Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

numer bota w wiadomości

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Wujek nie da się
    A tu kod który powstał 5 minut temu nawet nie wiem czy działa xd
    Kod:
    $text = "zapraszam na czat gg:35081293 231 415 526634"; //tekst wysłąny do bota xd 
    $text = preg_replace('/[^0-9 ]/', '', $text);
    $x = explode(' ', $text);
    $x = array_filter($x);
    foreach($x as $d){
    if($P->isBot($d) === true){
    die("wypad z reklamą");
    }
    }
    Jak coś dajcie znać
    CzatGG: Kliknij!
    Moje GG: Kliknij!

    Komentarz


      #17
      Ahhh ludzie... przestańcie się czepiać tych czasów. Ogólnie rzecz biorąc czas wykonania jest ważny i powinniśmy się starać go ograniczać ale najważniejsze jest by skrypt dobrze działał i spełniał wszystkie funkcje w miarę rozsądku. Ostatnio nawet czytałem jakąś wymianę słów na forum PHP na temat regex (PCRE) na temat czasu. Ma zarówno wśród zawodowców zwolenników(stawiających na przydatność) jak i przeciwników. Więc nie ma co się tym przejmować. Z drugiej strony też niektóre osoby chcąc przyspieszyć swój skrypt jeszcze bardziej go zwalniają.... Poza tym to nie forum na ten temat

      Znam też typka, który ma "świra" na punkcie czasu wykonania ale jak mi prześle jakiś kod to mam ochotę walnąć rzyga na ekran by tego nie widzieć

      @Up
      Ten array_filter tam nie potrzebny, poza tym źle zdeklarowany. Sprawę za niego załatwia pętla, którą dałeś niżej. Jak coś to ogarnij w manualu co nie tak
      Ostatnio edytowany przez Wazniak96; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #18
        ja nie dam bo nie sprawdzam waszych kodów
        ale wciaz nie dales lacznosci tzn (sory mowie po swemu ;d) jesli napisze "hej wejdz na czata 427 427 16" twoj kod usuwa litery zostawia liczby czyli 427 427 16 potem walisz do tablic te liczby po spacji czyli $x[0] = 427 x[1] = 427 x[2] = 16 a potem lukasz czy dane liczby sa botami czyli pierw sprawdzasz 427 a nie jest potem znow a potem 16 ktory tez nie jest botem czyz nie?

        Komentarz


          #19
          Wiem o tym ale ale ale cosik wpadło mi do głowy wkońcu najprostsze rozwiązania są najlepsze
          Kod:
          $text = "zapraszam na czat gg:35 08 12 93 231 415 526634"; //tekst wysłąny do bota xd 
          $text = preg_replace('/[^0-9 ]/', '', $text);
          $x = explode(' ', $text);
          $x = array_filter($x);
          foreach($x as $d){
          if($P->isBot($d) === true){
          die("wypad z reklamą");
          }
          $z .= $d;
          if($P->isBot($z) === true){
          die("wypad z reklamą");
          }
          }
          Tylko że to i tak idzie ominąć hm
          CzatGG: Kliknij!
          Moje GG: Kliknij!

          Komentarz


            #20
            co idzie ominac ? bo jak mowisz o tym co wyzej napisalem to sprobuj u mnie walnac reklame i przygotuj kase

            Komentarz


              #21
              Podałem dwa sprawdzone i skuteczne kody do sprawdzania czy reklama, a Ci zaczęli wypisywać coś co nie ma prawa działać w takiej formie w jakiej jest XDDD ahh te dzisiejsze internety
              Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

              Komentarz


                #22
                Jak się ma dobry serwer to czas nie jest ważny jak taki hostinger czy inne youhostingi to wtedy i na takim krótkim kodzie wywali błąd

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez piotreczek Zobacz posta
                  Jak się ma dobry serwer to czas nie jest ważny jak taki hostinger czy inne youhostingi to wtedy i na takim krótkim kodzie wywali błąd
                  Popieram w 100% ale lepiej i tak zmieścić się w czasie wykonywania max 1 sec, niby botapi czeka 10 sekund no ale weź tak pisz jak ci wiadomości po 8 sekundach dochodzą
                  Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

