Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pykam - logowanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Tylko na Chrome? Czy dzieje się to przy każdorazowym zamknięciu przeglądarki?

    Zostaw komentarz:


  • Piotrekkk
    odpowiedział(a)
    Są zachowywane cookie, bo na forum jestem nadal zalogowany, problem jest tylko z Pykam. Problem jest na Chrome.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Sprawdzaliśmy opisaną przez Ciebie sytuację, natomiast u nas wszystko jest okej. Czy problem jest powtarzalny na wszystkich przeglądarkach, z których korzystasz, czy na konkretnej (jakiej)? Czy dzieje się to przy każdorazowym zamknięciu przeglądarki? Czy po zamknięciu przeglądarki cookiesy są czyszczone, czy zachowywane?

    Zostaw komentarz:


  • Piotrekkk
    odpowiedział(a)
    Chodzi o drugą sytuację, to właśnie "nienormalne" działanie opcji "zapamiętaj mnie".
    Dziś nawet po chwili wyrzuca:
    1) proponuję zalogować się na pykam z opcją zapamiętaj mnie
    2) zamykamy przeglądarkę
    3) czekamy chwilę
    4) wchodzimy ponownie na pykam

    Widzę, że ktoś mnie ciągle nie rozumie
    Proponuję przetestować. Te forum też ma funkcję zapamiętywania.
    1. Logujemy się na Pykam i na te forum zaznaczając opcję pamiętania.
    2. Zamykamy przeglądarkę.
    3. Na forum jesteśmy nadal zalogowani, na pykam już nie.
    Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Czy chcesz powiedzieć, że zostajesz wylogowany jak grasz kilkanaście godzin. Czy też chodzi Ci o to, że te kilkanaście godzin mija podczas bezczynności w serwisie. W tym ostatnim przypadku to chyba normalne, że zostajesz wylogowany jeśli nie korzystasz ze strony.

    Zostaw komentarz:


  • Piotrekkk
    odpowiedział(a)
    Chodzi mi coś innego. Po prostu albo po zmianie ip lub po kilkunastu godzinach konieczne jest ponowne zalogowanie (mimo, że nie czyściłem przeglądarki). Być może sesja jest krótsza. Na Pykam działa jeszcze stary mechanizm logowania na gg, że się najpierw wpisuje sam numer, potem w innym oknie hasło. Kiedyś tego okienka z hasłem nie było, albo było sam napis "potwierdź".

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Czy te sytuacje nadal występują? Opiszcie dokładnie co się dzieje.

    @Piotrekkk opcja zapamiętaj mnie powinna zapamiętać Twoje logowanie i jeśli nie wylogujesz się, a zamkniesz kartę przeglądarki, ponowne jej otwarcie i wpisanie adresu strony powinno wyświetlić go w postaci zalogowanej. Jeżeli jednak wylogujesz się to system nie będzie pamiętał Twojego hasła i automatycznie dokonywał logowania. Wydaje mi się, że oczekujesz czegoś innego co jest opcją przeglądarki. Otóż zwykle możesz zapamiętać w przeglądarce swoje hasła i wybierając odpowiednią stronę oraz przechodząc do logowania przeglądarka automatycznie wyświetli ci wypełnione okno hasła, że wystarczy tylko zatwierdzić je i zalogować się na danym serwisie.

    Zostaw komentarz:


  • Missaya
    odpowiedział(a)
    Zgadzam się z Piotrem. Co prawda można z tym przeżyć, ale po co sobie utrudniać życie jak można je sobie ułatwić??

    Zostaw komentarz:


  • Piotrekkk
    odpowiedział(a)
    Od kilku dni znów problem z logowaniem na pykam. Za każdym razem trzeba wpisywać oddzielnie hasło, mimo zaznaczania opcji zapamiętaj mnie

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Proszę o informację przez PW jaki adres email podany został w formularzu kontaktowym.

    Zostaw komentarz:


  • Piotrekkk
    rozpoczął temat Pykam - logowanie

    Pykam - logowanie

    Witam, mam problem z logowaniem na serwis Pykam, głównie do gry Tanadu. Pojawia się info, że sesja wygasła czy coś takiego. Pisałem przez formularz kontaktowy tam kilka dni temu, ale zero odzewu. Czy ktoś coś może sprawdzić albo poradzić co można z tym zrobić?
Pracuję...
X