Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana hasła do konta !!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zmiana hasła do konta !!

    Opis sytuacji jak doprowadziłem do tego że nie moge zmienić hasła .

    1. Kilka dni temu otworzyłem maila poprzez program gg ( otworzyła się przeglądarka ze strona gg.pl ) - a więc zalogowałem się automatycznie do serwera i wszystkich usług gg .
    2. Później wszedłem na strone beta.gg.pl ( link był na starym forum pomocy do gadu ) .
    3. na stronei były 3 pola do wypełnienia ( chyba przez to że wpunkcie jeden już się zalogowałem chyba nie byłem pytany o numer gg ) -- aktualne hasło , i dwa pola na nowe hasło .
    Podałem 3 razy ten sam tekst ( czyli hasło które wtedy używałem ) ale system nie chiał mnie przepuścić dalej bo twierdził że kilkusto literowe haśło to za mało i trzeba podać znak specialny lub liczbe . Wiec dodałem do hasła 4 cyfry i uzyskałem 18 znakowe hasło .

    4. natychmiast mnie wylogowało z gg10 - i zaczeły się problemy bo zapomniałem to nowe hasło . A odzyskać hasła nie mogłem bo mail który podawałem 10 lat temu przy zakładaniu konta na gg już dawno nie było . Po kilku dniach przypomniałem sobie stary adres maila i fuksem był wolny ( te same nazwy obsługiwane przez onet w innych domenach były zajęte ) . Wkoncu udało mi się przesłac ( odzyskać ) hasło do konta . Wprowadziłem je do programu gg i moge na nie zalogowac sie do serwisu beta.gg.pl .

    5. Jednak chce teraz wrócić do mojego stareo hasła ( 10 lat wproawdzania tego samego hasła robi swoje ) .
    wchodze na strone

    https://login.gadu-gadu.pl/account/changepass/post -- wpisuje numer gg, stare hasło ( to które ma 18 znakow ) , nowe hasło ( to które używam od 10 lat ) i po zatwierdzeniu dostaje komunikat "Niepoprawne hasło" ( miedzy polami stare hasło i nowwe hasło ) .

    Próbowałem zmienić hasło z poziomu gg10.5 ale mam komunikat że " Niepoprawne stare hasło " -- tylko to stare haslo się tam nie mieści bo gg akceptuje tylko 15 znaków w tym polu .



    Jak postępować żeby zmienić ponownie hasło ??

    #2
    chcesz mieć stare hasło? nie da się. Musisz żyć z nowym.

    Komentarz


      #3
      a ja mam pytanie jak usunąć hasło

      Komentarz


        #4
        Hasło musi być. Niby jak sobie wyobrażasz brak hasła?

        Komentarz


          #5
          Napisz na tech@gadu-gadu.pl mi raz ktoś pomógł z zapomnianym hasłem.
          PS. Obecnie zmieniła się także polityka GG dotycząca haseł i już nie można zmienić haseł na zbyt proste (wg ich oczywiście ).

          Komentarz

          Pracuję...
          X