Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serwis Polchat.pl

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Qrix
    odpowiedział(a)
    wątek zamknięty na prośbę autora

    Zostaw komentarz:


  • I___________I
    odpowiedział(a)
    Podpisuję się....
    ...to pisałem ja, I___________I

    ...bo w zeszłym tygodniu nie mogłem, bo byłem chory ...mam zwolnienie (Łubudubu)

    Zostaw komentarz:


  • Kol3c
    odpowiedział(a)
    Podpisuje petycje.
    Nie bede tutaj toczył dyskusji co jest w polchacie złego...co dobrego itd. Jest wszystkiego po trochu. GG uwaza ze polchat generuje mały ruch? Nie warto go wspierać? A jaki ma generować jak nikt projektem sie nie zajmuje od długiego juz czasu? Przypominam tylko....., ze to POLCHAT !!! Swego czasu w czołówce najpopularniejszych czatów w polsce. Ten serwis trzeba utrzymywać nawet z sentymentu! Wielu ludzi sie na nim wychowało. GG nie ma czasu sie zajmować...niech da ludkom pole do popisu. Sami beda wymyslać i wytyczać kierunki rozwoju...oni po przedstawieniu pomysłu by tylko akceptowali lub nie
    Wiem jedno, zamkniecie polchatu jest takim samym strzałem w stope jak wypuszzcenie GG (od 10 chyba) z milionem wodotrysków. Stracili przez to troche userów. Menagerowie się pewno dziwia dlaczego obroty spadają...a moze by tak głosu ludu posłuchac....przeciez lud wie co dla niego jest najlepsze.

    Zostaw komentarz:


  • Sieciow
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
    Ok, uznaję, że od tej pory każdy będzie przedstawiał swoje zdanie odnośnie rozwoju serwisu oraz wizją jego przyszłości

    Te wasze podpisy/apele raczej nic do tematu nie wnoszą (spam). Wykażcie się większą inicjatywą i dajcie jakieś propozycje, by zachęcić GG do działania.

    Wracając do tematu. W pierwszej kolejności napiszę, co mi się w portalu nie podoba.
    1. Wszechobecne zdjęcia/grafiki o charakterze erotycznym
    2. Grafika strony
    3. Niefunkcjonalne profile użytkowników, ogólnie cały portal


    Ogólnie strona przypomina raczej portal erotyczny (fotografie ;f ), a chyba nie powinien.

    Co bym dodał do serwisu Polchat:
    • do profili użytkowników coś w rodzaju tablicy na fb (obecnie można jedynie komentować profil, to zdecydowanie za mało)
    • jakąś integracje z samym GG ? (możliwość używania na portalu ;d)
    • Integracja z open fm..
    • na stronie głównej Polchat powinno znaleźć się jakieś miejsce z newsami (związanymi z wydarzeniami w sieci np)
    • możliwość stworzenia forum/strony pokoju w subdomenie: NazwaStrony.polchat.pl , lub polchat.pl/NazwaStrony
    • email np Nick@polchat.pl


    Polchat trzeba przede wszystkim zmienić od strony wizualnej, strona główna powinna przyciągać, nie tylko do samego czatu, ale i portalu. Przydała by się też osoba (najlepiej z GG, zakładając ze "coś" planują z Polchatem zrobić), która by koordynowała prace związane z serwisem jak i działalność s-operatorów, byłby to jakiś powiew świeżości. ;d

    Polchat.pl ma szanse na sukces. Domena posiada wysoką pozycję w wyszukiwarkach. Przede wszystkim są ludzie którym zależy na istnieniu portalu. Polchat to też kawałek historii polskiego internetu, miał swój wpływ na wygląd obecnych czatów.

    To by było na tyle. <czeka na hejterów>

    Tirek.

    Zostaw komentarz:


  • PyrQ
    odpowiedział(a)
    Tez sie podpisuje pod powyższym apelem

    Zostaw komentarz:


  • ciasteczkowa_nimfa
    odpowiedział(a)
    I jeszcze ja

    Zostaw komentarz:


  • _Faber_
    odpowiedział(a)
    Podpisuje sie obiema recami i dwoma nogiema...

    z pozdr dla nowa36

    Zostaw komentarz:


  • bocian
    odpowiedział(a)
    Witam Serdecznie Panie i Panow

    Jestem uzytkownikiem Polchat juz od osmiu - dziewieciu lat, wchodze tu bardzo czesto zeby spotkac moich znajomych i bylo by przykro jak by Polchat zniknol z internetu.
    Z powodow zdrowotnych nie bardzo mam mozliwosc kozystania z "Realnego" zycia! i napewno nie jestem jedynym w takiej sytuacji!

