnej wersji - jest kompletnie nieporęczna. Wolę pełną wersję oglądać, choć muszę ekran powiększać do czytania

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    a to wada, a b to zaleta. Nie bardzo wiem zatem do czego dążysz. Wersja mobilna jest i będzie. Nikomu ona nie wadzi.

    Zostaw komentarz:


  • KrynieK94
    rozpoczął temat Mobilna wersja forum i jej bezużyteczna.

    Mobilna wersja forum i jej bezużyteczna.

    Tak jak w temacie. Moim zdaniem jest zbędna z dwóch powodów.
    a) Brak jej mobilności. Brak dostosowania się do każdego ekranu z czego wynikają chyba jej najważniejsze błędy.
    b) Małe zużycie zasobów. Główne zalety wersji mobilnej jest oszczędność pakietu poprzez wyłączenie mniej przydatnych lub tych trochę bardziej funkcji + dostosowanie ekranu.

    I tak każdy musi nauczyć się śmigać joystickiem lub pomerdać paluszkiem, ale takie jest moje zdanie. wejście na forum kosztowało mnie ok. 30kb + oszczędność opery mini na dalsze przeglądanie oferuje jeszcze większe korzyści.
Pracuję...
X