Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zmiana hasła do konta !!

Doświadczony GGadacz

Zmiana hasła do konta !!

Opis sytuacji jak doprowadziłem do tego że nie moge zmienić hasła .

1. Kilka dni temu otworzyłem maila poprzez program gg ( otworzyła się przeglądarka ze strona gg.pl ) - a więc zalogowałem się automatycznie do serwera i wszystkich usług gg .
    2. Później wszedłem na strone beta.gg.pl ( link był na starym forum pomocy do gadu ) .
    3. na stronei były 3 pola do wypełnienia ( chyba przez to że wpunkcie jeden już się zalogowałem chyba nie byłem pytany o numer gg ) -- aktualne hasło , i dwa pola na nowe hasło .
    Podałem 3 razy ten sam tekst ( czyli hasło które wtedy używałem ) ale system nie chiał mnie przepuścić dalej bo twierdził że kilkusto literowe haśło to za mało i trzeba podać znak specialny lub liczbe . Wiec dodałem do hasła 4 cyfry i uzyskałem 18 znakowe hasło .

4. natychmiast mnie wylogowało z gg10 - i zaczeły się problemy bo zapomniałem to nowe hasło . A odzyskać hasła nie mogłem bo mail który podawałem 10 lat temu przy zakładaniu konta na gg już dawno nie było . Po kilku dniach przypomniałem sobie stary adres maila i fuksem był wolny ( te same nazwy obsługiwane przez onet w innych domenach były zajęte ) . Wkoncu udało mi się przesłac ( odzyskać ) hasło do konta . Wprowadziłem je do programu gg i moge na nie zalogowac sie do serwisu beta.gg.pl .

5. Jednak chce teraz wrócić do mojego stareo hasła ( 10 lat wproawdzania tego samego hasła robi swoje ) .
    wchodze na strone

https://login.gadu-gadu.pl/account/changepass/post -- wpisuje numer gg, stare hasło ( to które ma 18 znakow ) , nowe hasło ( to które używam od 10 lat ) i po zatwierdzeniu dostaje komunikat "Niepoprawne hasło" ( miedzy polami stare hasło i nowwe hasło ) .

Próbowałem zmienić hasło z poziomu gg10.5 ale mam komunikat że " Niepoprawne stare hasło " -- tylko to stare haslo się tam nie mieści bo gg akceptuje tylko 15 znaków w tym polu .

Jak postępować żeby zmienić ponownie hasło ??

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    chcesz mieć stare hasło? nie da się. Musisz żyć z nowym.

a ja mam pytanie jak usunąć hasło

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Hasło musi być. Niby jak sobie wyobrażasz brak hasła?

Napisz na tech@gadu-gadu.pl mi raz ktoś pomógł z zapomnianym hasłem.
    PS. Obecnie zmieniła się także polityka GG dotycząca haseł i już nie można zmienić haseł na zbyt proste (wg ich oczywiście ).

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów