Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Blokowanie BotApi - następne zabezpieczenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Cytowane przez Ciebie błędy znaczą, że nie zamknąłeś jakiegoś if-a, while, foreach itp.
    Jak zarabiać w internecie?
    Kody rabatowe do popularnych hostingów!
    Darmowe przedmioty CS:GO!
    Jak włamać się na konto GG!

    Komentarz


      #47
      Nydylier, Twoja blokada nie działa jeżeli link jest z protokołem i www, tango down na linku "http://www.hhsqvyrpzeh.info/?awbiby.jpg"

      Śmiało możecie banować, blokować numery 512136, 52489531, 52976903, 999423
      Ostatnio edytowany przez playaz44; [ARG:4 UNDEFINED].
      Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

      Komentarz


        #48
        Kod śmiga u mnie w skrypcie więc błędów nie ma. W przypadku Nydylier pewnie jest tak samo wiec jeśli wam coś nie chodzi to znaczy, że coś zepsuliście podczas przerabiania go pod siebie.

        @playaz44 nie podawaj publicznie numerów bo za to można raczej bana lub ostrzeżenie wyłapać na forum Ale po kolesiach już po samych awatarach widać. że normalni nie są

        Komentarz


          #49
          Temat ma już 4 dni a odpowiedzi od gg nie ma Nawet pewnie nikt tu nie zajrzał xd
          ale w sumie może i dla nich lepiej "Czaty będą padać będzie można wyłączyć botapi"
          CzatGG: Kliknij!
          Moje GG: Kliknij!

          Komentarz


            #50
            Serio kopiuj wklej i zmiana strony z redirecta ma nie działać? Inne linki które nie mają protokołu i wwwrazem jakoś podmienia..

            Co do numerów GG, nie interesuje mnie to, niech się wezmą za tych sabotażystów i niech przestrzegają regulaminu botów GG który sami napisali.

            Najbardziej wczoraj mnie rozśmieszyła aktualizacja GG,

            Jakoś nie widzę żeby coś działali z osobami o których pisali haha

            Aby tylko nastukać kasę z reklam które są wszędzie gdzie się da tylko upchnąć i mieć wszystkich w dupie. Szkoda, że nie dali jeszcze reklam na pole do pisania wiadomości bo tylko tam nie ma reklam
            Ostatnio edytowany przez playaz44; [ARG:4 UNDEFINED].
            Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

            Komentarz


              #51
              Zamieszczone przez playaz44 Zobacz posta
              Serio kopiuj wklej i zmiana strony z redirecta ma nie działać? Inne linki które nie mają protokołu i wwwrazem jakoś podmienia..

              Co do numerów GG, nie interesuje mnie to, niech się wezmą za tych sabotażystów i niech przestrzegają regulaminu botów GG który sami napisali.

              Najbardziej wczoraj mnie rozśmieszyła aktualizacja GG,

              Jakoś nie widzę żeby coś działali z osobami o których pisali haha

              Aby tylko nastukać kasę z reklam które są wszędzie gdzie się da tylko upchnąć i mieć wszystkich w dupie. Szkoda, że nie dali jeszcze reklam na pole do pisania wiadomości bo tylko tam nie ma reklam

              Wszystko fajnie ale sam wiesz ile osób musieliby sprawdzić (a te osoby co zostały już sprawdzone to zmienią avatar i od nowa trzeba ich sprawdzać ).

              Komentarz


                #52
                To nie temat od tego w sumie ale po co sprawdzać ich XX razy? Banować po całości jak się tylko da!
                A to, że się rozpędziłem i zmieniłem temat pokazuje tylko jak bardzo GG ma nas w dupie. Nawet nie czytają tego tematu.
                Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

                Komentarz


                  #53
                  Kamil dodaj jeszcze Joker. Potem podam jego numer
                  Ostatnio edytowany przez BRT; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Literówka :D
                  Najlepsze CzatyGG na
                  SuppBocie
                  (gg:48909067) pod
                  komendą /Au

                  Komentarz


                    #54
                    Zamieszczone przez playaz44 Zobacz posta
                    Nydylier, Twoja blokada nie działa jeżeli link jest z protokołem i www, tango down na linku "http://www.hhsqvyrpzeh.info/?awbiby.jpg"

                    Śmiało możecie banować, blokować numery 512136, 52489531, 52976903, 999423
                    Joker: 329359

                    ZiooM: 35112980
                    Najlepsze CzatyGG na
                    SuppBocie
                    (gg:48909067) pod
                    komendą /Au

                    Komentarz


                      #55
                      Pragnę poinformować, że "wirus" ten już nie działa.
                      Jak zarabiać w internecie?
                      Kody rabatowe do popularnych hostingów!
                      Darmowe przedmioty CS:GO!
                      Jak włamać się na konto GG!

                      Komentarz


                        #56
                        Co nie zmienia faktu, że GG nieźle zaspało. Cóż... Ważne, że się obudziło

                        Komentarz


                          #57
                          obudzilo ale z blokowaniem IP dalo troche ciala jednak. Dawid sprobuj dac spama z jakas lista na swym bocie typu

                          1. zrobie zakupy
                          2. zapuszkuje psa na konserwe
                          3. zjem slimaka
                          4. Pojde do wc ale nie wiem po co
                          5. odwiedze wujcia w chacie jak go nie bedzie

                          I zobacz czy ci wysle - kiepsko jak na moje blokuja

                          Komentarz


                            #58
                            Fuszerka jak dla mnie. Nie zbadali dlaczego tak się dzieje tylko polecieli po prostej lini. Ale być może jest to blokada chwilowa do czasu rozwiązania sprawy

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X