Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ankieta i sugestie związane z GG Dyskiem

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ankieta i sugestie związane z GG Dyskiem

    Hej!
    Prosimy o oddanie głosu w ankiecie dotyczącej korzystania z GG Dysku. Czy korzystacie z tej funkcjonalności? Czy macie w związku z dyskiem jakieś własne sugestie? Jakie są Wasze opinie na ten temat?
    25
    Korzystam
    48,00%
    12
    Nie korzystam
    52,00%
    13
    Zastanawiam się
    0,00%
    0

    #2
    Robiliśmy taką ankietę na fanpage'u GaduNews. 7 osób czasami korzysta, 30 w ogóle nie (marna ilość głosów, ale sezon wakacyjny więc...). Tutaj oczywiście też swój głos oddałem, zgadnijcie jaki? :>
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Taką ankietę powinniście zrobić jakieś rok albo 2 lata temu jak zaczynaliście projektować GG11. Wtedy byście wiedzieli czego ludzie chcą, czego nie chcą - GGDysku nie chcą, szkoda tylko Waszej pracy. Tak samo mieliście niewypał z tym portalem GG, co niby miał zastąpić Facebooka (ten z wersji GG10). Sorki za krytykę, no ale na ankietę to trochę chyba za późno.

      Komentarz


        #4
        Możliwe, że była taka ankieta w ramach Panelu Ariadna / GaduSonda.

        Komentarz


          #5
          W sumie ja na własne potrzeby korzystam z dysku.

          Komentarz


            #6
            Jest o ankieta typowo skierowana do świadomych użytkowników, a więc was forumowicze

            @cezar399
            Myślę, że GG Dysk nie jest złym pomysłem, oczywiście nie wszystkim musi on odpowiadać. Pytanie się w ankietach na ten temat zdradziło by zamysł naszej kadry zarządzającej i nie zaskoczyło by nikogo. Co zaś się tyczy gg.pl - faktycznie nie jest to zbyt ciekawy serwis, dlatego pojawiło się beta.gg.pl i tym postaramy się zrehabilitować

            Komentarz


              #7
              Komunikator jest do komunikacji. Wystarczyłoby rozszerzenie funkcjonalności archiwum, czyli po prostu trzymanie przesyłanych plików w archiwum online, bez osobnego produktu jakim jest GG Dysk. Aktualnie GG ma wszystko: radio, serwis społecznościowy, prezenty, wirtualny dysk, pseudo-rozszerzenia pod nazwą Aplikacje i mnóstwo innych dupereli. Brakuje tylko najważniejszego elementu, dzięki któremu GG odniosło sukces - komunikatora.

              Ps. Pamiętam jak (chyba) Pan Jarek Rybus śmiał się z WTW, bo przecież nowe GG będzie można łatwo dostosować do siebie, będzie lekkie (nadal nie wiem o co chodzi z lekkością) i w ogóle słitaśne. Teraz WTW pnie się w górę, a GG leci w dół. Dlaczego tak się dzieje? Bo WTW to komunikator

              GG miało szansę, szczerze kibicowałem żeby nie spieprzono tego jak GG10. No ale cóż... życie
              http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

              Komentarz


                #8
                Prosimy o skupienie się na temacie wątku.

                Komentarz


                  #9
                  Generalnie czekam na opcję płatną. Obecnie na Dropboxie mam za darmo 14,8 GB (maksymalnie można mieć 16). Wtedy może zmienię zdanie co do tej usługi. Na razie nie jest dla mnie konkurencyjna wobec innych usług tego typu i właśnie głównie dlatego nie korzystam (inne braki zgłaszałem w oddzielnych wątkach).
                  Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    #10
                    Ja jak potrzebuję coś wgrać na swoje telefony z androidem to wrzucam to do wspólnego katalogu na kompie i pokazuje mi się to we wszystkich telefonach. Łatwy sposób rozpowszechniania danych.

