Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serwis Polchat.pl

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Zamieszczone przez Lucek_Cholera Zobacz posta
    Anabella jak zwykle kochana racje masz wszyscy sie staraja i to jest wazne
    Lucek dziękuje tak to bardzo ważne żeby walczyć dlatego podoba mi się ta bitwa o projekt ktory warto pielęgnować pozdrawiam buziaczki Lucuś będzie dobrze

    Zamieszczone przez Wyginam_Smialo_Cialo Zobacz posta
    Odnoszę wrażenie, że ludzie którzy nie chcą by polchat.pl funkcjonował to rzeczywiście mają z nim jakieś przykre doświadczenia. Mniejsza już o to ..

    Apeluję również o wypowiadanie się tylko i wyłącznie z sensem. Nie ma potrzeby wypisywanie żali, przemyśleń co do przyszłości polchatu czy innych bzdur. Temat został założony w jednym celu - by podpisać się i pokazać, że 'bywalcy' portalu nie mają go gdzieś, interesuje ich los portalu i są za tym aby to wszystko znów nabrało kształtów.
    To tak dla przypomnienia .. po co tu jesteśmy!

    Pozdrawiam. : )
    Racja Wyginam niestety przez jedną osobę trudno troche ale to nic walczymy dalej do skutku takze wpisujemy sie walczmy! do boju!
    Ostatnio edytowany przez Anabellaa; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Wyginam_Smialo_Cialo
    odpowiedział(a)
    Odnoszę wrażenie, że ludzie którzy nie chcą by polchat.pl funkcjonował to rzeczywiście mają z nim jakieś przykre doświadczenia. Mniejsza już o to ..

    Apeluję również o wypowiadanie się tylko i wyłącznie z sensem. Nie ma potrzeby wypisywanie żali, przemyśleń co do przyszłości polchatu czy innych bzdur. Temat został założony w jednym celu - by podpisać się i pokazać, że 'bywalcy' portalu nie mają go gdzieś, interesuje ich los portalu i są za tym aby to wszystko znów nabrało kształtów.
    To tak dla przypomnienia .. po co tu jesteśmy!

    Pozdrawiam. : )

    Zostaw komentarz:


  • Lucek_Cholera
    odpowiedział(a)
    Anabella jak zwykle kochana racje masz wszyscy sie staraja i to jest wazne

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Zamieszczone przez zxcvkf Zobacz posta
    Boże widzisz, a nie grzmisz

    Kto Ci dziewcze powiedział, że przebywam na Polchacie? Bo nie wiem skąd wyciągasz takie zabawne wnioski. Moja osoba przebywała tam, i owszem, ale odkąd Polchatu nie można nazwać portalem z moich wyżej wymienionych względów, nie nazywam siebie użytkownikiem tego portalu. Wy nawet nie macie porządnych argumentów, dla których Polchat.pl miałby się rozwijać i miałby mieć jakąś obiecaną przyszłość. Bo czym możecie się pochwalić? Niczym. Argumentem nie jest, że poznaliście tam swoje czatowe miłości, czy też przyjaźnie. Zauważ że tu chodzi o coś więcej.

    PS: Kończę swój wywód tu, bo szkoda mi czasu na ludzi, którzy są zaślepieni w ten czat bardziej niż w Boga. Nie docierarają do was realia, tkwicie w swoim świecie i w tym co sami chcecie widzieć i słyszeć.

    Mimo wszystko, miłego dnia.
    Chłopcze po pierwsze przebywasz na Polchacie bo skąd wiedziałbyś zeby tu wejść nie jesteś uzytkownikiem GG forum wystarczy spojrzeć na liczbe twoich postow to sprawa pierwsza,po co wstawiasz ludziom kity? Po co w ogóle komentujesz skoro juz obchodzi cie wyłacznie "real" Jesteśmy wolnymi ludzmi i napewno twoje stanowisko nie wplynie na zmiane tego poglądu bo kazdy robi co chce i wybacz ale ja już z tobą skonczyłam pisać szkoda mi słow najlepiej daj se siana skoro Polchat juz cie nie interesuje i zabierz te "grabki" .Tymczasem moi kochani widząc waszą walkę o serwis jestem pod wielkim wrażeniem .Sopi również wkladają serduszko w tą inicjatywe dlatego wam wszystkim opom .masterom jak i rowniez userom skladam wyrazy szacunku chapeau bas kochani:* pozdrawiam cieplutko was i mam nadzieje ze razem bedziemy dalej walczyc o nasz kochany portalikz poważaniem anabellaa
    ---------- Post added at 13:55 ---------- Previous post was at 13:52 ----------

    Walczmy o Polchat!!

