Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Losowanie rozmówcy....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Wszystkie sugestie użytkowników są zbierane i analizowane, ale firma nie udziela informacji na temat planów rozwoju swoich produktów.

    Zostaw komentarz:


  • Gie
    odpowiedział(a)
    Czyli jednak GG znajduje się na równi pochyłej

    Zostaw komentarz:


  • Gie
    odpowiedział(a)
    Czy ktoś z GG pochyla się nad tymi sugestiami? Są jakieś szanse na zmiany, usprawnienia? Bo mam jeszcze jeden pomysł.

    Zostaw komentarz:


  • Gie
    odpowiedział(a)
    Żeby to "Losuj rozmówcę" miało ręce i nogi, należałoby najpierw wprowadzić w profilu jakieś tagi zainteresowań. Kilka kategorii z podkategoriami i jeszcze z kolejnymi podkategoriami. Z tagów wybieram w ustawieniach profilu, wiek, województwo, ew. miejscowość. Hobby, dosyć dobrze doprecyzowane. Zawód, praca, wykształcenie itd. Inni robią to samo. Jeśli chcę z kimś pogadać na jakiś konkretny temat klikam "Losuj rozmówcę" Pojawia się rozwijalne menu. Wybieram z niego np. 25 lat, kobieta, Małopolska. Z zakładki hobby, zainteresowania wybieram np. fotografia. Klikam losuj i mam pewność że trafię na osobę która wcześniej w profilu zaznaczyła ww. tagi i będą miał o czym z nią pogadać. Albo zaznaczam Małopolska, praca, dam i wiem że trafię na kogoś kto może mi zaoferować pracę. Wprowadzenie takiego rozwiązania nie jest proste ale mogłoby uratować GG przed pójściem w niepamięć. A póki co mam łatwiejsze rozwiązanie uatrakcyjnienia "Losowania rozmówcy". Dodać opcję "Anonimowy". Po jej zaznaczeniu nie wiem kogo wylosowałem i jeśli druga strona zaakceptuje rozmowę to ona też nie będzie wiedziała z kim rozmawia.

    Zostaw komentarz:


  • Rafal44
    odpowiedział(a)
    Najlepiej żeby dodali do wybór płeć i wiek osób jakie chce się wyszukać zaróno w wersji na pc jak i w mobilnych.

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    Mi na kilka losów wylosowalo osoby które w katalogu miały od 17 do 40 lat

    Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Ok - jak napisałem rozumiem intencję, ale jednak chyba jakiś klucz istnieje, skoro na kilkanaście prób losuje osoby, które są wiekowo podobne co w moim profilu. A skoro tak, to nie jest to do końca losowe - i jak mam być szczery, to wolę sam określać " klucz " wg. którego losuje mi się rozmówcę.

    No chyba że GG używa jeszcze tylko pokolenie osób w mocno średnim wieku

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    To ma losować rozmówcę a nie następny portal randkowy od tego masz poggaduche

    Czy ta druga wylosowala osoba też musi losowac rozmówcę?

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Gość rozpoczął temat Losowanie rozmówcy....

    Losowanie rozmówcy....

    ... szczerze mówiąc - niedopracowane. Przede wszystkim powinien być wybór zakresu wieku i płci osoby, którą chcę wylosować. Rozumiem ogólną ideę, ale niezbyt mnie rajcują rozmowy z 50-latkami płci tej samej na przykład. Ciekawe według jakiego " klucza " odbywa się to losowanie. Czy jest to absolutnie losowe, czy też aplikacja sama dobiera na podstawie moich danych podanych dla GG ( niekoniecznie są one prawdziwe - celowo zresztą jako że nie lubię inwigilacji na siłę ).
    Myślałem, że po doświadczeniach z Toki gdzie była taka opcja losowania rozmówcy, bardziej to przemyślicie.
    Jak już to połączcie tą loteryjkę z katalogiem i jego szukajką, gdzie po wybraniu zakresu wieku i płci dopiero można kliknąć " Losuj rozmówcę "
Pracuję...
X