Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plagiat jak nic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • BRT
    odpowiedział(a)
    @Ayama i @Wazniak Wybaczcie ale ja sobie nawet nie ufam a co do odblokowania to sama Aga (Ayama) napisała POZDRO nie napiszę już nic bo szkoda postów

    P.S. To nie wasza kłótnią między Mną a WujcioMattt więc się nie udzialcie jak ładnie proszę.
    Ostatnio edytowany przez BRT; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dopisanie końcówki.

    Zostaw komentarz:


  • Ayama
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
    Jestem psychicznie chory

    @Majcon Chcesz chleba? ;P
    Brawo!! W końcu potrafisz do czegoś się przyznać.
    Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
    Takie pytanie BRT. Skoro napisałeś że miał to być tylko czat podobny do tego jaki miała Sylwia to czemu polubownie nie skasujesz wszystkich swoich skopiowanych skryptów w zamian za odblokowanie tamtego czatu? Z tego co pamiętam już dawno pytałeś do mnie "jak zrobić tak jak u Wujcia...". Skoro nadal podtrzymujesz, że jesteś czysty to skasuj wszystkie te funkcjonalności, które każdy i tak wie, że są od Mattta. Wgl zastanawiam się po co to robisz. I tak wiele osób woli czaty bez żadnych gier.
    problem w tym, że nawet jeśli Mateusz by się zgodził odblokowal czat w zamian za skasowane skrypt w co wątpię, bo trzeci raz mu nie zaufa a nie wchodzi się do tej samej rzeki to on i tak by tego nie usunął a jedynie przechowal skrypt na jakiś czas takim ludziom się nie ufa. Poza tym ja osobiście bym nie wierzyła w dobre intencje Bartka. na początku może i by pokazał że tak on się zmienił a chwilą nieuwagi i znów noz. Noz w plecy wbije bo dla niego nie liczy się nic innego jak własne dobra.
    Ostatnio edytowany przez Ayama; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • BRT
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
    1. Znam Wujcia nie od dzisiaj i wiem, że da się z nim dogadać polubownie. Inna sprawa czy Ty potrafisz dotrzymać umowy.
    2 i 3. Każda zabawa ma swój rozsądek. Tylko psychole "bawią się" czyniąc komuś szkodę i robiąc nerwy. Inna sprawa jak się ma motywy do szkodzenia komuś ale co takiego zrobił Wujcio? Prawie każdy serwis ma swój regulamin i to chyba logiczne, że za nieprzestrzeganie go usługodawca blokuje usługę.
    Jestem psychicznie chory

    @Majcon Chcesz chleba? ;P

    Zostaw komentarz:


  • Wazniak96
    odpowiedział(a)
    @Majcon głodnemu chleb na myśli

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    1. Znam Wujcia nie od dzisiaj i wiem, że da się z nim dogadać polubownie
    To tylko przez łóżko :C
    Inna sprawa jak się ma motywy do szkodzenia komuś ale co takiego zrobił Wujcio?
    Urodził się :C
    A co do wiadomości @Brt 1 - Zrobił pewnie z pomocą Ważnego i boga ale zrobił 2 i 3 seks to też tylko zabawa a czasami powstają z niego "małe" problemy

    Zostaw komentarz:


  • Wazniak96
    odpowiedział(a)
    1. Znam Wujcia nie od dzisiaj i wiem, że da się z nim dogadać polubownie. Inna sprawa czy Ty potrafisz dotrzymać umowy.
    2 i 3. Każda zabawa ma swój rozsądek. Tylko psychole "bawią się" czyniąc komuś szkodę i robiąc nerwy. Inna sprawa jak się ma motywy do szkodzenia komuś ale co takiego zrobił Wujcio? Prawie każdy serwis ma swój regulamin i to chyba logiczne, że za nieprzestrzeganie go usługodawca blokuje usługę.

    Zostaw komentarz:


  • BRT
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
    Takie pytanie BRT. Skoro napisałeś że miał to być tylko czat podobny do tego jaki miała Sylwia to czemu polubownie nie skasujesz wszystkich swoich skopiowanych skryptów w zamian za odblokowanie tamtego czatu? Z tego co pamiętam już dawno pytałeś do mnie "jak zrobić tak jak u Wujcia...". Skoro nadal podtrzymujesz, że jesteś czysty to skasuj wszystkie te funkcjonalności, które każdy i tak wie, że są od Mattta. Wgl zastanawiam się po co to robisz. I tak wiele osób woli czaty bez żadnych gier.
    1. A skąd mam pewność że to zrobi?
    2. Skrypt to tylko zabawa a nie jakieś cudo.
    3. Gry to tylko zabawa.


    Tyle na temat i dziękuję dobranoc

    - - - Updated - - -

    Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
    Takie pytanie BRT. Skoro napisałeś że miał to być tylko czat podobny do tego jaki miała Sylwia to czemu polubownie nie skasujesz wszystkich swoich skopiowanych skryptów w zamian za odblokowanie tamtego czatu? Z tego co pamiętam już dawno pytałeś do mnie "jak zrobić tak jak u Wujcia...". Skoro nadal podtrzymujesz, że jesteś czysty to skasuj wszystkie te funkcjonalności, które każdy i tak wie, że są od Mattta. Wgl zastanawiam się po co to robisz. I tak wiele osób woli czaty bez żadnych gier.
    1. A skąd mam pewność że to zrobi?
    2. Skrypt to tylko zabawa a nie jakieś cudo.
    3. Gry to tylko zabawa.


