Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwny problem z grami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dziwny problem z grami

    Problem polega na tym, że chcąc grać z mojego starego(pierwszego -podstawowego) numeru gg w gry - to osoba po drugiej stronie ma nieaktywną zakładkę z grami, lub ekran z grą jest czarny. U mnie wszystko działa jak powinno.
    Natomiast - jak założyłem nowy numer gg - okazuje się, że problem znika w 100% i swobodnie można między sobą zagrać;
    Od czego to może zależeć? Na jednym numerze działa a na drugim nie.
    Ostatnio edytowany przez aRoSnk; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Wskazany problem może być związany z kontem numeru po drugiej stronie, a nie koniecznie Twoim. Najpierw proponuje reinstall u Ciebie, jak i u tej drugiej osoby, a później usunięcie i dodanie się nawzajem do znajomych. Pamiętaj by usunąć katalogi robocze numeru z którym występuje problem przed ponowną instalacją. Niech ta druga osoba zrobi to samo. Tu masz ścieżki:

    Windowsa XP, C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika systemu\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\Numer GG

    Windows Vista: C:\uzytkownicy\user\Gadu-Gadu\Numer GG

    Windows 7 C:\Users\WINDOWS_PROFILE_NAME\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10\Numer GG

    ,oraz

    Wnidows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles

    Windows Vista C:\Users\Nazwa profilu w Windows\AppData\Local\GG\Application

    Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG

    Komentarz


      #3
      Nic to nie daje, widocznie z tego numeru nie da się z nikim zagrać... :/

      Komentarz


        #4
        Kolega mówi mi, że przyczyną może być to, że jak dodaje mnie do listy kontaktów - to jakimś dziwnym trafem do grupy pomocnicy; Dlaczego - nie wiem.

        Komentarz


          #5
          Jeśli numer trafia do grupy Pomocnicy, to znaczy ze w systemie jest oznaczony jako bot.

          Komentarz


            #6
            hmm i co w związku z tym ?? Da się to jakoś naprawić??

            Komentarz


              #7
              Ok. Udało się - znalazłem problem - okazało się że dawno dawno temu włączyłem testowo "autoresponder-a", wyłączyłem go wtedy po jakimś krótkim czasie - jednak go nie usunąłem;
              Dzisiaj został usunięty i wszystko "śmiga".
              pozdrawiam

              Komentarz


                #8
                Ja mam problem ponieważ nie działa mi quiz. Normalnie mam kontakt 777 w grach a teraz ten kontakt jest niedostępny

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez dimitri Zobacz posta
                  Ja mam problem ponieważ nie działa mi quiz. Normalnie mam kontakt 777 w grach a teraz ten kontakt jest niedostępny
                  Jak nie działa tzn. że GG musiało wyłączyć tego bota/usługę

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X