Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Blokowanie BotApi - następne zabezpieczenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wazniak96
    odpowiedział(a)
    Fuszerka jak dla mnie. Nie zbadali dlaczego tak się dzieje tylko polecieli po prostej lini. Ale być może jest to blokada chwilowa do czasu rozwiązania sprawy

    Zostaw komentarz:


  • WujcioMattt
    odpowiedział(a)
    obudzilo ale z blokowaniem IP dalo troche ciala jednak. Dawid sprobuj dac spama z jakas lista na swym bocie typu

    1. zrobie zakupy
    2. zapuszkuje psa na konserwe
    3. zjem slimaka
    4. Pojde do wc ale nie wiem po co
    5. odwiedze wujcia w chacie jak go nie bedzie

    I zobacz czy ci wysle - kiepsko jak na moje blokuja

    Zostaw komentarz:


  • Wazniak96
    odpowiedział(a)
    Co nie zmienia faktu, że GG nieźle zaspało. Cóż... Ważne, że się obudziło

    Zostaw komentarz:


  • Nydylier
    odpowiedział(a)
    Pragnę poinformować, że "wirus" ten już nie działa.

    Zostaw komentarz:


  • BRT
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez playaz44 Zobacz posta
    Nydylier, Twoja blokada nie działa jeżeli link jest z protokołem i www, tango down na linku "http://www.hhsqvyrpzeh.info/?awbiby.jpg"

    Śmiało możecie banować, blokować numery 512136, 52489531, 52976903, 999423
    Joker: 329359

    ZiooM: 35112980

    Zostaw komentarz:


  • BRT
    odpowiedział(a)
    Kamil dodaj jeszcze Joker. Potem podam jego numer
    Ostatnio edytowany przez BRT; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Literówka :D

    Zostaw komentarz:


  • playaz44
    odpowiedział(a)
    To nie temat od tego w sumie ale po co sprawdzać ich XX razy? Banować po całości jak się tylko da!
    A to, że się rozpędziłem i zmieniłem temat pokazuje tylko jak bardzo GG ma nas w dupie. Nawet nie czytają tego tematu.

    Zostaw komentarz:


  • piotreczek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez playaz44 Zobacz posta
    Serio kopiuj wklej i zmiana strony z redirecta ma nie działać? Inne linki które nie mają protokołu i wwwrazem jakoś podmienia..

    Co do numerów GG, nie interesuje mnie to, niech się wezmą za tych sabotażystów i niech przestrzegają regulaminu botów GG który sami napisali.

    Najbardziej wczoraj mnie rozśmieszyła aktualizacja GG,

    Jakoś nie widzę żeby coś działali z osobami o których pisali haha

    Aby tylko nastukać kasę z reklam które są wszędzie gdzie się da tylko upchnąć i mieć wszystkich w dupie. Szkoda, że nie dali jeszcze reklam na pole do pisania wiadomości bo tylko tam nie ma reklam

    Wszystko fajnie ale sam wiesz ile osób musieliby sprawdzić (a te osoby co zostały już sprawdzone to zmienią avatar i od nowa trzeba ich sprawdzać ).

    Zostaw komentarz:


  • playaz44
    odpowiedział(a)
    Serio kopiuj wklej i zmiana strony z redirecta ma nie działać? Inne linki które nie mają protokołu i wwwrazem jakoś podmienia..

    Co do numerów GG, nie interesuje mnie to, niech się wezmą za tych sabotażystów i niech przestrzegają regulaminu botów GG który sami napisali.

    Najbardziej wczoraj mnie rozśmieszyła aktualizacja GG,

    Jakoś nie widzę żeby coś działali z osobami o których pisali haha

    Aby tylko nastukać kasę z reklam które są wszędzie gdzie się da tylko upchnąć i mieć wszystkich w dupie. Szkoda, że nie dali jeszcze reklam na pole do pisania wiadomości bo tylko tam nie ma reklam
    Ostatnio edytowany przez playaz44; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    Temat ma już 4 dni a odpowiedzi od gg nie ma Nawet pewnie nikt tu nie zajrzał xd
    ale w sumie może i dla nich lepiej "Czaty będą padać będzie można wyłączyć botapi"

    Zostaw komentarz:


  • Wazniak96
    odpowiedział(a)
    Kod śmiga u mnie w skrypcie więc błędów nie ma. W przypadku Nydylier pewnie jest tak samo wiec jeśli wam coś nie chodzi to znaczy, że coś zepsuliście podczas przerabiania go pod siebie.

    @playaz44 nie podawaj publicznie numerów bo za to można raczej bana lub ostrzeżenie wyłapać na forum Ale po kolesiach już po samych awatarach widać. że normalni nie są

    Zostaw komentarz:


  • playaz44
    odpowiedział(a)
    Nydylier, Twoja blokada nie działa jeżeli link jest z protokołem i www, tango down na linku "http://www.hhsqvyrpzeh.info/?awbiby.jpg"

    Śmiało możecie banować, blokować numery 512136, 52489531, 52976903, 999423
    Ostatnio edytowany przez playaz44; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Nydylier
    odpowiedział(a)
    Cytowane przez Ciebie błędy znaczą, że nie zamknąłeś jakiegoś if-a, while, foreach itp.

    Zostaw komentarz:


  • DonMillson
    odpowiedział(a)
    W obydwu podanych przez was w kodach po wklejeniu do bot/pull.php czat wywala mi blad u Nydyliera : Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/....../...../...../.../pull.php on line 201.


    Przy Ważniaka Natomiast
    Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/....../...../...../.../pull.php on line 206.
    hm o co chodzi ?

    - - - Updated - - -

    Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
    Albo ktoś się podszywa pod kogoś albo nie wiem. Widziałem na jednym czacie że nie jaki "ZiooM" (Marcin M.) próbował zablokować i mu się to udało. Więc nie wiadomo czy to Arek (AruS) czy Marcin (ZiooM) czy jeszcze ktoś inny albo cała grupa "hackerów" i teraz dylemat kto się tym bawi. Ja zablokowałem u Siebie http:// i www i dodałem ten kod od Ważniaka i jak narazie działa. Zobaczymy czy tego "ktoś" nie złamie.
    Kto się bawi otóż lista jest długa., Pierwsze AruS, ale ponoć z tym skonczył pałeczkę przejął ktoś innych ostatnio z nim rozmawiałem to użył określenia bodajże w liczbie mnogiej, czyli jest to parę osób a więc wymieniam po kolei ZiooM, ViRuS, AruS - Ci 3 się na pewno tym bawili, jak kogoś jeszcze zobaczę to dorzucę . Tych trzech wyłapałem , w parę dni. jak pogrzebie trochę jeszcze to dowiem się kto jeszcze
    Ostatnio edytowany przez DonMillson; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Nydylier
    odpowiedział(a)
    Mała poprawka, aby nie uznawało np. "O.o":
    Kod php:
    if(preg_match_all('#((https?|ftp|file)://)?([a-zA-Z0-9\.\-]{1,})\.([a-zA-Z0-9]{2,6})(\:[0-9]{1,})?(\S{1,})?#si'$msg$links)){ 

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X