    Tyle na temat i dziękuję dobranoc

    Zostaw komentarz:


  • Wazniak96
    odpowiedział(a)
    Takie pytanie BRT. Skoro napisałeś że miał to być tylko czat podobny do tego jaki miała Sylwia to czemu polubownie nie skasujesz wszystkich swoich skopiowanych skryptów w zamian za odblokowanie tamtego czatu? Z tego co pamiętam już dawno pytałeś do mnie "jak zrobić tak jak u Wujcia...". Skoro nadal podtrzymujesz, że jesteś czysty to skasuj wszystkie te funkcjonalności, które każdy i tak wie, że są od Mattta. Wgl zastanawiam się po co to robisz. I tak wiele osób woli czaty bez żadnych gier.

    Zostaw komentarz:


  • BRT
    odpowiedział(a)
    Ja o czymś innym ty o czymś innym

    Zostaw komentarz:


  • WujcioMattt
    odpowiedział(a)
    Wydaje mi sie ze to dopiero poczatek

    Czaty GG u nas sa blokowane w nastepujacych kryteriach.
    1. Zlamano regulamin z ktorym kazdy nowy zalozyciel powinien sie zapoznac - czat GG z mozliwoscia kaucyjnym odblokowaniem w wiekszosci przypadkow
    2. Zlamano polskie prawo na czacie GG a obsluga nie zaaregowala ani nie ukarala danej osoby w terminie dluzszym niz 3 dni od czasu zlamania prawa - blokada bez mozliwosci odblokowania czata i czat przeznaczony do kasacji po 1 mc czasu
    3. Podejrzenie o zlamanie regulaminu - max czat blokowany jest na okres 3 dni w celu zweryfikowania czy bylo zlamanie regulaminu jak nie bylo to odblokowanie i rekompensata +3 mc waznosci czata GG jak bylo to sprawdzenie czy zlamano polskie prawo tez jak tak nie ma juz czata jak nie to blokada kaucyjna

    W przypadku czatu sylwii zlamano pk 2 dot. - weryfikacja nie byla latwa wzieto pod uwage czas lokowania sie zalozyciela czata i twoja aktywnosc na czacie oraz sprawdzono wszystkie logi z okresu 30 dni wstecz by ustalic to ze twoj staff 100 byl glownie w tym celu bys mogl swobodnie kopiowac to czego nie powinnes
    Ostatnio edytowany przez WujcioMattt; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • BRT
    odpowiedział(a)
    Dobra koniec już tego.

    Bot gg:48179200 miałbyć tylko twoją kopią skryptu z butelką i z grami i z wszystkim to co masz ponieważ miał być TYLKO do gry w butelkę, ale że zablokowałeś Czat Sylwii to robiłem dalej "kopie", potem niby ten cały "Plagiat". Gdybyś nie zablokował Czatu od Sylwii to bym nie było "Plagiatu".

    Ta KOPIA to była tylko po to żeby ludzie myśleli że to Czat Sylwii i grali w /butelka i dlatego teraz Czat wygląda bardzo podobny do Twojego.

    Pozdrawiam XeeN (dawniej BRT)
    Ostatnio edytowany przez BRT; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Lekkie dodanie czegoś.

    Zostaw komentarz:


  • BRT
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ayama Zobacz posta
    Oj dziecko wstydz się. Znów kolejna Twoja niby nowość to możliwość zakupu rang specjalnych. A słyszałam że suppbota też już skopiowales :-D napisze : Kurwa czy Cie do reszty *****alo ?! Bo brak mi słów
    Może i tak. Ale nie przeklinaj. ;d

    Zostaw komentarz:


  • Ayama
    odpowiedział(a)
    Oj dziecko wstydz się. Znów kolejna Twoja niby nowość to możliwość zakupu rang specjalnych. A słyszałam że suppbota też już skopiowales :-D napisze : Kurwa czy Cie do reszty *****alo ?! Bo brak mi słów

    Zostaw komentarz:


  • BRT
    odpowiedział(a)
    jakbyś zobaczył na date kiedy to było to byś ogarnął. a zapomniałem. Czytać nie umiesz. Wybacz.

    Zostaw komentarz:


  • WujcioMattt
    odpowiedział(a)
    "Wiadomosc Globalna Od: Administracji Serwisu Aliens - CzatyGG:

    UWAGA

    Niestety popsułem wszystkie komendy na moi Czacie od XeeN i dlatego usuwam wszystkie boty. Wybaczcie mi.

    Funkcje otrzymywania wiadomosci globalnych mozesz wylaczyc za pomoca komendy /Zgoda"

    Czy nie mógłbyś wymyślać lepszych wymówek?

    To już mój ost post w tym temacie bo nie chce robic z siebie to co ty juz zrobiłeś z samego siebie ale mógłbyś nie wciskać swym userom takich rzeczy bo jakby nie patrzec to oni sa dla nas a nie my dla nich, bez nich nasze boty raczej nie mialyby sensu, wiec jakby nie patrzec jestesmy sobie potrzebni na wzajem.

    "Wiadomosc Globalna Od: Administracji Serwisu Aliens - CzatyGG:

    Nowości będą wgrywane po świętach. A do świąt zostanie wgrane to co w /new a reszta po świętach

    Funkcje otrzymywania wiadomosci globalnych mozesz wylaczyc za pomoca komendy /Zgoda"

    Nie ma to jak "usuwam" lecz wgrywam dalej

    Juz nie odpowiadajac w tym temacie chciałbym byś odpowiedział na 2 dosc ciekawe wg mnie pytania....

    W jaki sposob mozna popsuc wszystkie komendy na raz i i dlaczego akurat kasacja wszystkich botów skoro zepsules je na jednym czacie??

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X