Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG 11: codziennie muszę instalować od nowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG 11: codziennie muszę instalować od nowa

    Mam problem:
    1.od kiedy mam GG11 beta to napotykam się na ten problem, a od niedawnej aktualizacji występuje to codziennie:
    Kiedy włączam komputer i chcę wejść w GG to wyświetla się coś takiego: Nowy obraz (46).jpg.
    Wtedy muszę od nowa instalować GG. Od ostatniej Aktualizacji zdarza mi się to codziennie.

    BARDZO PROSZĘ O POMOC
    Ostatnio edytowany przez Kamil5; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Pomoże mi ktoś?

    Komentarz


      #3
      Witam, dziękuję za zgłoszenie,

      czy mógłbyś jeszcze raz odtworzyć to zachowanie,
      następnie przesłać nam najświeższy plik: restore-[tu jakiś numer].bat.log,
      który powinien stworzyć się w katalogu %TEMP%
      (po prostu wpisz %TEMP% w "start->uruchom" (ENTER))

      prześlij plik na bok@gadu-gadu.pl

      Po tej czynności ściągnij najnowszą wersję GG z http://www.gg.pl/info/pobierz
      i ją zainstaluj,
      daj znać czy to pomogło.

      Pozdrawiam
      Ostatnio edytowany przez GGAdmin; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Na razie nie da się odtworzyć tego zachowania.

        Komentarz


          #5
          Czy to oznacza, że GG działa poprawnie? Jeśli tak, to super. W razie ponownych problemów tego typu proszę o kontakt na podany powyżej adres mailowy.

          Komentarz


            #6
            Zauważyłem, że ten problem występuje wtedy kiedy pojawia się nowa wersja GG. Dzisiaj jest nowa wersja GG i znowu pojawił się ten komunikat.

            Komentarz


              #7
              Będziemy wdzięczni za wykonanie czynności, które poprzednio wskazywał @miodziu i przesłanie nam pliku do analizy.

              Komentarz


                #8
                Szukałem tego pliku i go nie mam.
                Ostatnio edytowany przez Kamil5; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  #9
                  W takim razie bardzo proszę o przesłanie do bok@gadu-gadu.pl spakowane następujące katalogi:
                  "%APPDATA%\GG"
                  "%LOCALAPPDATA%\GG"
                  Być może tam uda nam się znaleźć przyczynę błędu.

                  PS. Oba pliki po spakowaniu mogą być dość duże. Aby przesłać plik proponuję skorzystać z GG Dysku, można to zrobić po zalogowaniu na stronie gg.pl, plik należy wgrać do katalogu "Publiczne", następnie w opcjach wybrać "Link publiczny" i mailem wystarczy przesłać tylko ten link (a raczej dwa linki, po jednym dla każdego pliku )

                  Komentarz


                    #10
                    Wczoraj znowu wystąpił ten sam problem. We wtorek ponownie wyślę pliki.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X