Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obsługa SMS w Telefonie GG

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Obsługa SMS w Telefonie GG

  W wyniku skopiowania do pomocy Telefonu GG bez przejrzenia plików pomocy z easyCALL mamy taki oto kwiatek: http://www.telefongg.pl/pomoc.html#pomoc=17

  I tu rodzi się moja propozycja. Klient GG prócz bezpłatnych operatorskich bramek SMS mógłby obsługiwać płatną opcję wysyłki SMS w ramach usługi Telefon GG. Usługę tego typu świadczy się w sieciach telefonicznych oparciu o tzw. SMS Centrum. Jak wiemy TelefonGG to nic innego jak EasyCALL pod szyldem GG. EasyCALL posiada Centrum SMS i ponadto świadczy usługę krótkich wiadomości tekstowych.

  Teraz pytanie dlaczego usługa płatnych SMSów jest potrzebna? Właściwie wystarczy spojrzeć na możliwości bramek SMS w GG... Plus GSM i Orange to jedyne darmowe bramki nie wymagające rejestracji. Brakuje bramek dziesiątek innych operatorów, nie wspominając o Play... GG Network w tym zakresie mogłoby bardziej wypromować swoją telefonię.

  Dlaczego usługa powinna odbywać się w ramach Telefonu GG a nie jakiegoś porozumienia z operatorami? Z prostej przyczyny: EasyCALL posiada już gotowe centrum SMS. Ponadto można wysyłać SMSy do wszystkich światowych sieci. Poza tym istnieje wiele bramek VoIP, które potrafią obsługiwać wiadomości tekstowe co pozwoliłoby skorzystać z usługi ze zwykłego telefonu. Oczywiście jeśli ktoś posiada numer telefoniczny w Telefonie GG to jako nadawca SMSa powinien być wyświetlany jego numer i powinna istnieć możliwość odpowiedzi na SMS pod numer telefonuGG.

  #2
  Dzięki, zgłoszone.

  Komentarz


   #3
   A ja (co by presję zwiększyć), podpisuję się pod tym rękami i nogami.

   Komentarz


    #4
    Otrzymałam informację, że w najbliższym czasie cały dział pomocy na telefongg.pl będzie zawierał informacje odnoszące się wyłącznie do tej usługi. Jest duża szansa, że w przyszłości będzie możliwe wysyłanie sms-ów z GG Telefonu.

    Komentarz


     #5
     Byłoby świetnie Nie wiem jak Wy ale ja chętnie bym skorzystał z tej usługi pod szyldem GG.

     Komentarz


      #6
      Fakt, to dobry pomysł, sam wysyłam sporo smsów z netu, ale jak wspomniał Qrix różnie to bywa z tymi bramkami.
      gadu-gadu.legalne.info - Strefa Gadu-Gadu

      Komentarz

      Pracuję...
      X