    ---------- Post added at 13:58 ---------- Previous post was at 13:55 ----------

    Razem w słusznej sprawie
    Ostatnio edytowany przez Anabellaa; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Feki
    odpowiedział(a)
    No dokładnie, idź już sobie i przestań tracić nasz czas (skoro tam nie przebywasz to skąd niby wiesz jak jest?).
    Pa.
    Ostatnio edytowany przez Feki; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • zxcvkf
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Anabellaa Zobacz posta
    Szanowny chłopcze skoro tak uważasz to dlaczego jeszcze siedzisz na Polchacie? twoje wypowiedzi są nie na miejscu tymbardziej ,że dużą część czasu spędzasz na Polchacie może faktycznie pora iść z grabkami i dorosnąć w realu? zaprzeczasz sam sobie .Akurat to ,że ludzie walczą o miejsce w którym tak dobrze im się czatuje , w którym poznały nawet partnerów zyciowych jest godne pochwały z mojej strony .No twoje wypowiedzi swiadczą tylko o twojej niedojrzałosci emocjonalnej .Słuszna jest postawa pozostalych uzytkowników Polchatu natomiast nie twoja .Przyszliśmy w słusznej sprawie a ty? byle popisać ...) pozdrawiam Pana Tomka z działu pomocy technicznej GG któremu rzetelnie przedstawiłam sytuacje i w który w rzetelny sposob przedstawil swoje stanowisko i działania. Dziękuję Brylantowa .Dama.---->

    ---------- Post added at 12:05 ---------- Previous post was at 11:58 ----------

    Walczmy o Polchat apeluje
    Boże widzisz, a nie grzmisz

    Kto Ci dziewcze powiedział, że przebywam na Polchacie? Bo nie wiem skąd wyciągasz takie zabawne wnioski. Moja osoba przebywała tam, i owszem, ale odkąd Polchatu nie można nazwać portalem z moich wyżej wymienionych względów, nie nazywam siebie użytkownikiem tego portalu. Wy nawet nie macie porządnych argumentów, dla których Polchat.pl miałby się rozwijać i miałby mieć jakąś obiecaną przyszłość. Bo czym możecie się pochwalić? Niczym. Argumentem nie jest, że poznaliście tam swoje czatowe miłości, czy też przyjaźnie. Zauważ że tu chodzi o coś więcej.

    PS: Kończę swój wywód tu, bo szkoda mi czasu na ludzi, którzy są zaślepieni w ten czat bardziej niż w Boga. Nie docierarają do was realia, tkwicie w swoim świecie i w tym co sami chcecie widzieć i słyszeć.

    Mimo wszystko, miłego dnia.

    Zostaw komentarz:


  • psOjka
    odpowiedział(a)
    rówież popieram

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Wypowiedz zxcvkf [Co do GG - Myślę, iż nie ma sensu już inwestować w ten portal z wielu powodów. Głównie z braku środków na to, braku odpowiednich osób, które by to odpowiednio pokierowały, a nawet z powodu gwałtownego spadku społeczności. Bo bądźmy sobie szczerzy - czy warto ratować coś dla (nie wiem, 40?) osób, które po prostu nie mogą pogodzić się z tym, że jednak ten portal upadł? Trzeba iść dalej, czat to nie wszystko. Było miło, skończyło się, czas spakować zabawki i dorosnąć. Jak nie chcecie dorosnąć, to są też inne portale.[/QUOTE]

