Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Losowanie rozmówcy....

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gie
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Justyna Zobacz posta
    Dziękujemy za zgłoszenie. Cały czas pracujemy nad funkcjonalnością aplikacji. Twoja sugestia na pewno zostanie przekazana do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie
    No to jak tam tagi określające, charakteryzujące rozmówcę, użytkownika GG? Przecież to podstawa do sensownego poGGadajmy. Właśnie trafiłem na jakiś film o samotności. Samotność skraca życie jak wypalenie 15 papierosów dziennie. GG mogłoby eliminować samotność. Ba mogłoby "parować" ludzi. Tylko bez możliwości określenia swoich zainteresowań, cech w profilu raczej trudno przez GG szukać podobnych sobie.

Zostaw komentarz:

• Wasky
    odpowiedział(a)
    To ja doprecyzuję aspekty historyczne na przykładzie Androida: W Androidzie losowanie rozmówcy zostało wprowadzone w wersji 4.4.0.20166, która została wydana na betę 29.09.2014. Wersja ta nie miała opcji losowania. Możliwość określenia wieku oraz płci została dodana w wersji 4.8.5.20268, która na becie ukazała się 20.04.2016. Zmiana dotycząca możliwości wybrania dowolnego zakresu wieku, a nie z góry ustalonych przedziałów, została wprowadzona w wersji 4.12.0.20345 i została wydana na betę 14.11.2018.
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Mario
    odpowiedział(a)
    W pierwszych latach ruletki faktycznie nie było wyboru wieku, ale udało się wprowadzić zmiany Dzięki za miły komentarz

Zostaw komentarz:

• ArekWKC
    odpowiedział(a)
    Wybieranie wieku i płci jeśli dobrze pamiętam jest od 2016. Tyle że wtedy gg miało innego właściciela i przez cały ten czas nie zrobili prawie nic. Odkąd GG należy do England widać dużo zmian, często aktualizacje, szybkie odpowiedzi na zgłoszenia oby tak dalej. GG idzie teraz w dobrym kierunku

Zostaw komentarz:

• Agat
    odpowiedział(a)
    Wcześniej w losowaniu widniały tylko przedziały wiekowe np. 22-30 czy 30-50, 50-80 itd. Na androidzie to jest jeszcze dobrze widać. Różnica na plus dla wersji na desktop Fajnie jak będzie można tak dokładnie zaznaczyć również na komórkach. Kiedy to nastąpi?

Zostaw komentarz:

• Mateuszol
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Justyna Zobacz posta
    Konta które zostały zablokowane, nie pojawiają się ponownie w losowaniu rozmówcy.
    ale chodzi mi o to że jak się kogoś doda do ignorowanych żeby się nie pokazywały

Zostaw komentarz:

• Gie
    odpowiedział(a)
    Pamięć mam zawodną. Jeśli był od początku to dlaczego pierwszym poście tego wątku można przeczytać:
    ... szczerze mówiąc - niedopracowane. Przede wszystkim powinien być wybór zakresu wieku i płci osoby, którą chcę wylosować.
    W piątym poście:
    Najlepiej żeby dodali do wybór płeć i wiek osób jakie chce się wyszukać zaróno w wersji na pc jak i w mobilnych.

Zostaw komentarz:

• Justyna
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Gie Zobacz posta
    No brawo, niespełna 4 lata zajęło wprowadzenie wyboru wieku przy losowaniu rozmówcy. Wybór losowania po hobby, zainteresowaniach czy lokalizacji dodacie pewnie jak ludzie będą latać na Marsa.
    Gie wybór wieku w losowaniu rozmówcy był wprowadzony od początku istnienia GG

Zostaw komentarz:

• Justyna
    odpowiedział(a)
    Konta które zostały zablokowane, nie pojawiają się ponownie w losowaniu rozmówcy.

Zostaw komentarz:

• Mateuszol
    odpowiedział(a)
    jeszcze lepiej by było, żeby jak się kogoś zablokuje to by się już więcej razy nie pokazywał

Zostaw komentarz:

• Justyna
    odpowiedział(a)
    Dziękujemy za zgłoszenie. Cały czas pracujemy nad funkcjonalnością aplikacji. Twoja sugestia na pewno zostanie przekazana do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie

Zostaw komentarz:

• Gie
    odpowiedział(a)
    No brawo, niespełna 4 lata zajęło wprowadzenie wyboru wieku przy losowaniu rozmówcy. Wybór losowania po hobby, zainteresowaniach czy lokalizacji dodacie pewnie jak ludzie będą latać na Marsa.

Zostaw komentarz:

• Justyna
    odpowiedział(a)
    Agat dzięki! Staramy się spełniać oczekiwania Użytkowników

Zostaw komentarz:

• Agat
    odpowiedział(a)
    Nowy suwak w opcjach losowania jest bardzo pomocny Fajnie że cos robicie

Zostaw komentarz:

• Mateuszol
    odpowiedział(a)
    dzisiaj się dowiedziałem że jest to w planach, w dodatku kolejną głupotę zrobili taką że już nie losuje tych co wylosowali ciebie też tylko też tych którzy mają status Poggadam, stąd też wiele pewnie osób nie odpisują bo po prostu status mają taki ustawiony a nieznajomym nie mają zamiaru odpisywać

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X