Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pogoda w infobocie!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    1. Powstrzymaj swoje emocje zamiast rzucać jakieś hejty jak gimbus w moją osobę bo twoje zdanie mnie tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg.
    2. Nie jestem żadnym pracownikiem ani "fanbojem", po prostu jestem inteligentną osobą, która rozumie, że jakiś istotny powód musiał być wyłączenia, a nie zawężam się do mojej osoby "bo ja potrzebuje i GG złe". Zresztą też nie ukrywałem ani tu ani w innych działach co mi się nie podoba. Na jedne sprawy GG zareagowało z czego jestem bardzo zadowolony na resztę zrobiło tylko nadzieję. Ale tak jak pisałem, wszystkim się nie da dogodzić i też jest dużo błędów. Facebook też pomimo tego jakim jest molochem też ma dosłownie mega wkurzające rzeczy w sobie.
    3. Powiedz mi gdzie Ty widzisz tą rzeszę ludzi, którym się to nie podoba? Już nie chce mi się liczyć ile osób wypowiedziało się w tym temacie ale max 5. W porównaniu do tego ile osób z GG korzysta to jesteście kroplą w morzu. Bo przeciętny użytkownik już dawno zapomniał o infobocie (że już nie wspomnę że nowi użytkownicy to już wgl nie wiedzą co to) a jeśli widział, że funkcja została wyprowadzona to już dawno też o niej zapomniał.
    4. Skoro Ci tak bardzo Platforma botów GG nie podoba to po cholerę do diaska bronisz tak tego infobota skoro to jedno i to samo? A jeśli Ci tak bardzo też nie podoba się PHP to jest możliwość pisania także botów w Pythonie pod Google App Engine.

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
      3. Powiedz mi gdzie Ty widzisz tą rzeszę ludzi, którym się to nie podoba? Już nie chce mi się liczyć ile osób wypowiedziało się w tym temacie ale max 5. W porównaniu do tego ile osób z GG korzysta to jesteście kroplą w morzu. Bo przeciętny użytkownik już dawno zapomniał o infobocie
      Przeciętny użytkownik nie wie że istnieje to forum. W większości tematów wypowiedziało się osób max 5. Czyli wszystkie te tematy do kosza bo to kropla w morzu? Zastanów się czasami co piszesz. W takim razie natychmiast należałoby ubić wersję gg dla Windows Phone (bo tam w ogóle w całym dziale 5 osób się wypowiedziało), dla Linuksa nie mówiąc już o BlackBerry.

      Komentarz


        #18
        To Ty raczej popatrz co piszesz i popatrz na stronie głównej forum na statystyki. Według nich na forum jest 13,041 użytkowników z czego 126 jest aktywnych. W tym temacie wypowiadają się osoby, które raczej mają duże doświadczenie z botami, bo przecież gdy na co dzień piszemy czaty czy też boty to jesteśmy przyzwyczajeni do takiej formy znajdywania potrzebnych nam informacji. Bo po prostu boty służą nam jako narzędzie. Inni z kolei przyzwyczaili się do znajdywania informacji w internecie czy też z przeróżnych aplikacji i widgetów gdzie za muśnięciem palcem widzę pogodę. Z GG coraz więcej osób odchodzi bo wraz z wiekiem brak na to czasu, sam wiem po sobie ile kiedyś czasu poświęcałem na GG, a ile teraz. W nasze miejsce wchodzą nowi użytkownicy co nawet o infobocie pewnie nie wiedzą, a jak już znajdą na liście to traktują to raczej jako zbędne. Stąd na prawdę nie dziwię się, że GG już nie wspiera infobota.

        Co do twojej teorii na temat skasowania wersji na windows phone, linuxa i BlackBerry. Przeczytaj to i zastanów się nad sensem twojej wypowiedzi. Bo według niej skasowanie infobota = brak możliwości korzystania z GG. I też wątpię by wsparcie dla tych aplikacji było takie jak dla aplikacji na androida. Ale jednak jest to potrzebne dla korzystania z GG dla tych osób więc GG nie jako jest zmuszone kontynuować wsparcie żeby nie utracić użytkowników.

        Komentarz


          #19
          Używam już GG około 6 lat i szczerze nigdy nie korzystałem z żadnego bota (nawet już o nich zapomniałem). Po utworzeniu konta, zaraz usunąłem wszystkie boty z listy kontaktów, bo mi zajmowały tylko miejsce. Mi są one zupełnie niepotrzebne, jak chce coś sprawdzić to sobie to po prostu znajdę na internecie. Myślę, że są ważniejsze rzeczy do zrobienia w GG niż np. rozwijanie dalej infobota.
          Ostatnio edytowany przez Talers555; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz

          Pracuję...
          X