    Szanowny chłopcze skoro tak uważasz to dlaczego jeszcze siedzisz na Polchacie? twoje wypowiedzi są nie na miejscu tymbardziej ,że dużą część czasu spędzasz na Polchacie może faktycznie pora iść z grabkami i dorosnąć w realu? zaprzeczasz sam sobie .Akurat to ,że ludzie walczą o miejsce w którym tak dobrze im się czatuje , w którym poznały nawet partnerów zyciowych jest godne pochwały z mojej strony .No twoje wypowiedzi swiadczą tylko o twojej niedojrzałosci emocjonalnej .Słuszna jest postawa pozostalych uzytkowników Polchatu natomiast nie twoja .Przyszliśmy w słusznej sprawie a ty? byle popisać ...) pozdrawiam Pana Tomka z działu pomocy technicznej GG któremu rzetelnie przedstawiłam sytuacje i w który w rzetelny sposob przedstawil swoje stanowisko i działania. Dziękuję Brylantowa .Dama.---->

    ---------- Post added at 12:05 ---------- Previous post was at 11:58 ----------

    Walczmy o Polchat apeluje

    Zostaw komentarz:


  • zxcvkf
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Zamyslona Zobacz posta

    PS. Bez odzewu bo nie wchodzę w BEZSENSOWNE dyskusję z ludźmi, którzy tylko czekają aby pokazać, że nadal mają żal o coś (bardzo często bezpodstawny) i że NIBY czat ich nie interesuję a tak naprawdę przebywają na nim i jakoś szczególnie im to nie przeszkadza a wręcz odwrotnie (skądś się również dowiedzieli o tym wątku i nie wierzę, że nagle po latach AKURAT zajrzeli na polchat).
    Eot.

    Pozdrawiam.
    Może stąd że spamujecie nam o tym wątku w mejlach?

    Zostaw komentarz:


  • solwejka
    odpowiedział(a)
    Jak najbardziej popieram

    Zostaw komentarz:


  • Zamyslona
    odpowiedział(a)
    Witam, ja również podpisuję się pod rozsądnymi postami.

    ŚMIESZY mnie to co niektórzy tutaj wypisują - jakie 40 osób to społeczność POLCHATU?! Doskonale wiemy, że nie jest to prawdą.
    Poza tym POLCHAT różni się od innych takich portali. Wchodząc pierwszy raz, kilka lat temu, z zamiarem 'zajrzenia tylko' pomyślałam ''pewnie ludzi jak wszędzie a przede wszystkim zboczeńców z którymi nie idzie porozmawiać'' - MYLIŁAM SIĘ, z czego ogromnie się cieszę bo poznałam wiele osób, które warto było poznać, które warto spotkać na czacie, w realu a przede wszystkim jedną osobę, której bez polchatu bym nie poznała! Ilu ludzi poznało też przyjaciół, swoje drugie połówki na tym portalu? Teraz mają dzieci, tworzą rodziny.. Uważam, że czat jest potrzebny a zwłaszcza taki NORMALNY jak POLCHAT, co jest ogromnym plusem!

    PS. Bez odzewu bo nie wchodzę w BEZSENSOWNE dyskusję z ludźmi, którzy tylko czekają aby pokazać, że nadal mają żal o coś (bardzo często bezpodstawny) i że NIBY czat ich nie interesuję a tak naprawdę przebywają na nim i jakoś szczególnie im to nie przeszkadza a wręcz odwrotnie (skądś się również dowiedzieli o tym wątku i nie wierzę, że nagle po latach AKURAT zajrzeli na polchat).
    Eot.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowany przez Zamyslona; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • ika049
    odpowiedział(a)
    dołączam do grona ludzi,którzy pragną jak ja by polchat istniał nadal ku zadowoleniu rzeszy użytkowników.Pozdrawiam

    Zostaw komentarz:


  • _Norka
    odpowiedział(a)
    Podpisuję się oboma rękami. Polchat jest pod dobrą opieką i jestem z niego b zadowolona. Byłoby fatalnie, gdyby wystapiły jakies trudności.

    Zostaw komentarz:


  • dzikus
    odpowiedział(a)
    halfop pokoju Sierpc podpisuję się każdą ręką i nogą pod tym pozdrawiam Dzikus

    Zostaw komentarz:


  • Blawatka
    odpowiedział(a)
    Podpisuje się pod tym apelem, jako wieloletni użytkownik.

    Pozdrawiam
    Blawatka

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X