Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemy z uruchomieniem poczty.

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Problemy z uruchomieniem poczty.

  Poczta nie ładuje mi się, jeśli próbuję ją uruchomić przez adres: http://beta.gg.pl/#mail. (Loguję się, po czym pojawia mi się radosne obracające się słoneczko i koniec.) Powinnam coś zainstalować dodatkowo?

  Ładuje mi się przez adres: http://poczta.gg.pl/m ale wtedy jest to czysty tekst, bez odnośników i obrazków, czasami jest to uciążliwe.

  Zabawne (według mnie) jest to, że ładuje mi się, jeśli wejdę w ustawienia poczty na komunikatorze i kliknę "zapisz" - ładuje mi się w oknie ustawień! Działają wtedy obrazki, ale nie linki.

  #2
  Wyczyść pliki cookies dla strony beta.gg.pl, oraz sprawdź jak działa strona na innej przeglądarce.

  Komentarz


   #3
   Normalnie korzystam z firefoxa, internet explorer też nie uruchamia strony, twierdzi, że "wystąpiły błędy na stronie". Problem pojawia się w tym samym momencie.

   Komentarz


    #4
    Sama strona beta.gg.pl (rozmowy tekstowe na przykład) działa poprawnie? Podaj pełne wersje przeglądarek, z których korzystasz. Strona http://poczta.gg.pl/m to mobilna wersja strony http://poczta.gg.pl/ , więc jest uboższa, by nie pobierała zbyt wielu danych. Sprawdź jak sytuacja wygląda na zwykłej stronie poczty.

    Komentarz


     #5
     Cała strona nie działa. Wyświetla mi górne menu, ale nie da się z niego skorzystać. Wersja firefoxa: 12.0.

     Komentarz


      #6
      Zaktualizuj Firefoxa i sprawdź działanie strony. Jeżeli to nie pomoże odezwij się do nas z podaniem twojego numeru GG

      Komentarz


       #7
       Mam podobny problem, z tą różnicą, że wszystkie zakładki mi działają (rozmowy, ostatnie, dysk, itd.) poza właśnie pocztą. Jest tak już od kilku dni, nie mogę nic zobaczyć. Usunęłam cookies, sprawdzałam na operze, firefoxie i swojej domyślnej, czyli chrome - wszędzie tak samo. Zaktualizowałam chrome, wylogowywałam się kilkakrotnie, nic się nie zmieniało. Nie wiem co jeszcze bym mogła zrobić, ale wydaje mi się, że to coś z beta.gg.pl jest problem, nie wiem. Co robić?

       Komentarz


        #8
        Jeśli komukolwiek pojawia się taka sytuacja prosimy o zamieszczenie we wpisach screenów lub przesłanie ich z dokładnym opisem sprawy na adres tech@gadu-gadu.pl
        W mailu nie zapomnijcie podać swoich numerów GG.

        Komentarz


         #9
         Mam również problem z zalogowaniem się do poczty przez przeglądarkę. Występuje on na wszystkich przeglądarkach firefox opera IE i również innych komputerach. Po zalogowaniu pojawiają się tylko pomarańczowe kwadraciki i nic więcej się nie dzieje.
         Problem występuje od kilku dni, wcześniej wszystko było dobrze. Proszę o pomoc.Nowy obraz.JPG

         Komentarz


          #10
          ja mam podobnie jak poprzednik jako nazwa zakładki pisze mi Flash Player Installation co zrobić żeby włączyć pocztę

          Komentarz

          Pracuję...
          X