Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moja Generacja - o co z tym chodzi?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Qrix
    odpowiedział(a)
    ... ale jak ktoś chce to może prowadzić tam bloga - zmiana nazwy zmieni tylko nazwę, a nie sposób zachowania ludzi Poza tym po co to zmieniać? Ciesz się, że nie masz blogów o brokatów wbudowanych w GG

    Zostaw komentarz:


  • RetnaX
    odpowiedział(a)
    Nie jest po****dający ? To jakim cudem od wielu lat jest w wersji beta ?
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Aladeen
    odpowiedział(a)
    nie jest po****dające (cenzura rox). Wspólnie z Qrixem stwierdziliśmy jak ważna jest rola MG w Internecie. Zmiana nazwy raczej nic nie zmieni, dzieciarnia będzie się chwalić, że prowadzi bloga (proponowana przeze mnie domena to nazwa.blog.gg.pl, lub lepiej nazwa.bloGG.pl), podobnie jak masa ludzi na FB, która po zakupie lustrzanki stworzy fanpage np. Aladeen photography) Dalej będzie brokat, róż i kucykowo, niczym w Diablo 3 na sekretnym poziomie:


    Zostaw komentarz:


  • RetnaX
    odpowiedział(a)
    Proponuję zrobić z mojegeneracji.pl portal głównie blogowy pod nazwą ggblog.pl ? Każdy użytkownik ggblog.pl mógłby założyć bloga z domeną nazwa.ggblog.pl Bo trochę szkoda, że MG jakby to powiedzieć jest po****dającym portalem ;/

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Nie mówię tylko o fejsie, ale o wielu innych miejscach, gdzie można wstawiać takie rzeczy. Powiedzmy, że MG działa dla dobra ogółu: dzieciaki spełniają swoje zachcianki nie śmiecąc przy tym innych miejsc gdzie takie zachowania nie są mile widziane i tym samym każdy jest zadowolony

    Zostaw komentarz:


  • Aladeen
    odpowiedział(a)
    No Qrix masz rację, bo na fejsie jedyne co można zrobić, to wrzucić walące po oczach zdjęcie w tle jeśli masz timeline.
    Idąc Twoim tokiem myślenia nasuwa się stwierdzenie, że MG działa w służbie wszystkich innych portali społecznościowych, tak?

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Ludzie śmieją się z Generacji, a gdyby nie ona, to te dzieciaki panoszyły by się po innych społecznościówkach. Już widzę te brokaty na facebookowych tablicach... Tak więc wolę aby jednak coś takiego istniało bez względu na poziom jaki reprezentuje.

    Zostaw komentarz:


  • Aladeen
    odpowiedział(a)
    Piotrze, Moja Generacja jest serwisem, gdzie targetem jest może nie przedszkole ale ludzie trochę starsi, którzy zaczynają przygodę z publikowaniem treści na blogach. Brokaty, gify i różowy kolor mocno rażą w oczy ale jest to raczej przejściowe i w końcu dzieciaki zwrócą uwagę, że nie jest to czytelne i ichniejszy styl się wyrobi.

    Zostaw komentarz:


  • Piotr_b
    rozpoczął temat Moja Generacja - o co z tym chodzi?

    Moja Generacja - o co z tym chodzi?

    Przeglądając wasze serwisy natknąłem się na coś dziwnego. Proszę wyjaśnijcie mi o co chodzi z tą Moją Generacja. Jakieś świecące gify, brokat, teksty na poziomie dziecka w przedszkolu, a wszystko to jak z obwoźnego festynu w środkowej Rosji. Przyznam się, że GG zaskakuje mnie coraz bardziej, chociaż po tym waszym GaduFoto i tej Generacji boje się sprawdzać dalej.
Pracuję...
X