Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Metoda sprawdzająca czy w danym stringu jest ukryty numer bota.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Metoda sprawdzająca czy w danym stringu jest ukryty numer bota.

    Witam,

    edit: kod usunięty. Dlaczego? Już dzieciaki podniecają się "a ja mam blokadę przeciw reklamie, a ty nie masz i Ci nie dam " nie wiedząc do kogo piszą... (nie korzystam z tej metody). Kod nie został udostępniony po to aby szpanować.

    Kto zapisał sb kod, ten zapisał, w razie potrzeby tej funkcji proszę pisać na bota pod nr 35538778 przez komendę .send wazniak [txt]

    Administrację proszę o blokadę wątku lub najlepiej jego kasację.

    Pozdr. Ruloo(Wazniak)
    Ostatnio edytowany przez Wazniak96; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: j.w.

    #2
    Dobre

    Tylko czy GG się nie pogniewa za takie odpytki? Szczególnie np. wtedy gdy ktoś będzie bardzo spamował?
    Pozdrawiam, Kubofonista
    http://ggczat.net & http://kubofonista.net

    Komentarz


      #3
      Jest to i tak odpalane podczas każdej wiadomości na bota. Odpytujemy serwer GG o token potrzebny do nadania wiadomości tylko, że nie dajemy hasła botapi dlatego jeżeli nr jest botem pokazuje nam "niepoprawny token"
      Ostatnio edytowany przez Wazniak96; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        po co tyle replace ? wystarczy jedno ale ok i obejście na to też jest;P i to dosyć proste
        CzatGG: Kliknij!
        Moje GG: Kliknij!

        Komentarz


          #5
          Przyznam się szczerze, że orłem w dziedzinie wyrażeń regularnych nie jestem z tąd tyle preg_replace, a obejście wiem, że jest. Westarczy słownie pisać cyferkę. Ale tak jak pisałem w innym temacie, zanim się osoba zoriętuje uzyska 3 bany

          Komentarz


            #6
            Kod php:
            $rep preg_replace('/[^0-9]/'''$msg); 
            Wywali to wszystko oprócz liczb
            CzatGG: Kliknij!
            Moje GG: Kliknij!

            Komentarz


              #7
              Zapomniałem dodać...
              Wazniak nie tylko takie patrz przypuśćmy że numer gg 1234 jest botem i użytkownik wysyła wiadomosc o treści "Zapraszam na czat gg pod numerem 1234" dostanie bana bo Twój kod wywala wszystko oprócz liczb czyli pozostanie 1234 i ban ale wyobraź sobie jak ktoś da jeszcze jedną liczbę np "zapraszam na 1 taki czat pod numerem 1234" rezultatem tego będzie numer 11234 albo następny przykład "Zjadłem 1 kanapke wypilem 2 setki i 3 browary a mam dopiero 4 lata" i co ? i ban za reklamę której tak naprawdę nie było
              Ostatnio edytowany przez Majcon; [ARG:4 UNDEFINED].
              CzatGG: Kliknij!
              Moje GG: Kliknij!

              Komentarz


                #8
                1. Nie ma różnicy, ile to miejsca zajmie? parę bitów. A, że to jest wersja testowa to tak akurat było mi wygodniej, tym bardziej, że testowałem sporo wyrażeń

                2. Piszę po raz n'ty, nie ogłaszam publicznie(oprócz tego forum) działania tego zabezpieczenia, zanim się user skuma jak zblokować dostanie sporo banów. A co do możliwości dostania bana przypadkowo to niestety... są minusy, ale prawdopodobieństwo, że takie coś się wydarzy jest jak 1:1000000, a poza tym zawsze można odwołać się na SuppBota lub po znajomych dotrzeć do administracji

                Komentarz


                  #9
                  Psssst, zmienili już to. Zawsze jest odpowiedź niepoprawny token.
                  Pozdrawiam, Kubofonista
                  http://ggczat.net & http://kubofonista.net

                  Komentarz


                    #10
                    Niestety. zauważyłem... i teraz trzeba znowu wertować dokumentację i klasy w poszukiwaniu jakiejś metody.

                    Komentarz


                      #11
                      no niestety masz racje przyjacielu

                      Komentarz


                        #12
                        Psssst wprowadzili metodę do sprawdzania czy numer GG jest botem zarejestrowanym na platformie BotAPI GG:

                        Komentarz


                          #13
                          Zaskoczenie z mojej strony cieszę się, że zareagowaliście na istniejące zapotrzebowanie

                          Komentarz


                            #14
                            Wielkie dzięki

                            Komentarz


                              #15
                              oooo zaraz sie luknie dzieki

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X