Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Braki w archiwum online. Proszę o pomoc

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Braki w archiwum online. Proszę o pomoc

    Hej, mam nadzieję, że ktoś tutaj jeszcze zagląda i będzie znał odpowiedź na mój problem.
    Chciałem ostatnio przejrzeć moje stare rozmowy w archiwum gg i zalogowałem się na mój profil na stronie gg.pl Moje archiwum tam jest, ale niekompletne. Konkretnie są tam tylko rozmowy wykonane po 2012 roku, a tych wcześniejszych nie mam. Rozumiem, że w tym czasie export mojego archiwum na serwer się nie powiódł. Prawdopodobnie w tym czasie przerzuciłem się ze starej wersji na nową i coś poszło nie tak. Posiadam jednak kopię mojego archiwum jeszcze sprzed 2012 roku jednak nie potrafię wysłać go na serwer. Teraz już nawet najnowsza wersja gg nie widzi tych rozmów sprzed 2012, ale wiem, że w pliku one istnieją. Czy jest jakiś sposób żeby uzupełnić te dziurę w archiwum online? Próbowałem już chyba wszystkiego ale bez skutku. Bardzo mi zależy na tych rozmowach. Posiadam je na dysku, ale nie mogę w żaden sposób ich odtworzyć. Bardzo proszę o pomoc.

    #2
    Cześć mike, wyślij do nas zgłoszenie w tej sprawie na bok@gg.pl, w zgłoszeniu podaj numer GG i napisz z adresu mailowego powiązanego z kontem

    Komentarz

    Pracuję...
    X