Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG12.. Problem z kontaktami w zakładce 'ostatnie'

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG12.. Problem z kontaktami w zakładce 'ostatnie'

    Witam.. Otóż dzisiaj zaktualizowalem gg do wersji 12. W zakładce 'ostatnie' mam numery z którymi pisałem, a których nie mam na liście kontaktów. Klikając w kontakt, u niektórych się pokazuje opcja: 'nie masz użytkownika na liście, dodaj go' a u niektórych nie... przydałaby się też opcja eksportu kontaktów do pliku...brakuje także avatara i opisu w oknie rozmowy..a linku w opisie osoby z listy nie da sie otworzyć...występują często błędy z synchronizacją... komunikat: ' nie udało się usunąć konwersacji, spróbuj później ' .. czasem kiedy chce usunąć wszystkie rozmowy z danym kontaktem nie usuwa wszystkiego... z pewnością archiwum na dysku, tak jak w GG10, było lepszym rozwiązaniem... pozdrawiam..
    Ostatnio edytowany przez xxpampamxx; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Rozumiem, że dopiero przechodziłeś z GG10 na najnowszą wersję. Prawdopodobnie pojawiły się problemy przy przeniesieniu danych. Przy wyłączonym komunikatorze, usuń proszę folder o nazwie GG z poniższej ścieżki:
    Wnidows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Dane aplikacji\GG

    Windows 7/Vista C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Roaming oraz Local\GG

    Następnie uruchom komunikator i kliknij w wykryty profil. Cierpliwie poczekaj, aż dane zostaną przeniesione.
    W zakresie zakładki ostatnie rozmowy, dana zakładka aktualnie przechowuje wszystkie informacje o rozmowach i można je usunąć tylko z aplikacji mobilnych.
    Twoje sugestie przekazaliśmy do odpowiednich osób.

    Komentarz


      #3
      nie...przechodziłem z GG11 gdzie występowały identyczne problemy z archiwum...

      Komentarz


        #4
        W takim razie usuń profil zgodnie z instrukcją Anixss.

        Komentarz


          #5
          zastosowałem się do instrukcji... nic sie nie zmienilo...

          Komentarz


            #6
            A co konkretnie się nie zmieniło? Czy usuwałeś katalogi i z locala i z roamingu? Jeżeli tak, problem z synchronizacją nie powinien występować.

            Komentarz


              #7
              komunikat: 'nie udało się usunąć konwersacji, spróbuj później' nadal występuje co do niektórych rozmów... co do katalogów, owszem usuwałem... jak widać bez rezultatów...

              Komentarz


                #8
                Czy chodzi o usunięcie nowych, czy wcześniej prowadzonych rozmów? Czy możesz przesłać print screen komunikatu?

                Komentarz


                  #9
                  o to print screen...

                  blad.JPG
                  Ostatnio edytowany przez xxpampamxx; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    #10
                    Dzięki za screen, błąd został zweryfikowany i będziemy pracowali nad jego wyeliminowaniem.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X