Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ku przestrodze !

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ku przestrodze !

    Witam czuję ,że powinnam poruszyć fakt Polchatu serwisu którym obecnie właścicielem jest GG .Zapewne widzieliscie wpisy sopów i osob które tam przebywają no coż niestety ja nie mogę pochwalić załogi Serwer-operatorów .Czuję się i czułam jakbym brnęła w bagnie .Grożby ,knuwania to ,to co odczulam na wlasnej skórze . I co dalej? jestem rozczarowana ,zresztą nie tylko ja .Odnoszę wrażenie ,że Polchat dla sErwer-operatorów to nic innego jak wlasna piaskownica .Robią co chcą .Natomiast ja niczego nie mogę .Sprawa jest naprawdę smutna apeluje do wszystkich osób które chcą czatować bezpiecznie ,że na Polchacie napewno tego nie znajdziecie .Na początku było super ale pózniej wszyscy widzą moją wine bo są zaślepieni dla nich op to wszystko nie widzą czlowieka gdyby widzieli może byloby tam inaczej .Żywię nadzieje ,ze obecny właściciel zrobi porządek z mosci panującymi wladcami skoro robią co chcą dlaczego GG ma za to płacić? pozdrawiam.

    #2
    To wpadnij do mnie na czat https://sites.google.com/site/webircqn/

    Komentarz


      #3
      Dziękuję za zaproszenie nie mniej jednak jestem już taka ostrozna ,że chyba tam nie wejde ale dziekuję . Jak już pisalam na Polchacie jest samowolka sopow robią co chcą i niestety nie ponoszą zadnej konsekwencji .Jako dowod dodaję linka o ile mozna mam nadzieje ze tak link na forum które jasno opisuje sytuację na Polchacie . http://forum.antysop.net84.net/index...ic=5.msg15#new .

      Komentarz


        #4
        Eee tam. Cholera wie o co komu chodzi.
        W sumie to nie mam czata. Tylko kanał (kanały) na IRC. Jestem ownerem. No to troszkę wyższe progi. Nie dla zwykłych czatowników itp. Nie znajdziesz tam emotek, obrazków, kwiatuszków, upiększeń. Tylko goły tekst i rozmowa. Troszkę wyższa liga.
        irc://uk.quakenet.org/uiq3.eu <- link dla osób posiadających program pod IRC np. mIRC.

        Komentarz


          #5
          W AQQ jest sporo fajnych czatów. Wystarczy zebrać znajomych i założyć stały kanał :p

          Komentarz


            #6
            Dziękuję obu Panom za wpisymilo mi bardzo.Sprawa jednak dotyczy Polchatu .Mam nadzieję jednak ,żę GG przyjrzy się sytuacji na tym serwisie ponieważ jest teraz jego właścicielem i odpowiada za sprawy się tam toczące .S-operatorzy poukrywali przed nami dosyć istotne rzeczy .Niedawno był włam na Forum Polchatu .Włamu dokonała uzytkowniczka która podając się za byłego s-operatora wykupiła nick od Sopa .Ten nie sprzawdzając osoby podał jej hasło a ta dokonała zniszczenia forum Polchatu .Za taki stan rzeczy ukarana byla tylko ta uzytkowniczka natomiast sop dalej piastuje swoje stanowisko a raczej wykorzystuje je w niecnych celach! .Ludzie ktorzy się nie zgadzają z s-operatorami są zazwyczaj s-banowani i krytykowani bez zadnego powodu .Stojąc z boku jako osoba dosyc sprawiedliwa poprostu chce mi sie wyć z tej bezsilnosci .Mam nadzieję ,że po moim poscie będzie jakaś reakcja tymczasem pozdrawiam

            Komentarz


              #7
              Czasami jakiś portal kupuje drugi aby zniszczyć konkurencję, lub coś podobnego. Jednym ze sposobów jest porzuceniem go i pozostawieniem samemu sobie. Może gg tak właśnie zrobiło?
              Proponuję po prostu zaniechać wizyt na tym portalu.

