Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z gramy typu spadalec/statki/warcaby itp

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Problem z gramy typu spadalec/statki/warcaby itp

  Witam !
  Grając kiedyś w statki z koleżanką gra nam się zawiesiła i od tej pory cały czas pokazuje nam że jesteśmy w grze, ale nie możemy jej dokończyć ani zakończyć, wyskakuje napis "Gra już nie istnieje Połączenie zostało zerwane!". Dodam że graliśmy w trakcie rozmowy przez PC i na platformach Android występuje ten sam problem. Szukałem rozwiązania na forum lecz nie znalazłem, przeinstalowanie aplikacji nic nie daje problem ten trwa już około 3 miesiące.

  #2
  Wszystkich, którym zdarza się opisana wyżej sytuacja zapraszamy do kontaktu mailowego z Obsługą pod adresem bok@gadu-gadu.pl. W mailu trzeba podać obydwa numery GG oraz wskazać grę, która wywołała taki skutek. Mając takie dane będziemy mogli rozwiązać problem.

  Komentarz


   #3
   W nowym gg zniknęły guziki typu remis/poddaj się.

   Komentarz


    #4
    Opcje te znajdują się po rozwinięciu przycisku Twój ruch/nazwa gry w oknie rozmowy.

    Komentarz


     #5
     Trochę to nie praktyczne.

     Komentarz


      #6
      Przepraszam, że podepnę się pod wątek, ale mam podobny problem:

      Graliśmy spokojnie w "spadalca", zakończyliśmy grę ale już więcej nie da się jej odpalić. Po prostu cały czas balony są pompowane. Kiedy ja próbuję uruchomić grę to druga osoba tego nie widzi i na odwrót. Czy w tym przypadku również trzeba napisać maila? Czy takiego maila trzeba wysyłać za każdym razem gdy gry się zwieszą? Trochę to dziwne.

      Komentarz

      Pracuję...
      X