Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ustawienia gg na MAC

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    ustawienia gg na MAC

    Nie mogę za nic doszukać się ustawień gg znanych z windowsa, takich jak

    - możliwość otrzymywania linków od nieznajomych
    - otwieranie linków z gg
    - ustawienia dźwięków

    Gdzie to się znajduje? Przejrzałem wszystkie opcje które zauważyłem, nie znalazłem..

    #2
    czy naprawdę nikt z obsługi przez 4 dni nie może odpowiedzieć na tak proste pytanie?

    Komentarz


      #3
      @JALA Ustawienia GG dla MAC-a są identyczne jak w wersji dla systemu Windows.

      - możliwość otrzymywania linków od nieznajomych

      GG->Ustawienia,->,moje konto,->,ustawienia prywatności,->,ustawienia komunikacji,->,dostosuj,->,przyjmuj linki od nieznajomych.

      - ustawienia dźwięków

      GG,->,Ustawienia,->,dźwięki
      http://img.interia.pl/komentujnieobr...nieobrazaj.gif
      Kliknij, a dowiesz się więcej.

      Komentarz


        #4
        a gdzie są "ustawienia" w MAC? Bo to jest główne moje pytanie... na co (gdzie) kliknąć, żeby wejść w zakładkę ustawienia...

        Komentarz


          #5
          Kliknij w GG w lewym górnym rogu ekranu albo wybierz cmd ,

          Komentarz


            #6
            ok, i nic mi się nie wyświetla... "o programowanie" i wszystkie zakładki "konto" otwierają się, po wciśnięciu cmd albo ręcznie "ustawienia" brak efektu...

            Komentarz


              #7
              Możesz nam wskazać z jakiej dokładnie wersji (builda) korzystasz? Rozumiem, że wybraniu opcji "ustawienia" nie wyświetla się ich lista, czy było tak wcześniej, czy też jest to sytuacja występująca tylko czasami?
              Czy próbowano zainstalować program na nowo?

              Pozdrawiam,

              Komentarz


                #8
                beta/6834 , tak było od początku jak tylko zainstalowałem, stad ten post... usuwałem i pobierałem na nowo nic to nie dało, i nigdy nie udało mi się wyświetlić ustawień

                Komentarz

                Pracuję...
                X