    Dzialajcie , Robcie co mozliwe zeby nadal dzialal i zeby umozliwial kontakt , zabawe i komunikowanie z innymi ludzmi.

    Pozdrawiam Bocian

    Zostaw komentarz:


  • Feki
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez zoom_73 Zobacz posta
    Całkowicie popieram. Polczat z systemem kontroli opow nad działaniami czatujących ludzi jest super pomysłem. Także możliwość integracji czata ze stronami www umożliwia podniesienie funkcjonalności naszych stron www.

    Pytanie czy nie można było utworzyć jakiejś fundacji, która by dbała o czat. Może dobrze było by dadać reklamę na czacie aby zaczął zarabiać na siebie.
    Noł noł, Polchat ma swojego prawnego właściciela, który powinien opiekować się serwisem zgodnie ze swoją strategią i ponieważ tej strategii właśnie brak - walczymy!

    Zostaw komentarz:


  • zoom_73
    odpowiedział(a)
    Całkowicie popieram. Polczat z systemem kontroli opow nad działaniami czatujących ludzi jest super pomysłem. Także możliwość integracji czata ze stronami www umożliwia podniesienie funkcjonalności naszych stron www.

    Pytanie czy nie można było utworzyć jakiejś fundacji, która by dbała o czat. Może dobrze było by dadać reklamę na czacie aby zaczął zarabiać na siebie.

    Zostaw komentarz:


  • Feki
    odpowiedział(a)
    Chciałbym przypomnieć, że temat na forum gadu gadu został założony po to, aby zwrócić uwagę firmy na jego rozwój i dalszą przyszłość. I to właśnie przez obecną administrację, jako, że nie godzimy się na dalszą stagnację serwisu i powolne niszczenie. Jak wielokrotnie podkreślaliśmy, w wielu przypadkach nie mamy możliwości naprawiania błędów czy też rozwijania serwisu.
    Bardzo proszę o wpisy z odpowiednim szacunkiem, widzę, że administratorzy już się zainteresowali i będą usuwali takie osoby - tak jak między innymi było to robione na oficjalnym forum Polchatu.
    Odnośnie braku zrozumienia działania serwisu przypominam, że w ekipie sops jest osoba, której to dzięki zaangażowaniu i umiejętnościom mamy obecnie wersję trzecią serwera. Proszę o tym nie zapominać.
    I nie bronimy Polchatu w obecnej formie - chcemy zmian, jak najbardziej.
    Ekipa sops została zmieniona przy przejęciu serwisu przez Livechat, ludzie byli dobierani kolejno przez opiekuna projektu, każdy wtedy startował od zera, nikt nikogo nie znał, nie było koneksji. Oceniany był tylko wkład i zaangażowanie w serwis.

    Dodatkowo zaznaczam, że na merytoryczne uwagi zawsze reagujemy w sposób merytoryczny (przynajmniej staramy się), czego przykład mamy na forum Polfanu i ostatnia sprawa.
    Często z mojej strony widać linię obrony - nie wiesz, to nie wypowiadaj się. Niestety sporo treści jakie piszą "przeciwnicy Polchatu" znacząco mija się z prawdą i uwierzcie mi - nie uda się Wam oczernić osoby sprawujące funkcje s-operatora. W GG doskonale wiedzą jak wygląda sytuacja, a my chcemy im pokazać, że jesteśmy warci aby serwis dalej rozwijać. Niestety dajecie solidny przykład przeciwny temu i dlatego tylko szkodzicie.
    Nawet tutaj na forum gg rzucacie tylko puste hasła sfrustrowanych od ostrzeżeń i banów osób. Nawet tutaj pokazujecie tylko, że to były słuszne decyzje, gdyż na rozwoju serwisu Wam kompletnie nie zależy. Liczy się tylko konstruktywna krytyka.

    EDIT: przy okazji zaznaczam, że od powstania tego tematu nasze kontakty z GG nabrały tempa, zostało już poprawionych kilka tzw major bugów. Pozostało kilka, nieco mniejszych o których na pewno wiecie. W każdym razie na chwilę obecną z serwisu "da się korzystać w 70%". Pozostaje jeszcze sprawa planów GG odnośnie rozwoju serwisu, pokażmy więc - że warto.
    Ostatnio edytowany przez Feki; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Ok, uznaję, że od tej pory każdy będzie przedstawiał swoje zdanie odnośnie rozwoju serwisu oraz wizją jego przyszłości. Jak komuś jest obojętny los serwisu to niech siedzi cicho i nie spamuje, a jak ktoś ma argumenty za tym, żeby zamknąć Polchat, bo to zło i wytwór szatana to oczywiście może je podać, ale niech to coś wnosi chociaż do dyskusji. W temacie napisano, że GG Network nie reaguje na występujące problemy techniczne.