                  Komentarz


                    #24
                    Ostatnio miałem tak że gościu pisał tak: "Zapraszam na Czat gg numer gg:xyz" i świetnie myślę najpierw sobie że to żaden czat bo nie na botapi gg (A ci których znam co mają czaty nie na botapi gg tak nie reklamują), bo mój bot tego nie wychwycił. No i myślę tak napiszę popatrzę co to, więc napisałem i nic ... Na następny dzień wchodzę na GG a tu wiadomość z tamtego numeru z reklamą właściwą

                    Komentarz


                      #25
                      @playaz44 niezbyt to Twoje działa :p
                      Tu macie teraz bardziej ogarnięte
                      Kod php:
                          function bot($text)
                          {
                              global 
                      $P;
                              
                      $ret false;
                              
                      $text preg_replace('/[^0-9 ]/'''$text);
                              
                      $x explode(' '$text);
                              
                      $x array_filter($x);
                              foreach(
                      $x as $d){
                                  if(
                      $P->isBot($d) === true){
                                      
                      $ret true;
                                  }
                                  
                      $z .= $d;
                                  if(
                      $P->isBot($z) === true){
                                      
                      $ret true;
                                  }
                              }
                              return 
                      $ret;
                          }
                          if(
                      bot("000zapraszam na czat gg:35081293 000") === true){
                              echo 
                      "reklama";
                          }else{
                              echo 
                      "Brak reklamy";
                          }
                              if(
                      bot("000 zapraszam na czat gg:000 000") == true){
                              echo 
                      "reklama";
                          }else{
                              echo 
                      "Brak reklamy";
                          } 
                      CzatGG: Kliknij!
                      Moje GG: Kliknij!

                      Komentarz


                        #26
                        Szczerze dziwię się wam wszystkim, że pomagacie mu pisać komendy. Podobno Bartek uważa się za jednego z lepszych skrypterow i slawi swoje czaty jako najlepsze. A prawda jest taka że czytając wszystkie jego tematy śmiem twierdzić, iż cały swój skrypt który uważa za własny jest tak na prawdę pisany przez was. Jedyną jego praca jest kopiuj+wklej i zmiana treści objasniajacej komendę, oczywiście tu texas można zastanawiać się nad tym czy objaśnienia sam napisał czy skopiował. A co najlepsze że w tym wszystkim ma z was ubaw. Szukam choć jednego tematu gdzie Brt komuś coś napisał a tym samym pomógł
                        Ostatnio edytowany przez Ayama; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: błąd w pisowni.
                        44 1111 40 /Au
                        Najlepsze Czaty GG

                        Komentarz


                          #27
                          @Majcon, zanim coś napiszesz to sprawdź bo w dupie byłeś gówno widziałeś, nawet nie sprawdziłeś kodu który działa od lat, a sam dajesz takie które wywalają na starcie error

                          @Ayama, teoretycznie to forum pomocy GG ) a że ta pomoc to pomoc w pisaniu czatu żeby ktoś zrobił kopiuj wklej no to już inna sprawa
                          Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

                          Komentarz


                            #28
                            @Majcon niby działa ale jest błąd jak wpisze np.: 24.05.1995 to info o reklamię której nie było niby dobrze bo mogę dać informację że jak niesłusznie to może napisać odwołanie, ale jak to udowodnić że akurat nie dał reklamy?? Można zrobić też Zbadaj Element i dać inny numer, a SS to złapie :/ niestety

                            @Ayama To Forum na którym Sobie pomagamy

                            @playaz44 Wybacz ale twój kod wywala błąd na początku nawet edytuje po swojemu to wywala błąd.


                            Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?



                            @Majcon Źle dałem "}" Dzięki Robert za pomoc


                            ADMINISTRACJĘ proszę o zamknięcie wątku lub jego kasacje
                            Ostatnio edytowany przez BRT; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Dopisanie :D
                            Najlepsze CzatyGG na
                            SuppBocie
                            (gg:48909067) pod
                            komendą /Au

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X