Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serwis Polchat.pl

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Wymienić władzę, bo jest denna, zostawić polchat. Thx. (ja jakoś nie mam bana, i nie pluje się o niesłuszne bany, bardziej chodzi mi o to, żeby przerwać to koło wzajemnych wylizywaczy, o czym pisałem wczoraj.)

    Komentarz


      #47
      Szanowny Nowy Właścicielu, oraz administracjo...

      Polchat to miejsce, które dla mnie jest ważnie nie przez nazwę serwera, ale dzięki ludziom, z którymi się za jego pośrednictwem komunikuję.

      Pokoje na polchat.pl są znacznie lepiej moderowane, niż spotyka się to w innych serwisach (wp, czateria), dzięki temu nie ma nadmiaru trolli i "śmieciarzy".
      Szkoda by było to zaprzepaścić. Nawet jeśli administratorzy "dali ciała" w kilku kwestiach.

      Było by mi dość niezręcznie poszukiwać innej, podobnej platformy, która była by równie użyteczna, ale jeśli będę musiał... cóż. To nie jedyne miejsce w sieci, a poza tym - jest również świat realny, który dla mnie jest znacznie istotniejszy.

      Mam nadzieję, że obecny zespół "zarządzający" serwisem dojdzie do porozumienia z nowym właścicielem, i w tej czy w innej formie serwis będzie nadal funkcjonował.
      Ale czy służą temu "listy otwarte"? Być może, jeśli wcześniej zwykła ścieżka kontaktu nie pomogła (e-mail, telefon, list polecony, spotkanie osobiste...).
      Natomiast mam nadzieję że nie jest to jedyna czynność, która dla "ratowania polchatu" została podjęta.

      pozdrawiam,
      Adam Rusek (AlphaFox), na "czatach polczatowych" od lat kilku...

      __________________________
      a tak na marginesie... czy tylko u mnie wyrzuca "database connect failed" przy wejściu na polchat.pl (wcześniej "504 Gateway time-out")?
      czat na razie działa - przez IceQ
      Ostatnio edytowany przez AlphaFox; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #48
        I mi nie pozostało nic innego jak podpisać się pod apelem, wszystkimi możliwymi członkami
        Martwi mnie to, że nasze troliki nawet tutaj próbują szkodzić, ale z drugiej strony... Czym byłby polchat bez trolli? To tak jak życie bez problemów, które wtedy życiem nie jest
        Jednak... Cieszy mnie bardzo postawa użytkowników, którzy w dużo większej grupie się zebrali i walczą o swoje... W zwartym szyku przywędrowali aż tutaj, więc to powinno dać GG do myślenia, że jednak warto zainteresować się naszym serwisem.
        Popieram również słowa Zablokuj, oraz kilku innych osób, że polchat nie jest tylko chatem... Poznajemy tutaj wiele nowych i ciekawych osób, a te znajomości nie raz przekładają się na świat realny (Prawda Neciu?).
        Czytając powyższe posty jak i moje słowa... GG powinno zrozumieć, że nie może pozwolić na odebranie nam naszego drugiego 'domu' ; )

        Serdecznie pozdrawiam... Bysiek, Master i op dwóch pokoi głównych. Również były operator pokoju POLCHAT

        Komentarz


          #49
          Również składam swoj podpis pod apelem ......
          Pozdrawiam
          Nutka

          Komentarz


            #50
            Zamieszczone przez nowa36 Zobacz posta
            a gdyby tak zbojkotować GG ...jest tyle innych komunikatorów..przecież nie można tak sobie zniszczyć czegoś co funkcjonuje już tyle lat
            litosci, jest tylu userow ze gg tego nie odczuje.

            @Bysiek - Rly, to my trollujemy? Nie dziwie sie, ze mialem od tak dlugiego czasu Cie na mucie.

            Aczkolwiek co do tego, ze tu spora grupa zna sie z rl musze sie zgodzic. Chcac nie chcac jakas 'spolecznosc' powstala i glupio jest ja przerywac. Nawet jesli czerwone nicki w wiekszosci sie nie nadaja. :/

            Komentarz


              #51
              do panow od gg.
              Nie dziala nick serv ani nie mozna wejsc na zaden pokoj polchatu moze byscie si etak w koncu zainteresowali portalem polchatu.!!
              Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: pogrubienie i kolor czerwony jest zbędny.

              Komentarz


                #52
                I ja się dołączam do postu

                Komentarz


                  #53
                  również podpisuję się pod tym apelem
                  proszę o szybką reakcję

                  Komentarz


                    #54
                    Witam!

                    I mojego podpisu nie braknie. Ja również chciałbym by serwis Polchat.pl nadal funkcjonował, by każdy z nas mógł dalej poznawać wspaniałych ludzi

                    Pozdrawiam.

                    losing_control - Użytkownik serwisu oraz operator kilku pokoi w tym dwóch głównych: "polchat", "pogawedka"

                    Komentarz


                      #55
                      Podpisuję się pod petycją, chociaż mam bardzo mało wiary w to, że ktokolwiek zainteresuje się właśnie wątkiem na forum. Zawsze jednak należy próbować. Jestem użytkowniczką polchatu od pięciu lat. Mam na nim wielu przyjaciół, znajomych tak, jak wszyscy inni użytkownicy. Może czasami bywają problemy, ale nie ma wśród nas boga, który jednym kliknięciem na klawiaturze potrafiłby wszystko opanować. Ruszcie się wreszcie do roboty i pomóżcie polchatowi!
                      Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: kolor i kursywa jest zbędna

                      Komentarz


                        #56
                        Niestety część osób dostaje poniższy komunikat i rejestracja na forum nie jest możliwa. Nie jesteśmy spammerami!

                        Registration denied, this forum runs an active policy of not allowing spammers. Please contact us via the "Contact Us" page link if you believe this is in error
                        sigpic

                        Komentarz


                          #57
                          Witam.

                          Podpisuję się.

                          [Niestety nie miałem możliwości rejestracji nicka "Martin" ponieważ system bierze mnie za spamera z komunikatem powyżej.]

                          Martin, Administrator, Serwer-Operator Polchat.pl.

                          Komentarz


                            #58
                            Podpisuje się

                            Vexatus_Trix

                            Komentarz


                              #59
                              Walczmy o nasz ukochany Polchat!
                              Zróbcie coś z tym! Gdzie osoby za niego odpowiedzialne?
                              Podpisujący się pod pierwszą wiadomością, DominikMorenzo.

                              Komentarz


                                #60
                                Popieram w całej rozciągłości
                                W_t_f vel Bru_z_w

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X