              Komentarz


                #8
                Anabellaa jak coś Ci sie nie podoba w sopowniu to dlaczego wchodzisz mozesz po prostu odejsc

                Komentarz


                  #9
                  No tak, Anabello.
                  Przechodzisz już samą siebie.
                  Najpierw molestujesz swoja osoba wszystkich operatorów i serwer operatorów na czacie. Gdy zaczynasz także molestować znajomych operatorów to już ociera się o cyber stalking. I teraz jest płacz i zgrzytanie zębami bo zostałaś przywołana do porządku 15 minutowym banem na serwer. Mimo tego nic nie zrozumiałaś i dalej atakujesz. Gdy nawet twoja skarga prosto do GG nie przyniosła skutku postanowiłaś oczerniać serwis i operatorów na oficjalnym forum GG. Czy myślisz, że tak można? Czy godzi się rzucanie publicznych oszczerstw bez poparcia żadnymi dowodami ? Zastanów się nad tym. Nikt tu nie urządza samowolki.
                  Temat włamu na forum był wielokrotnie wałkowany w różnych miejscach. Jeden z operatorów popełnił błąd i trzeba z tym żyć dalej. popierasz się stronką małej grupy użytkowników portalu notorycznie łamiących regulamin, wrzucających treści nazistowskie, pedofilskie i obrażające uczucia religijne. Wielokrotnie z serwisu banowanych i walczących o totalną anarchię. Tego samego chcesz?
                  Twoja zachowanie jest strasznie irytujące. Przelewasz swoją frustrację, że nikt z serwer operatorów nie chce z Tobą rozmawiać prywatnie. Mam ci przypomnieć wiadomości jakie do mnie wysyłałaś? Wyznawanie miłości osobie której się nie zna, szantażowanie, nękanie, wysyłanie obleśnych fotek na służbową skrzynkę mailową - to nie jest normalne.
                  Jeżeli nie odpowiadają ci zasady panujące na serwisie (a te są jasno sformułowane) - nie wchodź, zamknij i zapomnij.
                  Znajdź sobie inny cel do nękania.
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    I ja się w tym momencie dołączam do zdania fekiego.

                    Przede wszystkim dowiedziałem się bardzo ciekawych rzeczy, a mianowcie, że osoba, która dokonała "włamu" na forum wykupiła nick od sopa. Serwis Polchat.pl oferuje możliwość wykupywania dawno nie-używanych nicków w momencie, gdy ktoś nie logował się na takowe przez czas dłuższy aniżeli pół roku. Zapobiega to zbyt dużej ilości zajętych nicków, gdy ktoś swojego nicka nie używał przez długi czas, dlaczego miałby być on nadal zajęty?

                    Ban na serwer otrzymany przez Ciebie został wystawiony zgodnie z zasadami serwisu, został Ci on już dość dawno wyjaśniony. Nie sądzę, że byłoby Ci przyjemnie, gdybyś to Ty była ofiarą cyberstalkingu, wówczas pierwszymi osobami do których byś się zgłosiła bylibyśmy właśnie my. I jakoś wówczas server-ban wydany na osobę, która by takowego cyberstalkingu dokonywała byłby.. Słuszny

                    Kontynuując temat "włamu", osoba, której nick wykupiono przed dokonaniem włamu wciąż posiadała uprawnienia administracyjne na forum. Skoro prośba o przypomnienie hasła na forum została wystosowana od osoby posługującej się tym nickiem - były podstawy, ażeby sądzić, iż jest to własnie TA osoba. Poza tym IP użytkowniczki, która posługiwała się ów wykupionym nickiem również wskazywało na to, iż mogła być to osoba która znajduje się w teamie administracyjnym. Słyszałaś kiedyś o czymś takim, jak WYŁUDZENIE? Przecież nikt nie podał hasła na konto administratora celowo ażeby forum zniszczyć. Również nikt celowo nie podałby takiego hasła osobie, która nie byłaby posiadaczką danego nicka. Użytkowniczka ów została wówczas ukarana, ponieważ doszło do wyłudzenia hasła do konta, następnie do zniszczenia forum. Pomyłki w takich wypadkach się zdarzają, nie tylko nam, rozumiem że Ty nie pomyliłaś się nigdy? Że jesteś nieomylna?

