Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Farm Kingdom nie działa po zalogowaniu

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Farm Kingdom nie działa po zalogowaniu

  Witam,
  Jeśli to nie ten dział to przepraszam z góry
  chodzi mi problem związany z gra Farm Kingdom wielu graczy ma problem z gra ,przyłączając GG do logowania gra przestaje działać,najpierw znikają znajomi,nie można wymieniac towarów w grze,nie dostaje sie nagród dziennych za logowanie,czyli zaczyna sie grac tylko samemu ze sobą ale do czasu.Po jakims czasie gra uruchamia sie tylko do połowy i juz do logowania w grze nie dochodzi,nie pomaga odinstalowywanie aplikacji GG,F,czy T gra nie działa,czyszczenie i inne cuda tez nie daja efektu.Na czacie gry i na forum dziennie sa nowe takie przypadki a moderatorowie i admin twierdzą że jest to błąd związany z GG ,bo występuje jak sie dołączy GG do logowania wiec wina GG.
  I tu moje pytanie czy sie to jakoś naprawić ?
  czy jest taka mozliwośc by wrócić do gry?
  czy to jest wina GG czy gry?
  Z tego co sie orientuje to grają ludzie przez aplikacje GG i im wszystko dział,a błąd wystepuje wtedy gdy ktoś gra np na koncie z F czy T i dołączy grupe społecznościowa GG do logowania.

  Dziękuje i czekam na odpowiedz.

  #2
  Sprawa dotyczy aplikacji dodatkowej w GG więc powinna zostać opisana w tym dziale.

  Dzięki za szczegóły, sprawdzimy sytuację. Chciałbym jednak ustalić jeden element. Czy opisana sytuacja występuje tylko gdy ktoś gra na koncie Facebook'a lub Twittera i dopiero później zacznie się logować w grze za pośrednictwem GG?
  Czy wskazane przez Ciebie problemy występują po zalogowaniu się do gry przez GG? Czy też po skorzystaniu z logowania GG problemy występują bez względu na to czy zalogujesz się w grze za pośrednictwem Facebooka, Twittera, czy GG?

  Komentarz


   #3
   Witam i dziekuję za zainteresowanie tym tematem.

   Problem z blokadą gry występuje tylko wtedy gdy gramy z konta Facebook'a czy Twittera i dołączymy grupe społecznościową GG wtedy następuje blokada gry.Problem jest coraz większy,coraz więcej graczy traci możliwośc gry a wina zrzucana jest na GG.
   Po dołączeniu GG do gry nie ma możliwości już grać ,traci sie możliwość wymiany towarów,traci sie znajomych a po pewnym czasie nie można sie wcale zalogować do gry ani z Facebook'a,Twittera koniec gry
   Problem ten nie występuje u graczy którzy pobrali aplikacje z gry i graja na samym GG nie dołączając Facebook'a,Twittera

   Dziekuje jeszcze raz za zajęcie sie tym problemem

   Komentarz

   Pracuję...
   X