    Dodam jeszcze, że forum to nie czat więc pogrubienia jak i zmiany kolorów są dozwolone jeśli mają coś wyróżnić w poście, ale nie używamy ich wobec całego postu. Od teraz będę za to warnował bezlitośnie, choć z przykrością.

    Zostaw komentarz:


  • gadufan
    odpowiedział(a)
    Do szkoły gimbusy, a nie na czatach... Ja jestem za tym,aby ten cały polchat został zmiażdżony z ziemią
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: pogrubienie jest zbędne. Patrz post poniżej

    Zostaw komentarz:


  • Uzytkownik
    odpowiedział(a)
    Polchatu w obecnej formie, jak widać bronią główni zainteresowani, czyli opy i ich znajomi. Pozostałe 95% userów to trolle, mają trzymać ryj na kłódkę i sikać ze szczęścia, że kilku cwaniaków zawłaszcza publiczny czat. Mam nadzieję, że właściciel serwera przyjrzy się uważnie obecnym mechanizmom działania polchatu pod "kierownictwem" samozwańczych sopów i coś z tym zrobi.

    Zostaw komentarz:


  • ulala
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez toffiq Zobacz posta
    Po 1. Sop nie każdy musi mieć wiedzę na temat funkcjonowania. Może to być np. pomoc w informacji itp. ?
    Teraz zauważyłem, że każdy SOP jest 'all-in-one', przynajmniej tak mówi strona polchatu, więc wypadałoby mieć jakiekolwiek podstawy.
    Zamieszczone przez toffiq Zobacz posta
    po 2. Każdy ma prawo do swojego własnego zdania z małym wyjątkiem. Jeśli ów te zdanie nie obraża, nie szufladkuje organizację, organ, grupę czy jednostkę.
    Kto tak twierdzi? Kodeks karny? Kodeks wykroczeń? Pisząc o "gangrenie jaką są SOPowie" nie wymieniłem nikogo z imienia, nazwiska lub nicku. Poza tym nikogo nie obraziłem, post jest zgodny z regulaminem forum.
    Zamieszczone przez toffiq Zobacz posta
    po 3. Kandydować nie można, wyborów nie było nigdy i zaiste nigdy nie będą. To sopy wybierają odpowiednią osobę. A czy ktoś jest w kręgu zainteresowań to tylko oni o tym wiedzą.
    Właśnie tutaj błędne koło się zamyka, jeśli mam nawet wiedzę i predyspozycje, ale inne zdanie niż administratorzy, to wtedy nie mam szans zaistnieć, bo nie przesiaduje w pokoju polchat, nie jestem oddanym fanatykiem teraźniejszej "ekipy". Czy nie jest tak?
    Zamieszczone przez toffiq Zobacz posta
    po 4. Przodować to robi osoba która tu się udziela "niby własnym zdaniem" lecz negatywnie, tworząc co chwile nowe konta.
    Zawsze miałem własne zdanie na ten temat, w przeciwieństwie do Ciebie i innych ślepo zapatrzonych w obecny skład SOPów, poza tym to moje jedyne konto na tym forum, z poprzednimi postami/nickami nie mam nic wspólnego, ale miło jest usłyszeć iż ktoś ma podobne zdanie i piszę jeśli mu się nie podoba.
    Swoje teorie chyba bierzesz prosto z kloaki, przynajmniej na takie mi wyglądają.
    Zamieszczone przez toffiq Zobacz posta
    po 5. Szkoda zdrowia i nerwów na wzajemne oczernianie się. Tu chodzi o pomoc, więc jeśli nie chcesz pomóc to nie pisz. Swoje poglądy zostaw dla siebie bądz w odpowiednim dziale do tego przeznaczonym.
    Tak? Gdzie mam niby pisać, żeby cokolwiek było zauważone? Może na forum.polchat.pl lub forum.polfan.pl, żeby zobaczyć jak tematy szybko znikają?
    Ktoś założył topic nt. polchatu, to piszę w tym temacie. Trzeba było tego nie robić, bo forum to nie grupa wsparcia, do tego by wystarczyła petycja czy ankieta...
    Kończąc, wydaje mi się że próbuję pomóc bardziej niż Ty, ponieważ tylko wznosisz peany dla SOPów, zero krytyki, chociaż wiesz że jest źle. Dodatkowo próbujesz pogrążyć innego użytkownika, ośmieszyć, zmarginalizować temat i problemy.

    ---------------------

    Przepraszam administratorów, chciałem odeprzeć ten ostatni atak, od tej pory z mojej strony koniec na ten temat. Wasze wypowiedzi odczytałem dopiero po napisaniu posta.
    Ostatnio edytowany przez ulala; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: tłumaczenie się

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X