Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

przywracanie archiwum gg (problem i please o pomoc)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    przywracanie archiwum gg (problem i please o pomoc)

    Ktoś usunął mi archiwum gg i obrazki które były w zakładkach w archiwum gg , udało mi się przywrócić te obrazki z dysku gg z gg.pl , tylko , że po przywróceniu nie pojawiły się wszystkie w zakładkach albo pojawiło się kilka albo wszystkie i tak z każdym kontaktem gg . Weszłam na archiwum

    gg.pl rozmowy są tylko te archiwum co pisałam ze znajomymi po tym jak ktoś usunął mi archiwum gg i obrazki , i nie umiem i nie wiem jak przywrócić całe archiwum , a jak wylogowałam się z gg internetowego przeglądarkowego i zainstalowanego na kompie nic się nie zmieniło z tymi obrazkami dalej

    tak samo jak wcześniej po przywróceniu ich czyli albo nie ma ich wcale w zakładkach archiwum w poszczególnych kontaktach albo jest kilka albo nie

    wszystkie . Bardzo zależy mi na odzyskaniu całego archiwum od powstania profilu gg i żeby te wszystkie obrazki wróciły na swoje miejsce do zakładek

    kontaktów tak jak było przed ich usunięciem i archiwum przez kogojś . Na stronie gg mam włączoną archiwizacje archiwum tak samo na gg

    zainstalowanym na komputerze . I na stronie gg nie widziałam opcji przywrócenia archiwum po zalogowaniu . Jak mogę przywrócić całe archiwum od

    powstania numeru gg i kontai jak mogę przywrócić wszystkie obrazki do swoich zakładek do archiwum wszystkich rozmów z osobami na gg ?

    Proszę o szybką odpowiedź i pomoc , a i jeszcze z archiwum gg zainstalowanego też nie ma opcji przywrócenia archiwum .
Pracuję...
X