Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd przy instalacji GGCzatu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Błąd przy instalacji GGCzatu

    Witam!
    Mam problem z zainstalowaniem Bot GGCzat

    Pisałem w tym forum, ale z pomógł mi ktoś z tym problemem, ale teraz mam inny:

    Wrzuciłem skrypt z plikami na serwer TP SA.
    Link instalacyjny to: http://klamerka-czat.eu/44584010/install.php

    Problem jest w tym, iż jak zarejestruję Bota na numerze: 44584010 i coś do niego napiszę to wyskakuje mi jakiś błąd, kod jakiś czy coś, nie wiem.
    Próbuję wejść na stronę instalatora, którą na początku podałem, uzupełniam dane klikam "ZAINSTALUJ" i jest tylko biała strona i nic na niej nie jest napisane...
    Gdzie może być błąd? Mam nadzieję, że nie w TP SA Oczywiście jeśli ktoś zna się na tym to mogę jeszcze podać skrypt tego czatu. Żeby założyć ten czat to nie można mieć reklam i dlatego mam hosting na TP SA - http://hosting.internetdsl.pl/login/form
    Proszę niech ktoś pomoże
    Ostatnio edytowany przez misiiek-92; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Zapomniałem coś dodać

    #2
    Nazywaj tematy tak aby odnosiły się do jego zawartości.
    Zamieszczone przez misiiek-92 Zobacz posta
    Problem jest w tym, iż jak zarejestruję Bota na numerze: 44584010 i coś do niego napiszę to wyskakuje mi jakiś błąd, kod jakiś czy coś, nie wiem.
    Hmm to na jakiś błąd jest jakieś rozwiązanie. Może go podasz w całości?
    Generalnie nie świadczymy wsparcia dla aplikacji firm/osób trzecich - powinieneś pytać przede wszystkim autora skryptu jak go zainstalować. My nie mamy kodu źródłowego tego skryptu.
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      A ja proponuje zwrócić sie do autora skryptu z pomocą.

      Wysłane z mojego Tabletu za pomocą Tapatalk 2
      c0d3r.eu Zapraszam

      Komentarz


        #4
        Na dobreprogramy.pl byl taki sam watek.
        LINK: http://forum.dobreprogramy.pl/proble...t-t498662.html

        Wysyłane z mojego Kyros MID7015 GB za pomocą Tapatalk 2
        Ostatnio edytowany przez krzos; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #5
          Tylko niestety właściciel tego skryptu mi nie odpisuje. jak wejdę na gg to on wychodzi;/
          Owszem dodałem tam wątek na tamtej stronie, ale pomyślałem, że tu będzie więcej pomocników
          Wgl z tamtym problemem sobie poradziłem, ale mam właśnie inny;/
          A co do c0d3r - usuń kilka wiadomości, bo nie mogę ci wysłać, wyskakuje mi błąd: "c0d3r wykorzystali swój limit wiadomości, i nie mogą przyjąć żadnej nowej dopóki nie zwolnią trochę przestrzeni."
          Ostatnio edytowany przez misiiek-92; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #6
            Dodaję załącznik tego skryptu gg żeby było lepiej rozwiązać ten problem
            Dodam jeszcze, że gdy wchodzę na numer czata i napiszę cokolwiek to wysyła mi taką treść:
            "<br />
            <b>Warning</b>: require() [<a href='function.require'>function.require</a>]: Unable to access Configs/conf.php in <b>czat.php</b> on line <b>28</b><br />
            <br />
            <b>Warning</b>: require(Configs/conf.php) [<a href='function.require'>function.require</a>]: failed to open stream: No such file or directory in <b>czat.php</b> on line <b>28</b><br />
            <br />
            <b>Fatal error</b>: require() [<a href='function.require'>function.require</a>]: Failed opening required 'Configs/conf.php' (include_path='.:/opt/httpd-clients/php-5.3.13/lib/php') in <b>czat.php</b> on line <b>28</b><br />"
            Załączone pliki

            Komentarz


              #7
              Hmm, z pierwszego bledu wynika ze nie masz pliku configs/Conf.php
              Już niedługo...

              Komentarz


                #8
                Tak to jest gotowca najlepiej i jest git. Podstawy PHP ogarnij i z błędu które ci wyskakuje dowiesz się w czym tkwi błąd. Pozdrawiam.
                Nieoficjalny Tester Aplikacji dla Symbiana

                Komentarz


                  #9
                  Hmm. tylko nie wiem skąd wziąć...
                  Dodałem plik conf.php ale wyskakuje mi teraz inny błąd o treści:
                  "<br />
                  <b>Warning</b>: require() [<a href='function.require'>function.require</a>]: Unable to access Cmd/cmd-hub.php in <b>czat.php</b> on line <b>32</b><br />
                  <br />
                  <b>Warning</b>: require(Cmd/cmd-hub.php) [<a href='function.require'>function.require</a>]: failed to open stream: No such file or directory in <b>czat.php</b> on line <b>32</b><br />
                  <br />
                  <b>Fatal error</b>: require() [<a href='function.require'>function.require</a>]: Failed opening required 'Cmd/cmd-hub.php' (include_path='.:/opt/httpd-clients/php-5.3.13/lib/php') in <b>czat.php</b> on line <b>32</b><br />"

                  Jestem trochę zielony w języku php i wgl. ale może dzięki Waszej pomocy jakoś się uda założyć
                  Ostatnio edytowany przez misiiek-92; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    #10
                    A wgl ma ktoś jakiś skrypt GGCzatu? Jeśli ktoś by mógł wysłać, to bym był wdzięczny mhm...

                    Komentarz


                      #11
                      Mysle ze nikt Ci za darmo, ani dobrego skryptu nie udostepni
                      Już niedługo...

                      Komentarz


                        #12
                        Powtórzę: Podstawowa znajomość PHP i przy manualu można zrobić zaje... skrypt z MySQL i takimi ficzerami, rzeczami jakimi my chcemy. Po za tym będziemy wiedzieć co napisaliśmy i będziemy świadomi możliwości naszego skryptu, a po za tym ta satysfakcja... Nie zastąpiona.
                        Nieoficjalny Tester Aplikacji dla Symbiana

                        Komentarz


                          #13
                          TheDuliMen - Masz rację, zabiorę się za naukę języka PHP. Moje pytanie do Ciebie wpisałem w google o php i jest sporo stron, czy mógłbyś mi polecić jakąś ciekawą stronę o nauce PHP?

                          Komentarz


                            #14
                            Blęd, ktore się pojawiają powiadamiają o tym ze brakuje jakiegos pliku. Po nazwach plikow strzelam, ze jest to skrypt DeWo. Te skrypty juz nie działają z powodu iz je zablokował. O ile wiem ludzie posiadsją rozkodowaną wersję tego Skryptu ale to juz jest skrypt kradziony więc nie polecam uzywania. Z tego co słyszałem na forum niedługo ma nastąpic publikacja skryptu poggawędki więc radzę poczekac na ten skrypt

                            Komentarz


                              #15
                              Sorki za odkop, ale za darmo to Ci nikt skryptu czatu nie wyśle
                              Już niedługo...

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X