                    Komentarz


                      #11
                      Widząc jak działa samo gg i jego funkcje to ani Google Drive, ani Dropboxa a nawet z microshitu tej samej funkcji nie przebijecie. Jak to już ktoś napisał - szkoda Waszego czasu i umiejętności, które są marnotrawione na pierdoły zamiast żeby GG służyło do tego, co zapewniło mu kiedyś popularność - KOMUNIKACJII

                      Komentarz


                        #12
                        Nie korzystam
                        sprawdzalem tego działanie, gdy miałem gg 11 przez 20 minut na kompie
                        dla uzytkowników którzy nie mają własnych serwów czy jakiś kont na hostingach dobrych to opjca przydatna

                        no i ostatnio w aplikacji na telefon na symbianie czy dziala jakby trzeba było coś wysłać z poziomu telefonu.
                        ale od ostatniego czasu uzywam coś fajnego do wymiany plików w telefonie czego nie moge powiedziec bo to tak jakby konkurencja od rusków
                        i aplikacja jest full po rusku ale w tym nie chodzi o jezyk czy cos, robimy tylko konto przez aplikacje xD
                        i generujemy link jak udostepniamy publicznie i pozniej dodajemu adres serwera i konfiguruje dysk zewnetrzny w menagerze plikow. z poziomu telefonu i mam online 20 GB
                        w przypadku odpalu mp3 czy filimka to nie musze czekac az sie zbuforuje caly, tylko sie troszku z buforuje i dziala.

                        i głosik na nie

                        chyba ze oferujecie skydrive po za komunikatorem to chetnie przetesuje
                        Ostatnio edytowany przez Kociak_Pogromca; [ARG:4 UNDEFINED].
                        sigpic
                        Pomogłem? Rzuć repa od czegoś to jest.

                        Komentarz


                          #13
                          Jeżeli wgram do dysku jakieś zdjęcia, grafiki, filmy lub filmiki, powinny się pokazywać miniaturki.
                          Jako głównego dysku używam 4shared ponieważ właśnie tam to jest.

                          Komentarz


                            #14
                            nie mam zamiaru korzystać z niczego co jest autorstwa GG Networks SA (czy jak oni tam mają)

                            Zamieszczone przez northareth Zobacz posta
                            Widząc jak działa samo gg i jego funkcje to ani Google Drive, ani Dropboxa a nawet z microshitu tej samej funkcji nie przebijecie. Jak to już ktoś napisał - szkoda Waszego czasu i umiejętności, które są marnotrawione na pierdoły zamiast żeby GG służyło do tego, co zapewniło mu kiedyś popularność - KOMUNIKACJII
                            zgadzam się z tym. Nic dodać nic ująć... Masz autorze reputkę za post
                            Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez Tomek Gadu-Gadu Zobacz posta
                              Jest o ankieta typowo skierowana do świadomych użytkowników, a więc was forumowicze

                              @cezar399
                              Myślę, że GG Dysk nie jest złym pomysłem, oczywiście nie wszystkim musi on odpowiadać. Pytanie się w ankietach na ten temat zdradziło by zamysł naszej kadry zarządzającej i nie zaskoczyło by nikogo. Co zaś się tyczy gg.pl - faktycznie nie jest to zbyt ciekawy serwis, dlatego pojawiło się beta.gg.pl i tym postaramy się zrehabilitować
                              Zrehabilitować się............
                              Naprawdę, świetny dowcip......
                              Wg mnie, jedyną, aktualnie możliwą, formą Waszej rehabilitacji, jest zamknięcie firmy GG Network !!!!!!!!!!!!!
                              Za dużo naprawdę fajnych (czyt. dobrze przyjętych przez internautów) produktów (patrz. PolChat, Fora.pl i wiele wiele innych) bądź zepsuliście do stanu nieużywalności, bądź zlikwidowaliście kiedy były dobrze rozkręcone (i dużo się działo na nich; patrz - Polchat).
                              Czemu się nie przyznacie i nie powiecie wprost - tak, macie rację, mieliśmy pomysł na biznes, ale spieprzyliśmy wszystko ?? Czemu tego nie zrobicie ?? Brak wśród Was odważnych osób, które w końcu przejrzą na oczy ?? Trochę pokory.....

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X