Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z gramy typu spadalec/statki/warcaby itp

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z gramy typu spadalec/statki/warcaby itp

    Witam !
    Grając kiedyś w statki z koleżanką gra nam się zawiesiła i od tej pory cały czas pokazuje nam że jesteśmy w grze, ale nie możemy jej dokończyć ani zakończyć, wyskakuje napis "Gra już nie istnieje Połączenie zostało zerwane!". Dodam że graliśmy w trakcie rozmowy przez PC i na platformach Android występuje ten sam problem. Szukałem rozwiązania na forum lecz nie znalazłem, przeinstalowanie aplikacji nic nie daje problem ten trwa już około 3 miesiące.

    #2
    Wszystkich, którym zdarza się opisana wyżej sytuacja zapraszamy do kontaktu mailowego z Obsługą pod adresem bok@gadu-gadu.pl. W mailu trzeba podać obydwa numery GG oraz wskazać grę, która wywołała taki skutek. Mając takie dane będziemy mogli rozwiązać problem.

    Komentarz


      #3
      W nowym gg zniknęły guziki typu remis/poddaj się.

      Komentarz


        #4
        Opcje te znajdują się po rozwinięciu przycisku Twój ruch/nazwa gry w oknie rozmowy.

        Komentarz


          #5
          Trochę to nie praktyczne.

          Komentarz


            #6
            Przepraszam, że podepnę się pod wątek, ale mam podobny problem:

            Graliśmy spokojnie w "spadalca", zakończyliśmy grę ale już więcej nie da się jej odpalić. Po prostu cały czas balony są pompowane. Kiedy ja próbuję uruchomić grę to druga osoba tego nie widzi i na odwrót. Czy w tym przypadku również trzeba napisać maila? Czy takiego maila trzeba wysyłać za każdym razem gdy gry się zwieszą? Trochę to dziwne.

            Komentarz

            Pracuję...
            X