                    Wszędzie gdzie tylko możesz wylewasz swoje żale. Głównym ich powodem jest fakt, iż nie zamierzamy prowadzić z Tobą jakichkolwiek rozmów. Na Twoim miejscu bym się nie dziwił. Do istnienia takiego stanu rzeczy w głównej mierze przyczynia się Twój charakter. Nie zamierzam Ci o nim więcej pisać, wystarczająco dużo z mojej strony było na ten temat już mówione.

                    W momencie, gdy nasze bezskutecznie wystawiane upomnienia przerodziły się w działania zmierzające do uspokojanie Twoich zapędów w kierunku wspomnianego cyberstalkingu, związałaś się z małą grupą osób, które notorycznie łamią Regulamin naszego Serwisu, także Netykietę, niejednokrotnie zamieszczają treści obraźliwe, częstokroć rasistowskie, nazistowskie itp. ( o czym zdołał wspomnieć Feki ). Osoby te z racji swojej działalności notorycznie obdarowywane są banami na serwer wskutek czego postanowiły założyć sobie stronę / forum. Nagle z ich wielkiej przeciwniczki, która podsyłała nam niemal ciągle zapisy rozmów na temat tych osób, stałaś się ich wielką zwolenniczką. Ich celem ( z dotychczasowych naszych doświadczeń tak przynajmniej wynika ) jest zaprowadzenie nieładu na naszym serwisie, być może nawet zniszczenie go. Również chcesz się do tego przyczynić? Byłoby to conajmniej nielogicznym zachowaniem z Twojej strony, biorąc pod uwagę, że w ogóle odwiedzasz Polchat, że za jego pomocą komunikujesz się ze znajomymi.

                    Jeśli w jakikolwiek sposób nie zgadzasz się z zasadami panującymi na Polchacie, które przecież zostały jasno, wyraźnie i zrozumiale przedstawione ( regulamin serwisu, Netykieta ) to po prostu nie odwiedzaj go. Nie zauważyłem, by ktokolwiek Ciebie do tego zmuszał.

                    Pozdrawiam

                    Komentarz


                      #11
                      No coż Panowie się tu licznie zebrali i kłamią jak najęci .Jesli czulam ze ktoś mi ubliza poszlam do sopa a ten to olał zero pomocy .Feki nie bądz ty taki bezczelny bo klamiesz sam chciałeś fotki nagie ,ty evilu straszyleś mnie i to nie raz nie probujcie się wybielać bo prawda zawsze zwycięzy a mi od waszych grozb juz głowa pęka .I teraz znowu dostałam sbana i za co? jak mnie na polchacie nie bylo .Kierują się Panstwo zasadami których samych się nie trzymają .Vaxatus wybacz ale jesli mialabym pokazac logi to bez tych przeklenstw bo tu akurat nikt ich toleruje więc nawet ich nie daję .Proszę Administratora o zamknięcie tematu . A co do klamstw sopow nie mam słów są za to logi.EvilRaven masz rację nie będę sie bawiła twoimi grabkami bo nie warto dziekuję za uwagę a co do Panow sopow to tez im wybaczcie bo pseudo wladza uderzyla do głowJa się ciesze ,że juz nie bede brała w tym udziału .Tak sie zresztą wybielacie jakbyscie się czegoś bali .Sporo osob was nie lubi .Evilu słowko do ciebie ukrywales fakt podania hasła do konta bylego sopa choc masz mozliwosci sprawdzenia ip mimo to ktoś cie oszukał i ma... niezla zabawę .Takze nie robcie z siebie swiętych bo ci już dawno placzą nad waszymi czynami .
                      Ostatnio edytowany przez Anabellaa; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                        #12
                        Przypominam, że jest to forum dyskusyjne i prowadzi się tutaj dyskusje, a nie prywatne sprzeczki.
                        Kolejne posty nie mające nic wspólnego z tematem wątku lub wywody na temat jakiejkolwiek osoby będą odpowiednio nagradzane.

                        Po raz kolejny zaznaczam: to forum, a nie czat.


                        Nie będę ukrywał, że użytkownicy Polchatu robią tutaj po prostu śmietnik - proszę o prowadzenie dyskusji zgodnie z zasadami forum, a nie czatu.
                        http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X