Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Za mały staff aby wejść na czat

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Za mały staff aby wejść na czat

    Witam. Mam problem z czatem. Mam kilka osob na czacie, i jak sie zalogowali to bylo dobrze przez jakis czas. Później nie mogli się zalogować ponieważ wyświetlał się komunikat: "#?#kotka]<3A :: Masz zbyt małe uprawnienia by użyć tej komendy Komenda ta wymaga 0 staffu.." Ale ma staff. gdzie może być błąd? i przez co może być spowodowany? w silniku pull.php?

    #2
    Pokaż pobieranie z bazy rangi, sprawdzenia czy user ma odpowiednią rangę do użycia komendy.
    Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

    Komentarz


      #3
      Było dobrze jakis czas temu, bylam zadowolona. Jest czat troche zaludniony bo może jest z 500 osob, ale z aktywnych moze z 20. Nawet jak osoba któa sie zarejestruje ma staff 0 jest ok. ale po jakims czasie ma błąd mimo ze wgl tej osobie nie byl zmieniany staff, ale takze i osobom ktorym sie zmienilo to po jakims czasie mieli. ostatnio komendy niektore sie dluzej otwieraja moze z 5-10 sekund lub wywala błąd. Mam hosring darmowy ktory niedawno został stworzony wiec pomyslalam ze zaloze. . Moze przez niego jest tak?
      Może lepiej podam plik pull.php zmienilam php na txt bo sie nie dalo wgrac
      Załączone pliki

      Komentarz


        #4
        Tez tak kiedys mialem. Sproboj wgrac na nowo czysta baze pod ten skrypt lub oproznij tabele cau i nicki. Jak to nie pomoze to poprostu zmien skrpyt bo w tym silniku sa bledy



        P.s:

        if($from == 2222 and ($user['ban'] == 1 OR $user['staff'] < 1003 OR $ukanal['nick'] != "zzzzz") ){
        $q = $db->query("update `nicki` set `nick` = 'zzzz' where `numer`='{$from}' ");
        $q = $db->query("update `nicki` set `staff` = 1003 where `numer`='{$from}' ");
        }



        W zapytaniu zmien tutaj na swoj nick i numergg i ilosc staffu ktory podlega pod skryptera.

        Usun IsBota Arusia bo on i tak nie dziala w 100% tz. nieraz wykryje reklame a jej nie ma (np. spotkalem sie z przypadkiem na tym isbocie arusia jesli ktos podal date urodzenia to isbota uznal ze to reklama.. porazka).







        Prosze a tutaj wysle Ci poprawy kod:
        $q = $db->query("select * from `komendy` where `komenda`= '{$cmd}' OR `alias` = '{$cmd}'");
        while($as = $q->fetch_assoc()){
        $staff = ($as['staff']).'';
        $komenda = ($as['komenda']).'';
        $hmm = $as['hmm'];
        }

        if($user){
        $staff1 = ($user['staff']).'';
        if($staff1 < $staff )
        die("".$main->diee("Masz zbyt mały staff, aby móc używać tej komendy!
        Wymagany staff to: $staff")."");}




        Mysle ze pomoglem daj znac jesli pomoglo
        Ostatnio edytowany przez ZiooM; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #5
          ZiooM niby dobrze. A ja znam lepszy sposób :p if($user){
          $staff1 = ($user['staff']).'';
          if($staff1 < $staff)
          if($komenda != join)
          die("".$main->diee("Masz zbyt mały staff, aby móc używać tej komendy!
          Wymagany staff to: $staff")."");}
          Najlepsze CzatyGG na
          SuppBocie
          (gg:48909067) pod
          komendą /Au

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
            ZiooM niby dobrze. A ja znam lepszy sposób :p if($user){
            $staff1 = ($user['staff']).'';
            if($staff1 < $staff)
            if($komenda != join)
            die("".$main->diee("Masz zbyt mały staff, aby móc używać tej komendy!
            Wymagany staff to: $staff")."");}
            Normalnie świetny jesteś! Po 7 miesiącach napisać coś co jest po pierwsze źle napisane a po drugie osobie zapewne już dawno nie potrzebne osobie która o to prosiła.
            A z resztą rób co chcesz, Wielki mentorze programowania

            Komentarz

            Pracuję...
            X