Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemy z założeniem konta na gg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problemy z założeniem konta na gg

    Witam, chciałam dzisiaj założyć konto na gg. Rejestracja przeszła bez większych problemów, wprowadziłam kod który przyszedł na podany przeze mnie numer telefonu, później wpisałam swoje dane i przeszłam dalej i tutaj pojawia się problem. Wyskoczył błąd, numeru gg nie zapisałam a i nowego konta na ten sam numer telefonu założyć nie mogę.

    #2
    W tym przypadku proszę wysłać zgłoszenie na adres bok@gg.pl. W wiadomości proszę podać numer telefonu podany podczas rejestracji. Tam postaramy się pomóc. Czas oczekiwania na odpowiedź wynosi kilka dni. Prosimy o cierpliwość. Dziękujemy. Dodatkowo przypominamy, że numer GG jest wysyłany w mailu rejestracyjnym

    Komentarz


      #3
      Hej Dominiko tez miałem podobny problem odczekaj min 2 dni od załozenia tego konta i załóz GG na twój numer telefonu po upływie tego czasu

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Damian27 Zobacz posta
        Hej Dominiko tez miałem podobny problem odczekaj min 2 dni od załozenia tego konta i załóz GG na twój numer telefonu po upływie tego czasu
        Nie jest to rozwiązanie problemu. W takich przypadkach należy napisać do nas zgłoszenie z dokładnym opisem problemu.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez iwona Zobacz posta

          Nie jest to rozwiązanie problemu. W takich przypadkach należy napisać do nas zgłoszenie z dokładnym opisem problemu.
          Moim przypadku podziałało Bez pisania zgłoszeń i czekania tydzień

          Komentarz

          Pracuję...
          X